Biznes i finanse

Media Przyszłości: właściwa technologia wspiera działanie każdego newsroomu

Podczas konferencji „Media Przyszłości” organizowanej przez Polską Agencję Prasową Evi Varsou przestawiła swoją firmę oraz najnowsze trendy obowiązujące w obszarze systemów zarządzania treścią.

„ATC zapewnia innowacyjne rozwiązania dotyczące oprogramowania na całym świecie. Specjalizujemy się głównie w sektorze mediów oraz zarządzania treścią i mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży” – mówiła Varsou.

Firma została założona w 1987 roku, zatrudnia około 100 osób, a główna siedziba znajduje się w Atenach.

Jak podkreśliła podczas wystąpienia przedstawicielka ATC, firma tworzy całe spektrum rozwiązań technologicznych przydatnych mediom, ale i organizacjom rządowym. Od narzędzi redakcyjnych i systemów zarządzania zasobami cyfrowymi, zintegrowanych z funkcjami publikowania w wielu kanałach, po rozwiązania, które pomagają organizacjom medialnym w walce z dezinformacją. Te ostatnie koncentrują się wokół sprawdzania faktów, walki z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji oraz analizy profili społecznościowych i trendów.

„Nasze rozwiązania są zawsze kompletne i modułowe, więc w zależności od potrzeb klienta może on zdecydować, która część ekosystemu najlepiej odpowie na jego potrzeby” – podsumowała Evi Varsou.

Źródło informacji: PAP MediaRoom


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM