Biznes i finanse

Quorum Software przedstawia globalną wizję z Quorum Energy Suite

HOUSTON–(BUSINESS WIRE)—Spółka Quorum Software (Quorum), międzynarodowy dostawca oprogramowania dla przemysłu energetycznego, przedstawia swoją rozbudowaną ogólnoświatową wizję obejmującą Quorum Energy Suite (QES), kompleksowe portfolio rozwiązań, które posłużą jako podstawa innowacji i wzrostu.

W wyniku ubiegłorocznej fuzji Quorum i Aucerny oraz przejęcia działu oprogramowania dla branży naftowej i gazowej firmy TietoEVRY Quorum połączyła swoje 38 aplikacji w jedno portfolio.

Aplikacje QES zostały rozmieszczone w dziewięciu obszarach funkcjonalnych branży, począwszy od planowania produkcji, ekonomii i rezerw, poprzez wykonanie i eksploatację odwiertów, księgowość, zarządzanie gruntami i optymalizację produkcji, aż po midstream i pomiary oraz transport i logistykę ładunków. Nazwy produktów pozostają nienaruszone i zostały zdefiniowane wspólnym językiem, co ułatwia podmiotom rynkowym zrozumienie, w jaki sposób QES służy ich działalności.

„Quorum Energy Suite reprezentuje najszerszy, najgłębszy pakiet aplikacji i usług na rynku i przynosi ogromne możliwości naszym klientom, rozbudowując wartość, którą posiadają obecnie” – powiedział Tyson Greer, dyrektor generalny ds. produktów w Quorum Software.

QES położy nacisk na innowacje poprzez rozszerzenie wiodącej roli firmy w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, umożliwienie importu i eksportu LNG oraz zapewnienie zintegrowanych przepływów pracy w całym ekosystemie energetycznym, wykorzystując chmurę oraz pozostałe możliwości cyfrowe.

„Quorum nieprzerwanie dostarcza klientom wartości poprzez udostępnianie danych ułatwiających podejmowanie decyzji, automatyzację i integrację, które już dziś zapewniają im wyniki i plan dążenia do połączonej przyszłości – powiedział Gene Austin, prezes Quorum Software. – Podczas gdy nasi klienci konkurują o kapitał, energię i talenty, Quorum służy im jako zaufany partner, dostarczając głębokiej, spersonalizowanej wiedzy i wiodącej technologii w celu zwiększenia rentowności i wzrostu”.

Więcej informacji można znaleźć na nowej stronie internetowej Quorum Software pod adresem quorumsoftware.com.

Quorum Software

Quorum Software jest czołowym dostawcą oprogramowania dla branży energetycznej na całym świecie, obsługującym ponad 1800 klientów reprezentujących cały łańcuch wartości branży energetycznej w 55 krajach. Rozwiązania opracowywane przez Quorum napędzają rozwój i rentowność spółek energetycznych poprzez łączenie ludzi, zadań i systemów z gotowymi danymi umożliwiającymi podejmowanie decyzji. Dwadzieścia lat temu wprowadziliśmy na rynek pierwsze w branży oprogramowanie dla działów księgowości elektrowni gazowych, a obecnie nasze rozwiązania usprawniają działania biznesowe dzięki standardom danych i integracjom napędzającym rozwój tego sektora. Globalny sektor energetyczny okazuje zaufanie ekspertom i aplikacjom firmy Quorum w celu pomyślnego przeprowadzenia transformacji energetycznej przy równoczesnym budowaniu wartości dzisiaj i w przyszłości. Więcej informacji znajduje się na stronie quorumsoftware.com.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220711005692/en/ 

Źródło: Quorum Software

KONTAKT:
Lauren Force
e-mail: Quorum@pancomm.com 

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM