Biznes i finanse

Boomi otrzymuje nagrody dla najlepszego dyrektora generalnego pod względem ukierunkowania na różnorodność oraz najlepszej firmy pod kątem rozwoju zawodowego, plasując się w pierwszej pięćdziesiątce w kategorii największych przedsiębiorstw

David Meredith drugi rok z rzędu otrzymuje nagrodę Best CEOs for Diversity dla najlepszego dyrektora generalnego pod względem ukierunkowania na różnorodność; dołącza do grona pozostałych wyróżnionych dyrektorów generalnych z 2022 roku z firm Microsoft i Adobe. Nagrody są wynikiem transakcji o wartości 4 miliardów dolarów, w wyniku której firma stała się samodzielnym przedsiębiorstwem, a także niedawnych nominacji na stanowiska kierownicze w ramach ogólnoświatowej strategii zatrudniania kilkuset nowych członków zespołu kierowniczego Boomi, których zadaniem jest wspieranie dynamicznego rozwoju klientów firmy.

CHESTERBROOK, stan Pensylwania–(BUSINESS WIRE)— Firma BoomiTM, dostawca inteligentnych rozwiązań w zakresie łączności i automatyzacji, odebrała dziś dwie nagrody przyznane przez Comparably, czołową platformę poświęconą kulturze pracy i reputacji marki korporacyjnej w kategorii największych firm. W gronie wyróżnionych znalazły się takie organizacje jak Microsoft, Adobe, IBM, Uber i SADA. Uhonorowana nagrodami dla najlepszego dyrektora generalnego pod względem ukierunkowania na różnorodność i najlepszej firmy pod kątem rozwoju zawodowego – na podstawie anonimowych informacji zwrotnych od ponad 1700 pracowników na całym świecie – Boomi plasuje się w pierwszej pięćdziesiątce największych spółek za swoje zaangażowanie i osiągnięcia w zakresie różnorodności i doskonalenia zawodowego.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść jest dostępna tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20220719005282/en/ 

„Comparably wyróżnia przejrzystość w miejscu pracy – powiedział Jason Nazar, współzałożyciel i dyrektor generalny Comparably. – Nagrody te pozwalają pracownikom dzielić się osobistymi spostrzeżeniami na temat kultury organizacyjnej ich podmiotu, nagradzając i podkreślając firmy takie jak Boomi, które wykonują świetną pracę i umożliwiają swoim pracownikom osiągnięcie sukcesu.”

Comparably wyłoniła zwycięzców, oceniając ponad 15 milionów anonimowych ocen pracowników z 70 tys. największych firm. Pracownicy Boomi docenili możliwości rozwoju zawodowego, takie jak: wyraźny rozwój kariery, mentoring i cenne informacje zwrotne, co przyczyniło się do uznania tego przedsiębiorstwa za najlepszą firmę pod kątem rozwoju zawodowego. Przyznając nagrodę dla najlepszego dyrektora generalnego pod względem ukierunkowania na różnorodność, Comparably przeanalizowało oceny Mereditha dokonane przez kolorowych pracowników Boomi. Nagroda za rok 2022 jest jego drugim z rzędu wyróżnieniem w tej prestiżowej kategorii.

„Jako wiodąca w swojej branży dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma oferująca oprogramowanie jako usługę (SaaS), Boomi stara się tworzyć i pielęgnować doświadczenie pracowników na najwyższym, światowym poziomie – powiedział Shawn Maurice, dyrektor ds. zasobów ludzkich w Boomi. – Funkcjonujemy zgodnie z naszym mottem «zatrudnianie dobrych ludzi» i z wyjątkowymi, podstawowymi wartościami: wykraczanie poza oczekiwania, wzajemne wspieranie się w zespole, tworzenie niesamowitych rzeczy, branie spraw w swoje ręce i budowanie zaufania. Sukces Boomi jest ostatecznie w rękach członków naszego zespołu, dlatego priorytetowo traktujemy kwestię tworzenia i pielęgnowania środowiska, które wspiera ich rozwój i dobre samopoczucie, a także zachęca do podejmowania odważnych działań i znajdowania innowacyjnych, nowych rozwiązań dla wyzwań. Te nagrody są potwierdzeniem wspaniałej kultury firmy Boomi, gdzie nieprzerwanie inwestujemy w naszych pracowników.”

Będąc pionierem i liderem kategorii platform integracyjnych, jako usługa w chmurze (iPaaS), Boomi przekroczyło niedawno liczbę 20 tys. klientów, ustanawiając rekord branży pod względem największej bazy klientów wśród dostawców iPaaS. Spółka może pochwalić się rosnącą społecznością użytkowników liczącą ponad 100 tys. członków, światową siecią ponad 800 partnerów, oraz jedną z największych grup globalnych integratorów systemów (GSI) w przestrzeni iPaaS. Bazująca na koncepcji platformy niskokodowej, Boomi wspomaga organizacje we wszystkich branżach w łączeniu aplikacji danych, usprawnianiu przepływu pracy i dostarczaniu jeszcze bardziej zintegrowanych usług dla klientów.

Boomi przez osiem kolejnych lat zajmowała pozycję lidera w stworzonym przez firmę Gartner® raporcie Magic Quadrant™ w zakresie integracji aplikacji przedsiębiorstwa jako usługę (EiPaaS).

Niedawno spółka otrzymała nagrodę Gold Globee® Award w kategorii Platforma jako usługa (PaaS) i została wyróżniona licznymi nagrodami jako pożądany pracodawca, a także znalazła się na liście najlepszych miejsc pracy Inc. Magazine.

Wykaz wolnych stanowisk w zespole Boomi można znaleźć na stronie poświęconej karierze,w witrynie internetowej Boomi.

Dodatkowe materiały:

  • poznaj Społeczność Boomiverse,
  • obserwuj Boomi na Twitterze, LinkedIn, Facebooku i kanale YouTube.

Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialności firmy Gartner:

Gartner, Magic Quadrant za integrację aplikacji przedsiębiorstwa jako usługę, Eric Thoo, Keith Guttridge, Bindi Bhullar, Shameen Pillai, Abhishek Singh, 29 września 2021 r.

Gartner nie rekomenduje żadnego sprzedawcy, produktu ani usługi przedstawionych w swoich publikacjach badawczych i nie doradza użytkownikom technologii, aby wybierali tylko tych sprzedawców, którzy mają najwyższe oceny bądź inne wyróżnienia. Publikacje badawcze Gartnera przedstawiają opinie organizacji badawczej Gartner i nie powinny być interpretowane jako oświadczenia o faktach. Gartner nie udziela żadnych gwarancji, wyrażonych ani domniemanych, w odniesieniu do przedmiotowych badań, w tym gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu. GARTNER i Magic Quadrant są zarejestrowanymi znakami towarowymi i znakami usługowymi firmy Gartner, Inc. i/lub jej spółek zależnych w USA i na świecie oraz wykorzystywane są w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone. Uwaga: firma Boomi była znana jako Dell Boomi od 2014 do 2019 roku.

Boomi

Boomi błyskawicznie łączy wszystkich ze wszystkim, niezależnie od miejsca, dzięki natywnej dla chmury, ujednoliconej, otwartej i inteligentnej platformie. Platforma integracyjna jako usługa (iPaaS) firmy Boomi cieszy się zaufaniem ponad 20 tys. klientów na całym świecie dzięki swojej szybkości, łatwości użycia i niższym całkowitym kosztom posiadania. Jako pionier w dziedzinie inteligentnego wykorzystania danych, Boomi realizuje swoją wizję, która polega na przyspieszaniu i ułatwianiu odkrywania i porządkowania danych oraz zarządzania nimi przez klientów i partnerów, przy jednoczesnym łączeniu aplikacji, procesów i ludzi, by umożliwiać osiąganie lepszych wyników w krótkim czasie. Więcej informacji na stronie internetowej http://www.boomi.com.

Comparably

Comparably to wiodąca platforma poświęcona kulturze organizacyjnej i reputacji marki korporacyjnej z ponad 15 milionami anonimowych ocen pracowników na temat 70 tys. firm. Dzięki najbardziej wszechstronnym danym dotyczącym dużych i małych przedsiębiorstw w prawie 20 różnych kategoriach miejsc pracy – w oparciu o płeć, pochodzenie etniczne, wiek, doświadczenie, branżę, lokalizację i wykształcenie – jest to jedna z najczęściej wykorzystywanych platform SaaS do budowania wizerunku pracodawcy oraz zaufana strona prowadzona przez podmiot zewnętrzny dotycząca kultury organizacyjnej i wynagrodzeń. Więcej informacji na temat badań Comparably i corocznych nagród dla najlepszych miejsc pracy można znaleźć na stronie Comparably News.

Nagrody przyznawane przez Comparably

Nagrody Comparably Awards to coroczna seria wyróżniająca najlepsze firmy i dyrektorów generalnych. Nagrody są przyznawane na przestrzeni roku w 16 różnych kategoriach kultury organizacyjnej. Od momentu wprowadzenia pod koniec 2017 roku wyróżnienia zawsze opierały się wyłącznie na opiniach obecnych pracowników, którzy anonimowo oceniali swoich pracodawców na Comparably.com w okresie 12 poprzednich miesięcy. Pracownicy udzielają odpowiedzi na ustrukturyzowane pytania (w formacie tak/nie, prawda/fałsz, w skali 1-10 i wielokrotnego wyboru) dotyczące 16 różnych tematów związanych z miejscem pracy. Następnie każda z odpowiedzi otrzymuje ocenę liczbową, którą porównuje się z przedsiębiorstwami podobnej wielkości. Ostateczny zbiór danych, który pozwala na wyłonienie zwycięzców, powstaje z ponad 15 milionów ocen uzyskanych z 70 tys. firm.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220719005282/en/ 

Źródło: Boomi

KONTAKT:
Dla mediów
Kristen Walker
Międzynarodowa komunikacja korporacyjna
e-mail: kristenwalker@boomi.com 
tel: +1-415-613-8320

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM