Nauka i technologie

Lider rynku pojazdów elektrycznych GWM prezentuje swoje pojazdy NEV w Tajlandii

BAODING, Chiny, 1 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ — Koncern GWM, działając jako „Globalna Inteligentna Spółka Technologiczna”, prezentuje flotę najnowocześniejszych pojazdów elektrycznych na 39. Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Tajlandii 2022.

Firma demonstruje eleganckiego ORA Grand Cat, nowego SUV-a HAVAL H6 Hybrid, terenowego TANK500 HEV i wiele innych popularnych w Tajlandii modeli.

Pierwszy pokaz ORA Grand Cat w Tajlandii

ORA Grand Cat, pierwsze czysto elektryczne coupe klasy premium marki ORA, będzie miało swój premierowy pokaz w Tajlandii. Nadwozie modelu wyróżnia się pod względem elegancji i nowoczesności. Auto wyposażone jest w szklany dach, aktywną przesłonę kraty wlotu powietrza, elektryczny tylny spojler i syntetyczny dźwięk silnika, co zapewnia sportowe wrażenia z jazdy.

Dodatkowo ORA Grand Cat posiada inteligentny system nawigacji ORA Autopilot 3.0 pozwalający na jeszcze bardziej inteligentną jazdę. We wnętrzu zastosowano 12,3-calowy multimedialny ekran dotykowy, 10,25-calowy wyświetlacz informacji o jeździe, 11 głośników infinity z niezależnym wzmacniaczem oraz elektryczne fotele kierowcy i pasażera z systemem masażu i chłodzenia, zapewniające najwyższy komfort i wygodę.

Zapraszamy do odkrycia kolejnego poziomu stylistycznego nowego SUV-a HAVAL H6 Hybrid

GWM podkreśla legendarne osiągnięcia modelu HAVAL H6, który przez dziesięć kolejnych miesięcy (styczeń-październik 2022) zajmował pozycję lidera w lokalnym segmencie kompaktowych SUV-ów, wprowadzając udoskonaloną wersję o bogatszym, bardziej stylowym designie, zapewniającą jednocześnie komfort i wygodę na najwyższym poziomie.

Nowy SUV HAVAL H6 Hybrid zachwyca przednim grillem z motywem gwiazdy i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Pojazd zbudowany jest na inteligentnej modułowej platformie GWM L.E.M.O.N, dostosowanej do różnych typów silników. Napędza go silnik turbo o pojemności 1,5 litra połączony z motorem elektrycznym i wielotrybowym elektrycznym systemem hybrydowym DHT.

TANK500 HEV to mobilność i radość z „życia bez ograniczeń”

Wyróżniający się grą elegancji i siły napędu na cztery koła, TANK500 HEV to gwarancja wszechstronności i przyjemności „życia bez ograniczeń”. Model został wyposażony w hybrydową kombinację mocy 2.0T+9HAT (2,0 litra Turbo + 9-biegowa hydrauliczna skrzynia automatyczna).

Samochód jest wspomagany przez najnowszy inteligentny napęd na cztery koła oraz zaawansowane systemy wspomagania jazdy, takie jak TANK Turn, pozwalające na swobodne pokonywanie zakrętów w wąskich miejscach. Blokady mechanizmów różnicowych sterowane elektrycznie z przodu i z tyłu, pozwalające na przeniesienie siły napędowej kół w celu uniknięcia poślizgu kół, oraz różne tryby jazdy w terenie, które są automatycznie dostosowywane do zmiany nawierzchni.

Elliot Zhang, prezes GWM ASEAN, powiedział: „Od naszego oficjalnego debiutu w Tajlandii w lutym ubiegłego roku, GWM jako lider w dziedzinie xEV realizuje założoną strategię różnicowania, aby tworzyć najwyższej jakości produkty i usługi, nowe doświadczenia i najnowocześniejsze technologie dla tajskich konsumentów”.

Obecnie GWM dokonuje przyspieszenia transformacji w zakresie wykorzystania nowej energii i będzie wprowadzać kolejne nowoczesne, ekologiczne modele na kolejne rynki, zapewniając użytkownikom czyste i inteligentne rozwiązania w zakresie mobilności.

Zdjęcia: https://mma.prnewswire.com/media/1958830/Leading_Electric_Vehicle_Market__GWM_Presents_Various_NEVs_in_Thailand.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM