Biznes i finanse

Rozwój biznesu na rynkach zagranicznych z Walutomatem Business: kompleksowe rozwiązanie

Walutomat Business to innowacyjne rozwiązanie skierowane do partnerów biznesowych, które pomaga firmom w rozwijaniu ich działalności na rynkach zagranicznych oraz w prowadzeniu szerokiego zakresu transakcji międzynarodowych. Nasza platforma oferuje skuteczne narzędzia i rozwiązania, które zapewniają maksymalną wydajność w wymianie walut przy minimalnych kosztach.

Walutomat Business oferuje przedsiębiorcom szereg korzyści, których nie otrzymają za pośrednictwem standardowej oferty Walutomatu. Przede wszystkim w ramach Walutomat Business można wymienić walutę po gwarantowanym, stałym kursie, niezależnie od cen giełdowych. Co więcej, przedsiębiorcy mogą skorzystać z kantorowej wymiany walut z atrakcyjnym spreadem walutowym. Ponadto Walutomat Business zapewnia szybką realizację zleceń w 100% i bez opłat.

Walutomat Business oferuje również swoim klientom dostęp do ponad 20 różnych walut, co umożliwia międzynarodowe biznesowe transakcje. Wyjątkowość tego narzędzia polega na tym, że użytkownicy mogą kontrolować swoje uprawnienia dzieląc je na różne poziomy dostępu, zapewniając w ten sposób większą przejrzystość i zarządzanie systemem.

„W ramach Walutomat Business klienci zyskują zaawansowane funkcje zlecania przelewów wychodzących, takie jak koszyk przelewów, importowanie przelewów z plików CSV oraz eksport wyciągów MT940. Dzięki temu mogą autoryzować kilka przelewów jednym uwierzytelnieniem lub importować przelewy z pliku CSV. Ponadto, mają pełny dostęp do historii swojego konta” – mówi Miron Miesczak, dyrektor działu Partnerstw i Sprzedaży B2B.

Walutomat Business oferuje swoim klientom szeroki zakres funkcjonalności, w tym wymianę walut 24/7, szybkie i tanie przelewy zagraniczne do blisko 70 państw, a także bezpłatne przelewy w PLN oraz przelewy SEPA Instant.

Walutomat wykorzystuje swoje doświadczenie zdobyte przez ostatnie 13 lat, aby wzmocnić swoją pozycję jako lidera wśród platform do wymiany walut online. Poprzez zwiększenie oferty Walutomat chce pomóc przedsiębiorcom w korzystaniu z możliwości międzynarodowych rynków i osiągnięciu sukcesu dzięki maksymalizacji efektywności.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM