Biznes i finanse

Cognizant pozyskuje wieloletni kontrakt od National Insurance Company w celu przyspieszenia transformacji cyfrowej

NOWE DELHI, 6 lipca 2022 r. /PRNewswire/ — Firma Cognizant poinformowała dzisiaj, że została wybrana na strategicznego dostawcę technologii przez National Insurance Company Limited (NICL), aby dokonać przyspieszenia i pomóc w zarządzaniu transformacją cyfrową. NICL jest jedną z wiodących indyjskich firm ubezpieczeniowych sektora publicznego.

NICL powierzyła firmie Cognizant wieloletnie zadanie polegające m.in. na opracowaniu strategii technologicznej, pomocy w zarządzaniu scentralizowanym, opartym na sieci internetowej rozwiązaniem w zakresie ubezpieczeń podstawowych, składającym się z licznych aplikacji, podstawowej infrastruktury technologicznej i bezpieczeństwa oraz świadczeniu usług konsultingowych. Cognizant będzie również wspierać harmonogram technologiczny NICL, wykorzystując technologie cyfrowe, takie jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, automatyzacja i architektura oparta na mikroserwisach.

Zamierzeniem firmy Cognizant jest wsparcie NICL poprzez podniesienie poziomu zadowolenia klientów na każdym etapie ich obsługi, w tym przy składaniu wniosków, rozpatrywaniu roszczeń i przyznawaniu odszkodowań, przy jednoczesnej poprawie łatwości prowadzenia działalności, zapewnieniu większej sprawności i wydajności operacyjnej, bezpieczeństwa aplikacji, zgodności finansowej i regulacyjnej oraz stymulowaniu wzrostu biznesu.

„Zobowiązaliśmy się do wspierania przyszłościowej wizji technologicznej National Insurance Company i ułatwienia jej procesu transformacji cyfrowej – powiedział Achal Kataria, wiceprezes i dyrektor krajowy w Indiach, Cognizant. – Nasze zaawansowane doradztwo technologiczne i możliwości cyfrowe zostaną zastosowane, aby pomóc NICL w oferowaniu udoskonalonych i bezpiecznych rozwiązań dla klientów”.

Firma Cognizant została uznana za lidera branży we wszystkich sektorach, w tym w bankowości i usługach finansowych, przez najlepsze światowe firmy analityczne. Specjaliści podkreślili, że partnerstwo z klientami, skalowalność, możliwości cyfrowe i doświadczenie firmy są czynnikami, które przyczyniły się do jej wysokiej pozycji.

Więcej o usługach z zakresu ubezpieczeń firmy Cognizant można dowiedzieć się tutaj.

Cognizant

Cognizant (Nasdaq: CTSH) tworzy nowoczesną działalność biznesową. Pomagamy naszym klientom w modernizacji technologii, tworzeniu na nowo procesów i transformacji doświadczeń, co pozwala im utrzymać przewagę nad naszym dynamicznie zmieniającym się światem. Razem poprawiamy codzienne życie. Dowiedz się jak tego dokonujemy na stronie www.cognizant.com lub @cognizant.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1794711/Cognizant_Logo.jpg

KONTAKT:

USA

Jodi Sorensen

e-mail: jodi.sorensen@cognizant.com

Europa/ APAC

Christina Schneider

e-mail: christina.schneider@cognizant.com

Indie

Rashmi Vasisht

e-mail: rashmi.vasisht@cognizant.com

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM