Biznes i finanse

Bank Pekao S.A.: najlepsza bankowość prywatna w Polsce w 2022 r.

Redakcja Global Finance wspólnie z ekspertami – znawcami branży oraz przedstawicielami kadry kierowniczej sektora bankowego, wybrała zwycięzców nagród Private Bank Awards. Za najlepszą bankowość prywatną w Polsce na rok 2023 uznano private banking Banku Pekao S.A.

W opinii Jarosława Fuchs, odpowiedzialnego za Pion Bankowości Prywatnej i Produktów Inwestycyjnych nagroda przyznana przez Global Finance jest dowodem na to, że Bank Pekao, który w tym roku obchodzi 25-lecie Private Banking, zmierza w dobrym kierunku i procentują długoletnie relacje banku z klientami, oparte na zaufaniu i bardzo wysokiej jakości obsługi.

Dodał, że nagroda potwierdza również, że klienci Banku Pekao mają dostęp do najszerszej oferty inwestycyjnej w Polsce, opartej na produktach z rynków praktycznie na całym świecie, poszerzonej w ostatnim czasie m.in. o obligacje Skarbu Państwa.

„Nieustannie się rozwijamy, szukamy nowych rynków i możliwości inwestycyjnych dla naszych klientów, również tych niestandardowych, opartych o technologie blockchain, czego przykładem jest projekt Unique czy wejście do świata metaverse. Dziękuję wszystkim pracownikom, bo to nasz wspólny sukces”– podkreślił wiceprezes Banku Pekao.

Doroczny konkurs Private Bank Awards organizowany przez magazyn Global Finance honoruje banki, które najlepiej zaspokajają potrzeby osób o wysokich dochodach, dążących do powiększenia, zachowania i przekazania swojego majątku. Zwycięzcami w konkursie nie zawsze są największe instytucje finansowe, ale najlepsi, którzy posiadają cechy najwyżej oceniane przez klientów przy wyborze banku.

„Właściciele firm i kadra kierownicza najwyższego szczebla sektora finansowego to wyrafinowani i kompetentni klienci, zorientowani w trendach ekonomicznych i finansowych, ale mający fantastycznie szeroki wachlarz potrzeb” – zaznaczył Joseph Giarraputo, założyciel i dyrektor Global Finance.

Redakcja Global Finance przy wyborze zwycięzców nagród Private Bank Awards wykorzystuje niezależne badania, opinie ekspertów oraz informacje z wpisów przesłanych przez banki do oceny szeregu czynników obiektywnych i subiektywnych.

Tegoroczne oceny opierały się na analizach wykonanych w okresie od 1 lipca 2021 r. do 30 czerwca 2022 r.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM