Biznes i finanse

Nowe metody wpłat w InternetowyKantor.pl

InternetowyKantor.pl to jeden z największych polskich serwisów wymiany walut. Codziennie odbywa się tam kilka tysięcy operacji wymiany walut i przelewów zagranicznych, dlatego przyspieszanie i ułatwianie tych operacji finansowych klientom jest jedną z najważniejszych funkcjonalności kantoru.

Karta płatnicza jest ważna dla osób, które wpłacają środki w walutach obcych. BLIK zyskuje na popularności z miesiąca na miesiąc, już ponad 65 proc. transakcji w polskim e-commerce jest wykonywanych BLIKiem. Google Play to szybkość i wygoda dla użytkowników systemów Android – wylicza Maria Barnaś, Product Manager w InternetowyKantor.pl. – Zdecydowaliśmy się na ich wprowadzenie do naszego systemu, bo nowe metody wpłat to na pewno udogodnienie dla klientów”.

Do tej pory użytkownicy serwisu mogli korzystać z przelewów tradycyjnych, QR kodów i pay by linków realizowanych przez Przelewy24 dla wpłat w PLN.

Z InternetowyKantor.pl korzysta ponad 400000 klientów. Serwis w zeszłym miesiącu obchodził swoje 12 urodziny, co czyni go najstarszym kantorem internetowym w polskiej sieci.

Źródło informacji: Currency One

 


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM