Biznes i finanse

Dzięki współpracy Hard Rock International z festiwalem American Express Presents BST Hyde Park miłośnicy muzyki w Wielkiej Brytanii będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanych atrakcji i niespodzianek

HOLLYWOOD, stan Floryda, 22 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ — Spółka Hard Rock International poinformowała o podjęciu współpracy z American Express presents BST Hyde Park, jednego z najważniejszych festiwali AEG Europe, który co roku rozpoczyna lato w Londynie, w miejscu, gdzie w 1971 r. otwarto pierwszą w historii restaurację Hard Rock Cafe. Tegoroczny festiwal rozpoczyna się w piątek 24 czerwca i potrwa do niedzieli 10 lipca, a w ciągu trzech weekendów na scenie pojawią się legendarne gwiazdy. Wśród wykonawców znajdą się takie osobistości, jak Elton John, The Rolling Stones i Eagles, jak również szereg gości specjalnych biorących udział w każdym koncercie. Występy będą uzupełnione sponsorowanymi przez Hard Rock wydarzeniami, które z pewnością wywołają zachwyt melomanów i uczestników festiwalu. Powraca również BST Hyde Park’s Open House, oferujący mnóstwo wspaniałych, bezpłatnych atrakcji pomiędzy weekendami muzycznymi.

„Wspominając pół wieku istnienia marki Hard Rock, która rozpoczęła swoją działalność właśnie tutaj, w Londynie i od tego czasu rozszerzyła ją na wszystkie zakątki świata, otwierając lokale w ponad 70 krajach, z wielką radością bierzemy udział w tak znakomitym święcie kultury, przyczyniając się do szerszego dostępu miłośników muzyki i wzbogacając wrażenia uczestników festiwalu w BST Hyde Park” – powiedział Jim Allen, prezes Hard Rock International.

Hard Rock Cafe pojawi się na BST Hyde Park z kawiarnią pop-up na terenie festiwalu oraz w części dla VIP-ów, gdzie uczestnicy będą mogli delektować się ofertą menu, nie odrywając się od ekscytujących wydarzeń. Dodatkowo, chcąc wesprzeć nowe pokolenie artystów, którzy być może kiedyś staną się gwiazdami festiwali, Hard Rock sponsoruje jedną ze scen, Hard Rock Rising prezentuje Rainbow Stage, na której wystąpią nowi artyści z całego świata.

W lokalach Hard Rock Cafe będą również wystawione wyjątkowe pamiątki, w tym eksponaty pochodzące od występujących w BST Hyde Park artystów Eltona Johna, The Rolling Stones, Eagles, Duran Duran i Pearl Jam, jak również pamiątki należące do innych sławnych postaci muzyki brytyjskiej.

„Przez 50 lat marka Hard Rock była kojarzona z największymi nazwiskami w muzyce – powiedział Jim King, dyrektor generalny ds. europejskich festiwali w AEG Presents. – Z wielką przyjemnością podzielimy się ich wspaniałą historią w BST Hyde Park tego lata, gdzie fani muzyki będą mogli bawić się przy słynnych scenach Hard Rock Cafe i Hard Rock Rising”.

Więcej informacji i pełne wydanie na stronie https://news.hardrock.com/ lub https://www.hardrockcafe.com/bst-hyde-park.aspx.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1844260/Hard_Rock_Tom_Hancock_BST.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1844323/AEG_presents_BST.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1757039/Hard_Rock_Cafe_Logo.jpg 

Źródło: Hard Rock International

Źródło informacji: PR Newswire

 


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM