Biznes i finanse

Dobrany duet: Jolywood nawiązuje współpracę z IBC SOLAR

TAIZHOU, Chiny, 23 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ — Firma Jolywood, jeden z czołowych producentów modułów bifacjalnych z ogniwami typu n i technologią TOPCon, nawiązała współpracę z czołowym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie energii słonecznej, firmą IBC SOLAR. Strony podejmują wspólne działania nad dwoma bifacjalnymi modułami Jolywood o podwyższonych parametrach. 

Dzięki współpracy między wspomnianymi firmami moduł Jolywood JW-HD120 Niwa oraz JW-HD144N można od tej pory zamawiać w Europie za pośrednictwem IBC SOLAR. Moduł JW-HD120 Niwa charakteryzuje się wydajnością 380 W i występuje w kolorze czarnym Moduł stworzono z myślą o budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Wysokowydajny JW-HD144N został opracowany specjalnie dla projektów wielkoskalowych.

Firma IBC SOLAR została założona w 1982 roku i obecnie jest pionierem w rewolucji energetycznej w ponad 30 krajach. Spółka oferuje kompletne systemy i obejmuje cały zakres produktów od planowania do realizacji „pod klucz” systemów fotowoltaicznych. Przedsiębiorstwo jest deweloperem i generalnym wykonawcą projektów solarnych dla budownictwa mieszkaniowego i indywidualnego, jak również dużych projektów słonecznych.

Wytrzymałe, wysokowydajne panele szklano-szklane Jolywood odznaczają się szczególnie wysoką wydajnością modułową i mniejszą degradacją niż konwencjonalne ogniwa słoneczne typu p, charakteryzujące się również lepszym współczynnikiem temperaturowym i współczynnikiem bifacjalnym. Tylna strona modułów może osiągnąć 80 procent wydajności strony przedniej, dzięki czemu panele są aktywne po obu stronach, co zapewnia zwiększony uzysk energii. Jolywood Solar dostarczyła ponad 5 GW modułów i ogniw słonecznych typu n do ponad 50 krajów, które spotkały się z pozytywnym odbiorem klientów na całym świecie.

„Kładziemy szczególny nacisk na potrzeby naszych klientów. Cieszymy się, że w Jolywood znaleźliśmy partnera, z którym możemy konsekwentnie zapewniać dostępność najwyższej jakości i trwałych modułów słonecznych w sektorze mieszkaniowym – wyjaśnia Stefan Horstmann, COO IBC SOLAR AG. – Dzięki innowacyjnej koncepcji ogniw Jolywood jest producentem z ogromnym potencjałem na przyszłość. Wysokowydajne produkty stanowią doskonałe uzupełnienie naszego portfolio”.

Alan Xie, zastępca dyrektora generalnego Jolywood, dodaje: „Cieszymy się, że możemy współpracować z jednym z czołowych producentów systemów dla fotowoltaiki i magazynowania energii w Europie. Wieloletnie doświadczenie oraz duży nacisk na jakość i zadowolenie klienta sprawiają, że IBC SOLAR jest idealnym partnerem do skutecznego pozycjonowania naszej czołowej technologii ogniw i modułów fotowoltaicznych typu N na europejskich rynkach docelowych”.

Źródło: Jolywood

KONTAKT:
Renee Zhang
e-mail: zhangry01@jolywood.cn 

tel. +86-18616342255

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM