Ludzie i kultura

„Horrorscope” – powieść graficzna – trafi na ekrany telewizorów

LOS ANGELES, 4 maja, 2022 r. /PRNewswire/ — „Horrorscope”, adaptacja książki Briana Evansa, która spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, w tym w magazynie Kirkus Reviews, stanie się serialem telewizyjnym, donosi ESW Management.

Przedsięwzięcie reprezentuje wybitny adwokat z Hollywood Peter Paterno.

Pierwowzór „Horrorscope” napisali w 2014 r. Brian Evans, Mark Andrew Biltz i Helen Marie Bousquet. Książka została później adaptowana do powieści graficznej w 2021 r. Wydano ją kilka miesięcy temu, a magazyn Kirkus Reviews nazwał tę niezwykle oryginalną historię „Wyróżniającym się horrorem z silnymi postaciami i przepięknymi rysunkami”.

„Zawsze wiedzieliśmy, że ta historia stanie się serialem telewizyjnym. Na tym etapie musimy podjąć decyzję, gdzie chcemy go wyprodukować” – powiedział Evans.

Powieść będącą pierwowzorem planowanego serialu można kupić w serwisie Amazon.com: https://www.amazon.com/Horrorscope-Brian-Evans-ebook/dp/B01IKLW5GM/ref=sr_1_1?crid=2UM9TGSTBRPT0&keywords=horrorscope+brian+evans&qid=1651550144&sprefix=horrorscope+brian+eva%2Caps%2C108&sr=8-1 albo wysłuchać w serwisie Audible, (dla fanów audiobooków): https://www.audible.com/pd/Horrorscope-Audiobook/B00SC0ZMW6?qid=1651550203&sr=1-2&ref=a_search_c3_lProduct_1_2&pf_rd_p=83218cca-c308-412f-bfcf-90198b687a2f&pf_rd_r=1JDQ977CJSRNQ3C8V2A9

Nową powieść graficzną można kupić na stronie https://www.amazon.com/HORRORSCOPE-Graphic-Novel-Brian-Evans-ebook/dp/B096FYQ1RL/ref=sr_1_3?crid=2E56O8AHW4UOH&keywords=horrorscope+brian+evans&qid=1651550242&sprefix=horrorscope+brian+evans%2Caps%2C123&sr=8-3

Zwiastun książki pokazywano w ponad 10 tysiącach kin na całym świecie przed różnymi filmami.

„Promowaliśmy ją właśnie w kinach, bo wiedzieliśmy, że w przyszłości ci sami widzowie zasiądą w fotelach, by oglądać naszą książkę na ekranie” – powiedział Evans.

Fabuła opowiada o kobiecie obdarzonej zdolnościami parapsychicznymi, która zostaje zmuszona do przewidywania przyszłości dla mafii. Kiedy ostatecznie zostaje zamordowana przez nieufnego podwładnego szefa mafii, znaki zodiaku ożywają, by ją pomścić.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani kierunkiem, w jakim zmierzamy. Nawet kiedy inni mówili nam, że nic z tego nie będzie, my parliśmy do przodu, bo wierzymy w tę historię” – powiedział współautor Mark Andrew Biltz.

Narada Michael Walden, producent najlepiej sprzedającego się filmowego soundtracku wszech czasów, „Bodyguard,” napisał już główny motyw muzyczny do potencjalnej produkcji.

„Zawsze wiedzieliśmy, że to tylko kwestia czasu. Między Tajwanem, Seattle a Wielką Brytanią zastanawialiśmy się, jak po kolei podejść do tego tematu” – powiedział Biltz.

Powieść graficzna otrzymała pięciogwiazdkowe recenzje we wszystkich publikacjach poświęconych temu gatunkowi, w których została opisana. Adaptacja książki powstała w Westwind Comics of Spain.

Klip wideo – https://www.youtube.com/watch?v=-01YOYFByrs

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1809676/HORRORSCOPE_Front_Cover.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1809685/Crab_Horrorscope.jpg

Źródło: ESW Management

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM