Biznes i finanse

Grupa ISI Emerging Markets przejmuje REDD Intelligence, umacniając się na pozycji wiodącego globalnego dostawcy informacji o rynkach wschodzących

LONDYN, 9 maja 2022 r. /PRNewswire/ — Grupa ISI Emerging Markets ogłosiła dziś, że sfinalizowała przejęcie REDD Intelligence, wiodącego dostawcy wiadomości, informacji i badań na temat wysokodochodowych, zagrożonych i uwarunkowanych zdarzeniami specjalnych sytuacji na rynkach wschodzących. Dzięki przejęciu REDD ISI rozszerza swoją kompleksową ofertę w zakresie informacji makroekonomicznych, branżowych oraz dotyczących spółek i instrumentów finansowych na rynki o stałym dochodzie, a także obejmuje zasięgiem wywiadu rynkowego sektor bankowości, zarządzania aktywami i funduszy hedgingowych.

Od momentu powstania REDD koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji, najświeższych wiadomości i analiz dotyczących rynków wschodzących poprzez działalność lokalną w Ameryce Łacińskiej, Europie Środkowej i Wschodniej oraz Azji, umożliwiając tym samym społeczności handlowej i inwestycyjnej identyfikację i wykorzystanie pojawiających się możliwości. Takie podejście odzwierciedla model operacyjny ISI, który również opiera się na lokalnej obecności, sieciach i wiedzy, aby dostarczać trudno dostępne, wiarygodne i kompleksowe informacje makroekonomiczne i branżowe za pośrednictwem marek CEIC i EMIS.

REDD będzie nadal działać pod dotychczasową marką, wykorzystując platformę ISI oraz połączone zasoby danych i możliwości analityczne grupy w celu uzyskania dostępu do nowych rynków i wprowadzania innowacji produktowych, aby dodatkowo napędzić już i tak imponującą trajektorię wzrostu.

Komentarz do wiadomości:

Steve Pulley, dyrektor generalny Grupy ISI Emerging Markets, powiedział:

„Cieszę się, że mogę powitać Valerię, Gabriela, Flavię i cały zespół REDD w rodzinie ISI. Nasze firmy łączą niezwykłe cechy, takie jak: globalny zasięg na rynkach wschodzących, który zapewniają lokalni >>pracownicy terenowi<<, model biznesowy oparty w całości na subskrypcjach oraz, co najważniejsze, pasja, z jaką dostarczamy najlepsze w swojej klasie, użyteczne informacje dla szerokiego grona klientów zarówno w rozwiniętych, jak i rozwijających się gospodarkach na całym świecie. REDD wnosi dodatkową wiedzę i treści dotyczące długów spółek będących w trudnej sytuacji, co dodatkowo umacnia bezkonkurencyjną pozycję ISI jako źródła wiedzy i kompleksowego ośrodka informacji o rynkach wschodzących. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z naszymi nowymi partnerami na kolejnym etapie ekscytującej historii rozwoju ISI”.

Valeria Morozovsky Girimonte, dyrektor generalny REDD Intelligence, powiedziała:

„Jesteśmy ogromnie podekscytowani możliwościami, jakie niesie ze sobą ta transakcja. Doświadczenie REDD w zakresie informacji o wydarzeniach na rynkach wschodzących doskonale łączy się z uznanym przywództwem ISI Emerging Markets w obszarze danych na temat przemysłu, spółek, finansów i gospodarki na rynkach wschodzących. Synergie wynikające z tej transakcji pozwolą nam na opracowanie dodatkowych, unikalnych i niezbędnych usług dotyczących rynków wschodzących dla odbiorców z całego świata”.

Grupa ISI Emerging Markets

Grupa ISI Emerging Markets obejmuje CEIC i EMIS, znanych na całym świecie, wiodących dostawców danych, analiz i badań dla najszybciej rozwijających się i dysponujących największym potencjałem krajów świata. CEIC tworzy szereg makroekonomicznych baz danych obejmujących tradycyjne i alternatywne zbiory danych, które są projektowane po to, aby pomóc analitykom i ekonomistom w zrozumieniu lokalnej i globalnej gospodarki. EMIS gromadzi najlepsze badania dotyczące sektorów przemysłowych od czołowych dostawców informacji i łączy je z wiodącymi na rynku bazami danych spółek oraz fuzji i przejęć, aby wspierać pracę strategów korporacyjnych, specjalistów ds. rozwoju biznesu i analityków kredytowych.

REDD

REDD jest wiodącym dostawcą wywiadu rynkowego z zakresu specjalnych okoliczności powstałych w związku ze zdarzeniami na wschodzących rynkach. Firma stworzyła optymalną platformę internetową oraz pakiet aplikacji mobilnych, aby dostarczać w czasie rzeczywistym informacje i analizy dotyczące ponad 1400 spółek z rynków wschodzących. Uznany zespół dziennikarzy i analityków REDD na bieżąco informuje o katalizatorach transakcyjnych, umożliwiając bankierom, zarządzającym aktywami i doradcom skupienie się na możliwościach odpowiadających ich unikalnym potrzebom rynkowym lub biznesowym.

Dodatkowe informacje na stronie: https://www.isimarkets.com.

Źródło: ISI Emerging Markets Group

KONTAKT:

Brian Mulligan

tel. +44 (0)7765 866257

e-mail: bmulligan@isimarkets.com

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM