Biznes i finanse

EcoFlow – wprowadzając nową innowację dla niezależności energetycznej gospodarstw domowych: PowerOcean

15 czerwca 2023 r. – EcoFlow, członek światowej sieci producentów proekologicznych rozwiązań energetycznych, wprowadził na rynek nowy produkt, EcoFlow PowerOcean, aby wspierać niezależność energetyczną domów. Nowy akumulator uzupełniający DC PowerOcean został zaprezentowany podczas targów ees 2023. Jest to rozwiązanie trójfazowe, które zapewnia elastyczność, wysoki poziom bezpieczeństwa, stabilne zasilanie awaryjne i inteligentne sterowanie.

Z myślą o przyszłości, EcoFlow zapewnia kompleksowe rozwiązanie, które wspiera domową niezależność energetyczną, aby wszyscy mogli czerpać korzyści z wykorzystania energii słonecznej w zaciszu własnego domu. PowerOcean to jeden z wielu produktów stworzonych przez EcoFlow w celu zapewnienia elastyczności i wydajności.

Premiera produktów EcoFlow – baterii solarnych PowerOcean Home Solar Battery Solution oraz balkonowego systemu solarny PowerStream Balcony Solar System – to kolejny dowód zaangażowania firmy w tworzenie inteligentnych, niezawodnych i zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Oferta EcoFlow skupia się na dostarczaniu odpowiednich rozwiązań dla gospodarstw domowych, zarówno własnościowych, jak i wynajmowanych, i wspiera ich codzienne wykorzystanie energii elektrycznej.

Firma EcoFlow, lider w dziedzinie przenośnych systemów zasilania, w 2023 roku poszerza swoją ofertę o nową linię domowych baterii słonecznych. Wcześniejsze badania w 21 miastach na całym świecie wykazały duże zainteresowanie istniejącymi produktami EcoFlow jako uzupełnieniem domowych instalacji słonecznych, co pozwoliło firmie wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich klientów i wprowadzić koncepcję „Mocy Domu”. Poprzez swoje innowacyjne produkty i usługi EcoFlow ciągle realizuje swoją misję, która polega na dostarczaniu zrównoważonych i proekologicznych rozwiązań energetycznych dla ludzi na całym świecie.

„Dokąd zmierza EcoFlow? Ku przyszłości, w której każdy może zadbać o swoją rodzinę, przygotowując się na coraz częstsze trudności wynikające z kryzysu energetycznego – powiedziała Magda Partyka, dyrektor ds. komunikacji Ecoflow w Europie. – PowerOcean zapewnia niezależność energetyczną dla każdego gospodarstwa domowego, stanowiąc dla EcoFlow krok milowy w misji rozpowszechniania nowych rozwiązań energetycznych na świecie”.

PowerOcean oferuje przystępne cenowo baterie solaryne dla domu. Wszystkie elementy systemu zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić optymalne wykorzystanie energii słonecznej oraz prosty montaż. Dzięki zaawansowanej technologii PowerOcean umożliwia maksymalizację wykorzystania energii słonecznej dla budynków mieszkalnych i innych obiektów, zapewniając tym samym wyższą oszczędność energii i niższe rachunki.

PowerOcean oferuje wysokiej jakości baterie solarne dla domu w przystępnych cenach. System jest łatwy w instalacji i pozwala na większe oszczędności energii. Dzięki zaawansowanej, trójfazowej technologii hybrydowej falownik EcoFlow i baterii LFP EcoFlow, system zapewnia zoptymalizowane wykorzystanie energii słonecznej w budynkach mieszkalnych.

PowerOcean oferuje przystępne cenowo baterie solaryne dla domu. System został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić optymalną wydajność, a jego zaawansowana technologia powoduje, że jest on wyjątkowo efektywny. Wbudowany przetwornik DC/DC umożliwia przechodzenie z zasilania 48V na 800V, zapewniając bezproblemową pracę falownika przy użyciu jednego akumulatora. Jest to duża oszczędność w porównaniu do systemów szeregowych, których uruchomienie wymagań dwóch do trzech akumulatorów.

PowerOcean oferuje przydatne, przystępne cenowo baterie solaryne dla domu. System jest łatwy w instalacji i pozwala na wyższe oszczędności energii. Zaawansowana technologia, w tym trójfazowy hybrydowy falownik EcoFlow oraz baterie LFP EcoFlow, zapewniają optymalne wykorzystanie energii słonecznej, co pozwala na obniżenie rachunków za energię. Wbudowany przetwornik DC/DC umożliwia sprawne przejście z zasilania 48V na 800V, zapewniając bezproblemową pracę falownika.

PowerOcean zapewnia bazowe 5 kWh mocy, które można zwiększyć do 45 kWh dzięki podłączeniu do 9 akumulatorów. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dostosować swoje wymagania energetyczne do swojego budżetu. Ponadto akumulatory można podłączyć szeregowo, aby uniknąć wzajemnych zakłóceń. Dzięki temu w razie awarii jednego z akumulatorów, użytkownik może wymienić tylko jedną baterię, bez konieczności wymiany wszystkich.

PowerOcean wykorzystuje najwyższe standardy niezawodności i bezpieczeństwa, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie do zasilania domów. Wykorzystuje on technologię kontroli ładowania i rozładowania, w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania baterii przy jednoczesnym zabezpieczeniu jej przed przeciążeniem. Dzięki temu, PowerOcean zapewnia użytkownikom niezawodność i bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Nowy standard niezawodności i bezpieczeństwa

PowerOcean wykorzystuje najnowsze technologie, dzięki czemu oferuje swoim użytkownikom najwyższe standardy niezawodności i bezpieczeństwa. Ogniwo CATL ze składem chemicznym baterii LFP zapewnia aż 6 tys. cykli ładowania, co oznacza 15 lat codziennego zasilania domu. Aby zagwarantować jeszcze większy komfort i zapewnić spokój ducha, PowerOcean objęty jest 15-letnią gwarancją.

PowerOcean wykorzystuje technologię kontroli ładowania i rozładowania, aby zapewnić optymalne wykorzystanie baterii oraz ochronę przed przeciążeniem. Oznacza to, że korzystanie z PowerOcean będzie bezpieczne i niezawodne w każdych warunkach.

EcoFlow wyznacza nowy standard branżowy poprzez wyposażenie każdego akumulatora w aktywny moduł przeciwpożarowy, który uruchamia się, gdy temperatura osiąga 170°C. Co więcej, w każdym akumulatorze znajdują się moduły automatycznego podgrzewania, które zapewniają działanie baterii nawet w temperaturze -20°C. Dodatkowo, system EcoFlow ma stopień ochrony I65, dzięki czemu użytkownik może liczyć na wyjątkowo stabilne i niezawodne zasilanie w różnych warunkach atmosferycznych.

Falownik hybrydowy EcoFlow zapewnia doskonałe zasilanie awaryjne w przypadku kryzysowych sytuacji. Moduł zasilania zapasowego o mocy wyjściowej 10kW pozwala korzystać z większości urządzeń domowych, w tym pompy do wody, pralki i zmywarki. System baterii z możliwością zwiększenia mocy do 45kWh jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników PowerOcean. Dodatkowo, ultraszybkie automatyczne przełączanie zasilania na niezbędne urządzenia w przypadku awarii sieci to gwarancja ciągłej dostępności prądu i wygody użytkowania.

Nowoczesny i przystępny design PowerOcean zapewnia użytkownikom wysoki komfort i wygodę. Montaż bezprzewodowy baterii zajmuje zaledwie 10 minut. Sama bateria jest ultra-cienka, dzięki czemu można ją umieścić w każdym miejscu, bez konieczności rezygnowania z innych urządzeń lub przestrzeni. Zatrzaskowe zakończenia baterii pozwalają na wyeliminowanie nadmiaru kabli. Aplikacja EcoFlow i strona internetowa z systemem zarządzania energią pozwalają na monitorowanie i kontrolowanie zużycia energii w czasie rzeczywistym, co z kolei pozwala na oszczędności na rachunkach za prąd.

PowerOcean DC Fit to najnowszy produkt marki EcoFlow, który umożliwia właścicielom domów z istniejącymi przydomowymi instalacjami słonecznymi, by czerpać jeszcze większą korzyść z ich przydomowych systemów solarnych. System ten pozwala właścicielom domów być bardziej autonomicznym, uzyskać większą niezależność energetyczną i zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie.

Dzięki PowerOcean DC Fit właściciele domów mogą skorzystać z zalet swojego istniejącego systemu solarnych. System DC Fit zapewnia wyższą wydajność energetyczną i niższe koszty. Jest to łatwy w instalacji i użytkowaniu system, który może być podłączony do istniejącego systemu solarnych w domu. Umożliwia on właścicielom domów magazynowanie nadwyżek energii wytwarzanej przez ich systemy solarnych i czerpanie z niej większych korzyści.

PowerOcean DC Fit zapewnia właścicielom domów oszczędności w dłuższej perspektywie oraz większą niezależność energetyczną. System ten oferuje wygodę i ekonomiczny dostęp do energii z odnawialnych źródeł, co oznacza mniejsze rachunki za prąd i większą oszczędność. Dzięki łatwemu w obsłudze systemowi DC Fit właściciele domów mogą zapisać się na długą listę oszczędności i wpłynąć na środowisko naturalne.

EcoFlow PowerOcean DC Fit to wyjątkowa technologia, dzięki której możesz podłączyć akumulatory bezpośrednio do istniejących przydomowych instalacji solarnych, bez konieczności uzyskiwania pozwolenia przyłączenia do sieci i długotrwałej procedury. A do tego nie trzeba wymieniać przewodów AC ani falownika – to łatwe i szybkie w instalacji.

PowerOcean DC to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na kompatybilność z większością falowników fotowoltaicznych obecnych na rynku. Urządzenie jest niewielkie i proste w integracji z bateriami i przetwornikami dzięki jego minimalistycznej budowie „wszystko w jednym”. Inwestycja w PowerOcean DC pomaga w uzyskaniu samowystarczalności energetycznej przy niższych kosztach, wystarczy rozbudować istniejącą domową instalację solarną o magazyn energii do 15kWh.

Pierwsze dostawy PowerOcean rozpoczną się w Niemczech 14 czerwca, a klienci mogą zacząć składać zamówienia już teraz. Aby uzyskać darmową wycenę, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej, podając adres e-mail. PowerOcean DC Fit będzie dostępny w późniejszym terminie.

Pierwsza: EcoFlow to firma produkująca ekologiczne rozwiązania energetyczne tworzone z myślą o wyzwaniach współczesności. Od ponad trzech lat, EcoFlow dostarcza swoim klientom dostępne i odnawialne produkty dla użytku w domu, na zewnątrz i w ruchu. Obecnie firma ma centrale operacyjne w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Japonii, dzięki czemu ponad 2,5 miliona użytkowników może skorzystać z ich produktów na ponad 100 rynkach na całym świecie.

Druga: Wybór EcoFlow przez każdego konsumenta oznacza dostęp do wysokiej jakości rozwiązań energetycznych, które są dostępne i odnawialne. Firma od 2017 roku wytwarza produkty dla ponad 2,5 miliona użytkowników na całym świecie, dzięki czemu obecnie ma centrale operacyjne w USA, Niemczech i Japonii. EcoFlow to niezawodny i zaufany partner energetyczny, który spełnia wymagania współczesności.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM