Biznes i finanse

Totalizator Sportowy rozwija sieć Salonów gier na automatach. Otworzono 1000. punkt

Na wybór lokalizacji Salonu gier na automatach ma wpływ kilka czynników. Otwarcie każdego nowego salonu poprzedzają odpowiednie analizy oraz konsultacje ze społecznością lokalną. Z kolei dzięki zmianom w prawie możliwe jest otwieranie nowych punktów w miejscach, w których wcześniej znajdowały się salony działające w szarej strefie. Dzięki temu legalny i bezpieczny hazard może skuteczniej wypierać szarą strefę. Zgodnie z prawem na terenie powiatu na 1000 mieszkańców może przypadać jeden automat do gry.

W Salonach gier na automatach klienci Totalizatora Sportowego mają dostęp do ponad 20 modeli maszyn zapewnianych przez 10 cenionych dostawców. Dzięki bogatej ofercie, która jest cały czas rozwijana klienci mogą korzystać z ponad 660 gier, a także z dwóch modeli ruletek automatycznych.

Dynamiczny rozwój sieci Salonów gier na automatach to jednak nie tylko uruchamianie kolejnych punktów. To także rozwijany bezpośrednio w Totalizatorze Sportowym system centralny, który usprawnia zarządzanie stale rosnącą siecią, ale także zapewnia możliwość jej dalszego efektywnego rozwoju – w tym budowy nowych narzędzi wspierających sprzedaż w tym obszarze. Już w tej chwili w sieci salonów funkcjonuje „Total Bonus”, czyli innowacyjny system oparty o bonusowanie graczy.

Każdy klient Totalizatora Sportowego odwiedzający Salon gier na automatach może liczyć na najwyższej jakości standard obsługi oraz bezpieczeństwo gry. Aby móc uczestniczyć w grze, a także przebywać w Salonie gier na automatach, gracz proszony jest o potwierdzenie pełnoletności poprzez okazanie dowodu tożsamości. Dzięki dostępnemu w salonach Regulaminowi Odpowiedzialnej Gry klienci mają możliwość skorzystania z mechanizmów wzmacniających ich samokontrolę, m.in. poprzez ustalenie limitów czasowych i kwotowych jeszcze przed rozpoczęciem gry. Tego rodzaju działania są efektem nie tylko wypracowanych przez Totalizator Sportowy dobrych praktyk, lecz także wynikiem zapisów Ustawy o grach hazardowych, na której mocy powierzono Totalizatorowi Sportowemu realizację monopolu państwa w obszarze gier na automatach poza kasynami gry. Ustawa ma na celu ograniczenie skutków społecznych hazardu oraz redukowanie zjawiska szarej strefy w obszarze gier hazardowych.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM