Biznes i finanse

STARHEDGE SA (12/2022) Wprowadzenie do sprzedaży lokali mieszkalnych, realizowanych w ramach przedsięwzięć deweloperskich prowadzonych przez Spółki zależne od Emitenta

Zarząd Spółki Starhedge S.A. (zwaną dalej: „Emitent”, „Starhedge lub „Spółka”) z siedzibą w Warszawie, przekazuje do publicznej wiadomości, że w dniu 30 czerwca 2022 roku, spółki w 100% zależne od Emitenta tj.: Cedry Park Sp. z o.o. oraz Crystal Residence Sp. z o.o. wprowadziły do sprzedaży lokale mieszkalne, w ramach przedsięwzięć deweloperskich realizowanych odpowiednio na nieruchomościach:

a) Łódź, ul. Krzysztofa Cedry, działka oznaczona numerem ewidencyjnym nr 70 w obrębie P-1 (Cedry Park Sp. z o.o.);

b) Łódź, ul. Nowe Sady, działka oznaczona numerem ewidencyjnym nr 204/9 w obrębie P-36 (Crystal Residence Sp. z o.o.);

jednocześnie zawierając w dniu dzisiejszym z nabywcami, pierwsze umowy deweloperskie, których przedmiotem jest zobowiązanie do wybudowania przez spółki zależne od Emitenta oraz przeniesienia na rzecz nabywców prawa własności do lokali mieszkalnych będących przedmiotem zawartych umów.

Przedsięwzięcie deweloperskie realizowane przez spółkę zależną w 100 % od Emitera tj. Cedry Park Sp. z o.o. pod nazwą Cedry Park, zakłada wybudowanie oraz sprzedaż 110 lokali mieszkalnych zlokalizowanych w dwóch budynkach mieszkalnych – budynek A- 75 mieszkań, budynek B-35 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej mieszkalnej 6.206,93 m2 PUM. W opisanej powyżej inwestycji planowanych jest 114 miejsc postojowych.

Z kolei przedsięwzięcie deweloperskie pod nazwą Crystal Residence realizowane przez spółkę zależną w 100 % od Emitenta tj. Crystal Residence Sp. z o.o. z siedziba w Łodzi zakłada wybudowanie budynku mieszkalnego posiadającego łącznie 104 lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej mieszkalnej 5.643 m2 PUM. Dla planowanej inwestycji zaprojektowano 112 miejsc postojowych.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM