Biznes i finanse

Andersen Global z nową kancelarią członkowską w Bahrajnie

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Andersen Global ogłasza, że Awael, mieszcząca się w Bahrajnie kancelaria, która współpracuje z Andersen Global od 2019 r., otrzymała status kancelarii członkowskiej. Jest to już kolejny podmiot, który w ostatnim czasie znalazł się pod skrzydłami marki Andersen, wzmacniając możliwości międzynarodowej organizacji na terenie Bliskiego Wschodu w zakresie obsługi rosnącego w regionie zapotrzebowania na efektywne rozwiązania.

Kancelaria Andersen in Bahrain powstała w 2014 r. i posiada wyczerpującą ofertę usług podatkowych i doradczych, w tym w zakresie zapewniania zgodności z przepisami, obsługi procesowej, zarządzania ryzykiem, due diligence, ładu korporacyjnego oraz optymalizacji procesów biznesowych. Z kolei kancelaria Awael, na czele której stoi dyrektor zarządzający Abbas Radhi, dostarcza kompleksowe rozwiązania dla różnych klientów, od podmiotów publicznych, po początkujące przedsiębiorstwa i firmy zarządzane przez właścicieli.

„Nasza kancelaria bardzo rozwinęła się w ostatnich kilku latach, a przyjęcie marki Andersen stanowi kolejny etap w naszej ewolucji – powiedział Abbas. – Dzięki statusowi kancelarii członkowskiej Andersen Global mamy możliwość jeszcze lepszej obsługi naszych klientów poprzez dostarczanie globalnych rozwiązań najwyższej klasy. Cieszymy się na współpracę z innymi kancelariami członkowskimi w regionie, pozwoli ona nam bowiem zyskać czołową pozycję w kraju i regionie”.

Prezes i dyrektor generalny Andersen Global dodał: „Abbas i jego zespół prowadzą bliską, opartą na synergii współpracę z innymi kancelariami członkowskimi w regionie. Podmiot ten zapewnia nam wartościową wiedzę na temat tutejszego dynamicznego rynku, dzięki której możemy zachować konkurencyjność w regionie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem prawnie odrębnych, niezależnych kancelarii członkowskich prowadzonych przez specjalistów podatkowych i prawników na całym świecie. Od czasu jego założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 11 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 360 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220614005377/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM