Biznes i finanse

Intersolar Europe 2023: Q-Solar świętuje sukces z trójką współzałożycieli

Uczestnicy XXXI Debaty TFI w Centrum Prasowym PAP wskazali, że perspektywy rynków finansowych w kolejnych miesiącach będą zależeć od poziomu dezinflacji oraz zagrożeń dla wzrostu gospodarczego.

Qn-SOLAR, światowy producent fotowoltaiki, gościł swoich zagranicznych gości na targach Intersolar Europe 2023 w Monachium. Przez cały czas trwania wydarzenia, firma zaprezentowała swoje najważniejsze produkty, a na zakończenie, 15 czerwca, zorganizowała przyjęcie, podczas którego jej założyciele, kluczowi klienci i zespół sprzedaży oddziałów europejskich mieli okazję porozmawiać w miłej atmosferze.

Qn-SOLAR zorganizowało wyjątkowe przyjęcie, akredytowane przez współzałożycieli firmy: Stephena Cai, Jacka Rena i Aarona Wua, a także kluczowych klientów, w tym dystrybutorów, montażystów, firm z branży EPC oraz przedstawicieli lokalnych zespołów sprzedażowych z całej Europy. Goście mieli okazję do dokładnego zapoznania się z produktami Qn-SOLAR, takimi jak ogniwa N-type TOPCon 182mm 16BB, moduły QNN182-HS585-72 oraz QNM182-HS410-54, a także do zadawania pytań na stoisku firmy.

„Świętujemy dzisiaj nie tylko sukces naszych produktów i pomyślny udział w targach Intersolar, ale również bliskie relacje, jakie łączą nas z naszymi klientami oraz zaangażowanie naszego zespołu. Zależy nam na tworzeniu innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań odpowiadających na potrzeby energetyczne świata. Zamierzamy kontynuować współpracę z naszymi partnerami na rzecz bardziej świetlanej i ekologicznej przyszłości” – powiedział Stephen Cai, współzałożyciel Qn-SOLAR.

Firma Qn-SOLAR szybko wspięła się na szczyt rynku fotowoltaiki w Chinach. Jest on zasługą 15-letniego doświadczenia kadry kierowniczej w dziedzinie technologii i rozwiązań fotowoltaicznych. W ciągu ostatnich 2 lat zrealizowano projekty o łącznej zainstalowanej mocy 15GW, a moc należących do niej elektrowni fotowoltaicznych przekroczyła już 1,5GW. QN-SOLAR w 2022 roku oficjalnie weszła na międzynarodowy rynek fotowoltaiczny.

QN-SOLAR regularnie modernizuje swoją ofertę produktów, w tym PERC182, 210, TOPCon 182 i 2010, oferując moc od 410W do 705W. Celem firmy jest tworzenie specjalnie dostosowanych rozwiązań fotowoltaicznych dla różnych klientów i projektów, dzięki czemu każdy może znaleźć idealne dopasowanie do swoich potrzeb.

W tym roku Qn-SOLAR poszerzyła swoje globalne zasięgi, tworząc kierownictwa lokalne w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i w regionie Azji-Pacyfiku. Ponadto, zmieniła swoją strukturę sprzedaży, tworząc oddziały wspomagające, które umożliwią klientom bardziej kompleksowe i wydajne sposoby dostarczania produktów.

Qn-SOLAR dysponuje zaawansowaną technologią i wiedzą techniczną, aby zapewnić klientom produkty o wysokiej wydajności i jakości. Firma zastosowała zaawansowane systemy zarządzania jakością, które obejmują wszystkie etapy produkcji, zgodnie z międzynarodowymi wymogami jakościowymi. Wszystkie produkty są rygorystycznie kontrolowane pod względem wytrzymałości i wydajności, a wymagania jakościowe są w pełni zaspokojone. Dzięki temu produkty Qn-SOLAR są w stanie zapewnić doskonałą wydajność i niezawodność w dłuższej perspektywie czasowej.

Qn-SOLAR stawia sobie za cel dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie inwestycji EPC firma jest w stanie dostarczyć klientom kompleksowe, najlepszej jakości produkty i usługi. Wykorzystując zaawansowane technologie i wiedzę techniczną, firma dąży do wypracowania wysokiej wydajności i jakości dla swoich produktów, wykorzystując rygorystyczne systemy kontroli jakości. W ten sposób Qn-SOLAR może stać się prawdziwym partnerem w realizacji inwestycji EPC.

Qn-SOLAR dąży do stałego doskonalenia swoich produktów i usług, aby zaspokajać potrzeby klientów. Do 2023 r. zdolność produkcyjna spółki w zakresie ogniw i modułów fotowoltaicznych wzrośnie znacząco, co pozwoli na dalszy rozwój i rozszerzenie obecności firmy w różnych regionach świata. Zgodnie z tym celem, firma stale wprowadza innowacje w swojej działalności i będzie nadal inwestować w zaawansowane technologie i wiedzę techniczną. Dzięki temu Qn-SOLAR będzie w stanie dostarczyć klientom produkty i usługi najwyższej jakości, aby wspierać ich dążenia do zrównoważonego rozwoju.

Qn SOLAR, aplikacja do monitorowania mocy słonecznej, właśnie ogłosiła, że ​​jej założyciele Jack Ren i Stephen Cai są gotowi do wprowadzenia jej na rynek. Poświęcając więcej czasu na wprowadzenie swojego produktu, Ren i Cai zapewniają, że Qn SOLAR będzie w stanie dostarczyć najbardziej precyzyjne i wydajne dane dotyczące monitorowania energii słonecznej.

Jack Ren i Stephen Cai, założyciele Qn SOLAR, ogłosili właśnie swoją gotowość do wprowadzenia aplikacji do monitorowania mocy słonecznej na rynek. Pracując nad udoskonaleniem swojego produktu, Ren i Cai zapewniają, że Qn SOLAR będzie w stanie oferować najbardziej precyzyjne i wydajne dane dotyczące monitorowania energii słonecznej.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM