Biznes i finanse

Międzynarodowa firma technologiczna SOFTSWISS z oddziałem w Poznaniu przeprowadziła walne zebranie swoich pracowników w Dubaju

W firmie z powodzeniem działa system pracy zdalnej, codzienna komunikacja między pracownikami odbywa się online, więc takie zebrania stają się unikalną szansą dla zespołu, aby się poznać, porozmawiać z kolegami oraz zadać nurtujące ich pytania pytania kierownictwu firmy. Jednak głównym celem corocznych spotkań jest przekazanie sobie nawzajem pozytywnych emocji, niezależnie od wydarzeń i sytuacji na świecie.

W ciągu wszystkich tych dni zespoły miały możliwość rozkoszować się komunikacją na żywo, wziąć aktywny udział w zabawach związanych z budowaniem zespołu, zapoznać się z miastem na wycieczce, odwiedzić pustynię, spędzić czas na jachcie podczas rejsu, ale co najważniejsze – zobaczyć kolegów z pracy na żywo, a nie na ekranie podczas spotkań online.

Odbyło się także nieformalne spotkanie z kierownictwem oraz z założycielem firmy. To jedna z ważnych zasad pracy SOFTSWISS – każdy może bezpośrednio i szczerze poprowadzić dialog z zarządem, zadawać dowolne pytania, podzielić się swoim zdaniem, udzielić rady i omówić interesujące go kwestie. Na zakończenie u podnóża wieżowca Burdż Chalifa odbyła się uroczysta kolacja z prawdziwym show talentów „SOFTSWISS Stars” oraz wystąpieniem popularnego didżeja. Programiści, analitycy, menedżerowie, dizajnerzy i inni pracownicy firmy przez kilka miesięcy wraz z reżyserem przygotowywali swoje wystąpienia, aby wystąpić na scenie przed kolegami i pokazać swoje talenty.

„Coroczne zebranie pracowników to najbardziej wyczekiwane i ukochane przez wszystkich wydarzenie w naszej firmie. To jest ten moment, kiedy wreszcie możemy się >>rozwirtualizować<<, objąć się nawzajem, porozmawiać i podzielić się doświadczeniem. Takie imprezy dają nam energię i wywołują w naszym zespole ogrom pozytywnych emocji – mówi Julia Onczewa, dyrektor personalny SOFTSWISS. – Ludzie stanowią podstawę, to nasze główne aktywa. Dostrzegam taką tendencję, że obecnie specjaliści z branży IT wybierając firmę, kierują się nie tylko wysokością wynagrodzenia. W pierwszej kolejności ludzie chcą wziąć udział w tworzeniu innowacyjnych produktów. Pracować z kolegami, którzy mają unikalną wiedzę. Być w zespole, w którym wszyscy troszczą się o siebie nawzajem, są gotowi inwestować środki w emocjonalny dobrostan każdego pracownika. W którym u podstaw kultury korporacyjnej, wraz z takimi zasadami, jak wzajemny szacunek i szczere wsparcie, leży także zrozumienie, że praca powinna przynosić przyjemność i frajdę. Wszystko to nasi pracownicy znaleźli w SOFTSWISS”.

Wiodący producent oprogramowania dla iGaming otwiera nowe centra programistyczne i tworzy miejsca pracy na całym świecie, zbierając wykwalifikowanych specjalistów różnych kultur i narodowości. Jednocześnie pracownicy mogą swobodnie wybierać, w jaki sposób chcą pracować – w biurze czy zdalnie.

DLA INFORMACJI

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników SOFTSWISS przekroczyła już 1400. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online.

W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach: „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” i „Pracownik roku”.

Źródło informacji: SOFTSWISS

 


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM