Biznes i finanse

Po pozyskaniu 15 mln USD od inwestorów prywatnych YGG SEA zapowiada publiczną sprzedaż tokenów $SEA w ramach oferty IDO na platformie Copper

TAIPEI, Tajwan–(BUSINESS WIRE)– Yield Guild Games Southeast Asia (YGG SEA zdecentralizowana organizacja autonomiczna działająca w ramach DAO (ang. sub-Decentralized Autonomous Organization; subDAO) Yield Guild Games (YGG), filipińskiego startupa z branży gamingowej opartego na technologii blockchain, ogłosiła dziś, że w niedługim czasie przedstawi pierwszą ofertę DEX (IDO) dla tokena $SEA na platformie Copper launchpad.

Premierowa aukcja tokenów $SEA rozpocznie się na platformie Copper 9 maja o godzinie 15:00 uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC) i potrwa do 14 maja. Do publicznej sprzedaży w ramach oferty IDO przeznaczono 75 milionów tokenów $SEA, co stanowi 7,5% całkowitej podaży jednego miliarda tokenów. Cenę wywoławczą ustalono na 0,50 USD.

„Oferta IDO stanowi dla nas jedyną w swoim rodzaju okazję, aby docenić bezwarunkowe wsparcie naszej społeczności ‒ powiedziała Irene Umar, współzałożycielka YGG SEA. – Jesteśmy w tym miejscu dzięki naszej społeczności i chcielibyśmy, aby jej członkowie poprzez skorzystanie z oferty mogli stać się częścią YGG SEA. W myśl zasady DYOR (>>do your own research<< ‒ >>wykonaj własne badania<<), mogę powiedzieć wprost: to, co widzisz dziś, to zaledwie początek tego, co nadejdzie w kolejnych miesiącach”.

$SEA to token zarządzania YGG SEA. Daje on członkom społeczności prawo do głosowania nad propozycjami dotyczącymi zarządzania, przydziału nagród w obrębie ekosystemu, najbardziej pożądanych funkcji/modeli nagród, które odzwierciedlają lokalne potrzeby oraz możliwości w ramach białej listy dla niewymienialnych tokenów (ang. non-fungible tokens; NFI) zarówno z GameFi, jak i spoza niej.

Ponieważ społeczność stanowi trzon działalności YGG SEA, gildia jest zobowiązana do zapewnienia każdemu możliwości i czasu na skorzystanie z oferty IDO w uczciwy i przejrzysty sposób. Platforma Copper stanowi najbardziej zdecentralizowany i przyjazny dla użytkownika sposób na skorzystanie z określonej konfiguracji puli płynności początkowej (ang. Liquidity Bootstrapping Pools; LBPs) w obrębie sieci Balancer, co pozwala na bardziej sprawiedliwą dystrybucję tokenów wśród wszystkich uczestników.

Pierwsza aukcja tokenów na platformie Copper umożliwi zapoznanie się z cenami w czasie rzeczywistym, a także otwarte i niewymagające uzyskania pozwolenia uczestnictwo i sprawiedliwą dystrybucję tokenów. Zniechęci to boty i inwestorów instytucjonalnych (tzw. wieloryby) do zdominowania aukcji, dzięki czemu tokeny $SEA będą mogły trafić do jak największej liczby uczestników.

YGG SEA jest wiodącą gildią w Azji Południowo-Wschodniej, która od listopada 2021 roku zainwestowała w 76 projektów. Dziesięć gier stało się dostępnych dla członków gildii YGG SEA, a wiele kolejnych zostanie uruchomionych w tym roku. Obecnie YGG SEA prowadzi swoje oddziały w Indonezji, Tajlandii, Malezji i Wietnamie. Po zrealizowaniu oferty IDO YGG SEA planuje w ciągu sześciu miesięcy rozszerzyć działalność na trzy kolejne kraje, a do 2024 roku ma objąć swoim zasięgiem cały region Azji Południowo-Wschodniej.

YGG SEA pozyskała wcześniej w ramach dwóch rund 15 mln USD od znaczących inwestorów, w tym Crypto.com Capital, Animoca Brands, Solana Ventures, Polygon i innych.

YGG SEA

YGG SEA jest pierwszą zdecentralizowaną autonomiczną organizacją działającą w ramach DAO należącą do spółki Yield Guild Games, zajmującą się pozyskiwaniem i zarządzaniem niewymienialnymi tokenami używanymi w metaświecie. Jej misją jest stworzenie największej i najbardziej zrównoważonej gospodarki wirtualnej typu play-to-earn („graj, aby zarabiać”) w Azji Południowo-Wschodniej. YGG SEA jest założycielskim członkiem Asia Blockchain Gaming Alliance.

Więcej informacji można znaleźć na: stronie internetowej oraz portalach Twitter | Discord | Telegram

Źródło: YGG SEA

KOMTAKT:

Dominick Steer

e-mail: media@yggsea.io

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM