Biznes i finanse

Power the Hero in You: ZOTAC GAMING x `Spider-Manandtrade; – Odkryj Multiwersum z tematycznym sprzętem do grania na PC

Ponad 80% młodych dorosłych interesuje się edukacją finansową – to wielka szansa, którą chce wykorzystać Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych (IGTE). Według prezes Małgorzaty Rusewicz „jeśli będziemy mieli do zaoferowania coś wartościowego, ludzie będą z tego korzystać”. IGTE dba również o skuteczną komunikację i stara się promować odpowiedzialne oszczędzanie na emeryturę.

ZOTAC Technology Limited ogłasza dzisiaj, że marka ZOTAC GAMING współpracuje z Spider-Man: Poprzez Multiwersum, by ruszyć z globalną kampanią „Power the Hero in You”. Ta wyjątkowa inicjatywa ma na celu inspirowanie graczy na całym świecie do eksplorowania swojego potencjału i zamieniania go w codzienne supermoce.

Nadszedł czas, abyś i Ty wykorzystał swoje bohaterskie zdolności, dzięki limitowanym zestawom kart graficznych ZOTAC GAMING x SPIDER-MAN™: Multiwersum. Te zestawy przygotują Cię do odkrywania nowych światów w grach!

Sony Pictures Animation zaprasza na kontynuację filmu animowanego Spider-Man: Uniwersum – Spider-Man: Poprzez Multiwersum, który zadebiutował w kinach w czerwcu 2023. Film ten jest wyczekiwanym następstwem Oscarem® wyróżnionego filmu animowanego Spider-Man: Uniwersum.

„>>Power the Hero in You<< ma na celu zainspirowanie graczy do uwolnienia swojej wewnętrznej siły i stania się bohaterami. W ZOTAC skupiamy się na przełamywaniu schematów i dostarczaniu produktów, które naprawdę wyróżniają się na tle innych, podobnie jak Sony Pictures Animation zrobiło to z serią Spider-Verse” – skomentował Tony Wong, dyrektor generalny ZOTAC.

Odkryj moc bohatera w Tobie, dzięki limitowanym zestawom kart graficznych ZOTAC GAMING x SPIDER-MAN™: Multiwersum. Ciesz się szerokim wyborem ekskluzywnych gadżetów, w tym tematyczną płytę tylną, emblematy wentylatorów, overclocking i 3+2-letnią gwarancję ZOTAC.

Ciesz się silnymi wrażeniami z gier dzięki limitowanym zestawom kart graficznych ZOTAC GAMING x SPIDER-MAN™: Multiwersum. Dołącz do fanów w wybranych regionach EMEAI, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych gadżetów, w tym tematycznej płyty tylnej, emblematów wentylatorów, overclockingu i 3+2-letniej gwarancji ZOTAC.

NVIDIA ADA LOVELACE dostarcza graczom wyjątkowych możliwości dzięki swojej nowoczesnej architekturze. Ray Tracing w czasie rzeczywistym i przełomowa technologia DLSS 3 oparta na sztucznej inteligencji pozwalają na bardziej wciągające doznania podczas grania na komputerze. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się z niesamowitego świata gier PC w wyjątkowej szczegółowości i z niezwykle wysoką liczbą klatek na sekundę.

Zespół ZOTAC GeForce RTX przygotował coś specjalnego dla graczy – premierę czterech niezwykłych zestawów kart graficznych. Są to: premium AMP AIRO i kompaktowy Twin Edge OC z GeForce RTX 4070, a także GeForce RTX 4060 Ti w wersji Twin Edge OC. Nie ma czasu do stracenia – te limitowane zestawy są już dostępne w sprzedaży. Poznaj moc tych ekskluzywnych układów i zdobądź swój już dziś!

Niedługo po starcie, w lipcu tego roku, do grona produktów ZOTAC GAMING dołączy GeForce RTX 4060 Twin Edge OC. Nowa grafika oferuje wydajność i wyjątkową jakość obrazu, pozwalając na odkrywanie niesamowitych szczegółów w grach komputerowych.

Dostępne modele:

Pakiety ZOTAC GAMING x „Spider-Man™: Poprzez Multiwersum”:

– ZOTAC GAMING GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO;

– ZOTAC GAMING GeForce RTX 4070 AMP AIRO;

– ZOTAC GAMING GeForce RTX 4070 Twin Edge OC;

– ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 Ti Twin Edge OC w cenie NVIDIA MSRP;

– ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 Twin Edge OC w cenie NVIDIA MSRP (dostępny od lipca 2023).

ZOTAC GAMING ponownie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom graczy, oferując im możliwość skorzystania z jeszcze lepszego gamingu za pośrednictwem pakietów z serii ZOTAC GAMING x „Spider-Man™: Poprzez Multiwersum”.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na oficjalnej stronie internetowej https://www.zotac.com/page/spider-man-across-the-spider-verse 

ZOTAC GAMING – zawsze gotowy do walki!

ZOTAC GAMING to marka, która pozwala na przeżywanie najlepszych wrażeń gamingowych. Jako pionier w dziedzinie projektowania sprzętu komputerowego, marka tworzy rozwiązania, które są doskonale znane z wyjątkowej precyzji. Dzięki temu, za przeszywającym spojrzeniem robotycznych oczu kryje się siła i technologia przyszłości. ZOTAC GAMING to lider, który skupia się na zapewnianiu najlepszych wrażeń gamingowych w grach na PC.

ZOTAC GAMING został wzbogacony nowym produktem – GeForce RTX 4060 Twin Edge OC, który oferuje wydajność i wyjątkową jakość obrazu. Teraz możesz odkryć jeszcze więcej szczegółów w grach komputerowych. Korzystając z pakietów ZOTAC GAMING x „Spider-Man™: Poprzez Multiwersum”, będziesz mógł cieszyć się jeszcze lepszych wrażeń podczas gry!

Miles Morales wprawia się w ekscytującą podróż przez Multiwersum. Z zadziwiającą prędkością i zwinnością przemierza wymiary, o których nawet nie miał pojęcia. Wraz z Gwen Stacy i zespołem spider-ludzi odkrywa nowe, nieznane światy, spotyka niezwykłych sojuszników i heroicznie stawia czoła niebezpiecznym przeciwnikom. Czy Miles będzie w stanie sięgnąć głęboko w swoje wnętrze i odnaleźć bohatera, który jest w nim ukryty?

Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson wyreżyserowali film, którego scenariusz stworzyli Phil Lord i Christopher Miller wraz z Davidem Callahamem. W oparciu o komiksy MARVEL produkcję wspierali Avi Arad, Amy Pascal, Phil Lord, Christopher Miller i Christina Steinberg, natomiast producenci wykonawczy to Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman, Aditya Sood, Rebecca Karch i Brian Bendis. W obsadzie znaleźli się Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Jake Johnson, Issa Rae, Daniel Kaluuya, Jason Schwartzman, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Greta Lee, Rachel Dratch, Jorma Taccone, Shea Whigham oraz Oscar Isaac.

MARVEL i wszystkie powiązane nazwy postaci należą do MARVEL i są zastrzeżonymi znakami towarowymi własności MARVEL w roku 2023.

„Nagroda Akademii®” oraz „Oscar®” są zarejestrowanymi znakami towarowymi i usługowymi należącymi do Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Ilustracja prezentująca ZOTAC GAMING x Spider Man: Across Spider-Verse: Power Hero You może zostać znaleziona pod adresem: https://mma.prnewswire.com/media/2061150/ZOTAC_GAMING_x_Spider_Man__Across_Spider_Verse____Power_Hero_You.jpg.

MARVEL oraz wszystkie powiązane nazwy postaci są znakami towarowymi należącymi do MARVEL i będą chronione prawem do 2023 roku.

„Nagroda Akademii®” i „Oscar®” są zastrzeżonymi znakami towarowymi i usługowymi należącymi do Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Zdjęcie przedstawiające ZOTAC GAMING x Spider Man: Across Spider-Verse: Power Hero You jest dostępne pod adresem: https://mma.prnewswire.com/media/2061150/ZOTAC_GAMING_x_Spider_Man__Across_Spider_Verse____Power_Hero_You.jpg.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM