Biznes i finanse

Nadzieja wyraźnie widoczna w DIHAG po przebudowie planu METEC 2023

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Kongres Transformacji Energetycznej w Crowne Plaza Warsaw Hub, który odbędzie się w najbliższą środę 14 czerwca. Adres: Rondo Daszyńskiego 2 w Warszawie.

DIHAG Holding GmbH z Coswig na Śląsku wprowadza na rynek innowacje produktowe, które stanowią rozwiązania dla transformacji gospodarki w kierunku neutralności klimatycznej, wystawiając je na tegorocznej METEC, najważniejszej na świecie targi technologii metalurgicznych w Düsseldorfie.

DIHAG Foundry Group prezentuje się teraz jako jedno dachowe przedsiębiorstwo, które dostarcza trwałe i niezawodne produkty o wysokiej jakości i wydajności. Grupa firm rozwinęła się w ostatnich latach w europejskiego lidera produkcji odlewów do zastosowań przemysłowych, transportu, kolei, rolnictwa, turbin wiatrowych oraz innych odnawialnych źródeł energii. Podczas targów METEC 2023, firma pokaże przykłady produkcyjne ze wszystkich zakładów oraz innowacje, takie jak odlewy o ultra-wysokiej wytrzymałości z wkładkami ceramicznymi lub twardnienie obciążeniami wałów.

Wynik roczny 2022 odnotowany pomimo trwającej kryzysu przyniósł znaczące wzmocnienie. Było to związane z wcześniejszym zakończeniem restrukturyzacji Grupy, która pierwotnie miała trwać do 2023 r. w zgodzie z IDW S6, potwierdzonym przez firmę audytorską i doradczą Pricewater-houseCoopers (PwC). Od 2020 roku towarzyszyli oni procesowi restrukturyzacji. Czynniki przyspieszające to zmiana właścicieli w 2020 r., szybsze odkapitalizowanie Grupy oraz podniesienie kapitału własnego o ponad 50 procent i podwojenie zysku operacyjnego przed odpisami amortyzacyjnymi (EBITDA). Uzyskana zwrotność i prognozy wzrostu wynikają z bliskiej współpracy poprawy płatności, zwrotu i konkurencyjności. Na podstawie stałego pozytywnego rozwoju biznesowego w procesie odwrotu i wystarczającej płynności zawsze, PwC wnioskuje, że restrukturyzacja Grupy DIHAG została zakończona pomyślnie: www.dihag.com  


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM