Biznes i finanse

Voice Life wprowadza współwłasność przełomowej technologii – ułamkowe niewymienialne tokeny, dzięki którym marzenia stają się rzeczywistością

DUBAJ, ZEA, 23 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Czy mieliście kiedyś marzenie tak wielkie, tak kluczowe dla waszych dążeń i aspiracji, że zrobilibyście wszystko, aby je spełnić?

Marzeniem Roberta Smitha, CEO firmy Voice Life, było zapewnienie bezpiecznego, nieprzerwanego i nieograniczonego zasilania rozmaitych urządzeń elektronicznych w ekologiczną energię elektryczną. Zrealizował je poprzez stworzenie skalowanej sieci blockchain i nadajniko-odbiornika ze stałym zasilaniem bezprzewodowym. Firma Voice Life odkryła właśnie nowy rewolucyjny sposób współdzielenia aktywów w postaci ułamkowych niewymienialnych tokenów (ang. Fractional Non-Fungible Tokens; F-NFT).

Zastosowana w nich technologia umożliwiła nam przechowywanie praw własności intelektualnej Voice Life w blockchainie oraz współdzielenie ich z posiadaczami F-NFT w ramach ekosystemu Binance BNB Chain Ecosystem.

Niewymienialne tokeny ułamkowe Voice Life to produkt polegający na tokenizacji praw własności intelektualnej, który daje zupełnie nowe możliwości osiągania dochodu pasywnego dla jego posiadaczy, jednocześnie generując przychody dla Voice Life. Jest to wyjątkowa nowość, która oznacza dla posiadaczy F-NFT większy poziom różnorodności, bezpieczeństwa, stabilności i płynności.

Spółka Voice Life Inc. ogłosi oficjalne rozpoczęcie publicznej sprzedaży F-NFT na platformie premium Binance NFT dnia 28 marca 2022 r. podczas Binance Blockchain w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), największego wydarzenia roku w branży kryptowalut. Publiczna sprzedaż części praw własności intelektualnej Voice Life przeprowadzona zostanie w trzech rundach i obejmie łącznie 4350 ułamkowych niewymienialnych tokenów. W pierwszej rundzie w ofercie dla międzynarodowej grupy klientów znajdzie się tylko 350 F-NFT po cenie 3500 USD za sztukę. W drugiej rundzie cena za sztukę wyniesie 4000 USD, a w trzeciej 5000 USD.

Korzyści płynące z posiadania ułamkowych tokenów niewymienialnych F-NFT 

Tokeny przypisywane do praw własności intelektualnej zostały zatwierdzone i uwierzytelnione na podstawie patentów przyznanych w różnych państwach na całym świecie.

1) Posiadacz F-NFT jest współwłaścicielem praw własności intelektualnej Voice Life, które dają mu możliwość osiągania zysków z patentów przyznanych w USA i licznych patentów międzynarodowych;
 
2) Posiadacze F-NFT będą współwłaścicielami wszelkich międzynarodowych patentów wydanych w przyszłości w powiązaniu z patentami przyznanymi w Stanach Zjednoczonych;

3) Posiadacze F-NFT będą czerpać pasywny dochód z tantiem przez okres do 20 lat;

4) Posiadacze F-NFT będą czerpać pasywny dochód z każdej sprzedanej licencji;

5) Posiadacze F-NFT zyskają dostęp do naszej własnej platformy F-NFT, która zapewni im płynność potrzebną do uczestnictwa w obrocie i sprzedaży oraz możliwość czerpania korzyści z przyszłych wzrostów wartości i monetyzacji aktywów Voice Life klasy IP (prawa własności intelektualnej).

Jak to działa

Token niewymienialny (NFT) to „jedyna w swoim rodzaju” jednostka danych przechowywana w blockchainie. Wyjątkowość ta sprawia, że NFT nie podlegają zamianie lub wymianie, w związku z czym stanowią one najbezpieczniejszy dowód własności. Tokeny te tradycyjnie związane były przede wszystkim z dziełami sztuki cyfrowej, pamiątkami sportowymi a nawet kultowymi tweetami. Stworzone przez Voice Life ułamkowe tokeny niewymienialne przypisane prawom własności intelektualnej (F-NFT) bazują na współwłasności przełomowej technologii zasilania bezprzewodowego Voice Life.

Posiadacze tokenów F-NFT Voice Life będą mogli liczyć na dodatkowe zabezpieczenia, niepowtarzalne holograficzne świadectwo własności raz niepowtarzalny identyfikator. Co więcej, budujemy własną platformę F-NFT, z której korzystać będą innowatorzy, przedsiębiorstwa i inne zainteresowane podmioty.

Voice Life 

Voice Life Inc. została utworzona w 2015 r. jako spółka technologiczna rozwijająca skalowaną sieć blockchain i nadajniko-odbiornik ze stałym zasilaniem bezprzewodowym, które otworzyły drogę do bezpiecznego, nieprzerwanego i nieograniczonego zasilania rozmaitych urządzeń elektronicznych w ekologiczną energię elektryczną.

Strona internetowa: https://voicelife.io 
Materiał filmowy: https://www.youtube.com/watch?v=UNqwswYmLck  
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1770360/Logo.jpg 
Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1770361/Patents_Visual.jpg 
Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1770362/Technology.jpg   

Źródło: Voice Life Inc.

KONTAKT: 
Contact Voice Life Inc. – zapytania w sprawach PR 
Robert Smith 
e-mail: roberts@voicelife.io 
tel. +1 888-502-2338 

Źródło informacji: PR Newswire
 


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM