Biznes i finanse

Zapewnij bezpieczny obrót gospodarczy – Odpowiedzialność instytucji i biznesu

21 czerwca br. o godz. 10:00 odbędzie się konferencja Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego, mająca na celu wzmacnianie fundamentów bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, jak etyka, odpowiedzialność i troska o dobro wspólne. Wydarzenie to będzie transmitowane online i dostępne bezpłatnie dla każdego. Tematem konferencji będzie „Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego – odpowiedzialność instytucji, odpowiedzialność biznesu”.

Aby wzmocnić debatę publiczną oraz zwiększyć świadomość społeczną w zakresie skutecznego prowadzenia biznesu, Polska Agencja Nadzoru Audytowego zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konferencji „Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego – odpowiedzialność instytucji, odpowiedzialność biznesu”.

„Wiedza jest najlepszym bezpiecznikiem w czasach niepewności. Dzięki debacie i współpracy różnych instytucji możemy przyczynić do wzmacniania edukacji finansowej społeczeństwa” – mówi prezes PANA, Marcin Obroniecki.

W trakcie cyklu trzech paneli dyskusyjnych, zaproszeni goście będą omawiać istotne tematy, takie jak: odpowiedzialność instytucji, współdziałanie, etyka w biznesie oraz edukacja w celu zwalczania przestępczości finansowej. Paneli będą prowadzić wybitni menedżerowie instytucji publicznych i prywatnych, wykładowcy akademiccy, eksperci z dziedziny sprawozdawczości finansowej oraz liderzy opinii.

„Konferencja w całości będzie transmitowana online, aby jej przekaz oraz wnioski płynące z dyskusji ekspertów mogły dotrzeć do jak największego grona odbiorców” – podkreśla Marcin Obroniecki.

PANI zaprasza do rejestracji na konferencję, która będzie transmitowana w mediach społecznościowych i na stronie internetowej Agencji. Po rejestracji, uczestnicy otrzymają informacje o konferencji oraz link do niej w dniu jej trwania.

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji PANA „Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego – odpowiedzialność instytucji, odpowiedzialność biznesu”, zapoznaj się z formularzem rejestracyjnym dostępnym pod tym linkiem.

Więcej informacji na temat panelistów i planu konferencji można znaleźć na stronie internetowej tego wydarzenia (Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego – PANA).

Patronami Wydarzenia są Instytucje:

Polska Agencja Nadzoru Audytowego i jej partnerzy.

Patronat instytucjonalny to silny znak wsparcia Wydarzenia, który wyraża zaufanie oraz dobre imię instytucji.

Przyjmujemy z dumą patronat następujących instytucji:

Polska Agencja Nadzoru Audytowego jako głównego patrona Wydarzenia.

Instytucje te wyraziły swoje poparcie dla naszego Wydarzenia, w związku z czym otrzymują prestiż i szacunek ze strony naszych uczestników.

Jesteśmy wdzięczni za ich wsparcie i współpracę przy naszym Wydarzeniu.

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA) to jednostka powołana do wykonywania kontroli nad rynkiem kapitałowym, zarządzania ryzykiem i audytowania spółek giełdowych.

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA) została powołana, aby zapewnić bezpieczeństwo i przejrzystość rynku kapitałowego poprzez kontrolę, zarządzanie ryzykiem i audytowanie spółek giełdowych. PANA monitoruje transakcje giełdowe i inwestycje, zapewniając jednocześnie, że wszelkie regulacje giełdowe są przestrzegane. Ponadto, PANA ma uprawnienia do wzywania firm do przeprowadzenia audytu oraz udzielania niezbędnych porad i wskazówek dotyczących rynku kapitałowego.

PANA świadczy również usługi związane z edukacją inwestorów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że rynek kapitałowy w Polsce jest bezpieczny i przejrzysty. Poprzez budowanie świadomości inwestorów, PANA wspiera rozwój polskiego rynku kapitałowego. Jednostka ta monitoruje również zagraniczne rynki kapitałowe, aby zapewnić, że działania spółek są zgodne z obowiązującymi przepisami.

PANA jest niezależną jednostką regulacyjną, której misją jest zapewnienie bezpiecznych i przejrzystych transakcji na polskim rynku kapitałowym. Poprzez monitorowanie rynków krajowych i zagranicznych oraz systematyczne edukowanie inwestorów, PANA stanowi ważny element systemu monitorowania i kontroli rynku kapitałowego.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM