Biznes i finanse

Wydajny, elastyczny i łatwy w utrzymaniu liniowy system oświetlenia o najlepszym w swojej klasie czasie instalacji

SPENNYMOOR, Anglia, 15 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ — Dzięki wysokiej luminancji, wydajności i gamie dedykowanych układów optycznych: od dedykowanych do oświetlania półek, przez wąski, aż do szerokiego rozsyłu, linie świetlne Contus zapewniają równomierność oświetlenia, która doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach i przestrzeniach, czy to w fabryce, magazynie czy supermarkecie.

Contus idealnie nadaje się do zastosowania zarówno w projektach modernizacyjnych, jak i nowych obiektach, ponieważ odpowiada na wyzwania związane z efektywnością energetyczną, redukcją kosztów i ograniczeniami czasowymi dotyczącymi montażu. Dzięki dużej elastyczności, system Contus można łatwo podwiesić lub zamontować na suficie, a ponadto jest on w pełni regulowany, co pozwala na dostosowanie go do przestrzeni w przypadku zmiany jej układu z czasem.

Linie świetlne Contus firmy Thorn o stopniu ochrony IP50 są chronione przed wnikaniem kurzu i brudu, co pomaga zachować wydajność świetlną osiąganą dzięki zastosowaniu precyzyjnej optyki. Skuteczność świetlna do 163 lm/W, strumień świetlny do 10 000 lumenów i żywotności 50 000 godzin (L80:B10) sprawiają, że Contus to niezawodne i skuteczne rozwiązanie oświetleniowe.

Peter Jezsoviczki, Product Manager, powiedział:

„Złożona konstrukcja, ale prosta budowa – to właśnie sprawia, że Contus jest rozwiązaniem niezwykle łatwym w projektowaniu, montażu, użytkowaniu i utrzymaniu. Contus pozwala naszym klientom skupić się na ich podstawowej działalności, ponieważ wiedzą, że ich oświetlenie zostało odpowiednio zadbane”.

Odwiedź stronę https://www.thornlighting.pl/pl-pl, aby dowiedzieć się więcej o oprawie Contus, jej mechanizmie „przekręć i zablokuj”, ograniczaniu olśnienia i dostępnych rozmiarach. Sprawdź też porównanie czasu montażu Contusa z sześcioma różnymi systemami liniowymi LED pochodzącymi od innych producentów, wykonane przez niezależnego konsultanta zewnętrznego.

Chcąc pokazać korzyści z zastosowania oprawy Contus w kluczowych branżach handlu detalicznego i przemysłu, przygotowaliśmy dwie wersje broszury dostępne na naszej stronie internetowej.

O marce Thorn

Dzięki prawie 100-letniemu doświadczeniu w produkcji i dostarczaniu niezawodnych, wydajnych i wysokiej jakości rozwiązań, Thorn może sprawić, że światło będzie pracować dla Państwa dobra. Nasza szeroka gama produktów i technologii zapewnia, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich zastosowań, w tym z dziedziny edukacji, opieki zdrowotnej, życia miejskiego, projektów architektonicznych, sportowych, biurowych, handlu detalicznego oraz drogowych i tunelowych. Dzięki serii ThornEco oferujemy również ekonomiczne oprawy oświetleniowe na rynku hurtowym. Dowiedz się więcej na stronie https://www.thornlighting.pl/pl-pl.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1968853/Thorn_Lighting.jpg 

Źródło: Thorn Lighting

KONTAKT:

Jessica Dixon

Thorn Lighting

e-mail: info@thornlighting.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM