Biznes i finanse

HLTH: Europejska Edycja – Innowacje w Służbie Zdrowia

Prezydent Sudanu Południowego i dyrektor wykonawczy przywołują do dalszego wzmocnienia wsparcia finansowego od darczyńców.

LONDYN, 20 czerwca 2023 r. / PRNewswire / – Firma HLTH Inc. ogłosiła dziś szereg wiodących prelegentów, sponsorów i partnerów, którzy będą uczestniczyć w wydarzeniu HLTH Europe w roku przed jego inauguracją. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-20 czerwca 2024 roku w , a poprzez wsparcie wielu organizacji z całej Europy i Stanów Zjednoczonych.

HLTH (wymowa jak słowo „zdrowie”) zostało założone przez przedsiębiorcę i inwestora Jonathana Weinera i szybko stało się ważnym wydarzeniem w dziedzinie służby zdrowia w USA. Będzie to trzecia duża inicjatywa firmy na rynku europejskim.

Weiner, twórca platform wydarzeń takich jak Money20/20 i Shoptalk, stwierdził: „Ostatnie lata pokazały, że współpraca w sektorze zdrowia jest kluczowa. Od świadczeniodawców i płatników, przez pacjentów i przedstawicieli nauki przyrodniczej, aż po decydentów, założycieli firm i inwestorów – teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest skupienie się na rozwiązywaniu bezpośrednich problemów, z którymi borykają się systemy opieki zdrowotnej. Wydarzenia HLTH łączą ważne podmioty, aby określić potencjał w zakresie przekształceń, a w konsekwencji poprawić wyniki w dziedzinie zdrowia.”.

„W programie HLTH Europe uwzględnione zostaną osoby i organizacje katalizujące działania i inspirujące zmiany w całym europejskim ekosystemie służby zdrowia. HLTH Europe skoncentruje się na trudnych rozmowach i odkrywaniu licznych możliwości w zakresie zdrowia w Europie” – powiedziała Lina Behrens, dyrektor ds. treści HLTH Europe.

HLTH Europe przyciągnęło niezwykłe grono prelegentów, w tym wybitnych przedstawicieli Guy’s and St Thomas’ NHS Foundation Trust, GSK, General Catalyst, Withings, Owkin, Łotewskiej Narodowej Służby Zdrowia, Proximie, Patient21, Novo Nordisk, 7wireVentures, Sana Kliniken, Charité, Novartis, Bayer G4A, Uniwersytetu Amsterdamskiego, Kry/Livi, Huma oraz Centrum Medycznego Sheba. Katy Fryatt, dyrektor zarządzająca HLTH Europe powiedziała: „Byliśmy zdumieni tak dużym wsparciem dla HLTH Europe na wczesnym etapie jego organizacji. Dzięki wsparciu naszych sponsorów, w tym Aptar, AlbionVC, ANDHealth, AWS, Headspace, Infermedica, Phillips, Propeller Health, ResMed i Withings, możemy tworzyć lepszą przyszłość opieki zdrowotnej w Europie”.

Od początku swojego istnienia HLTH Europe zebrało wokół siebie najlepszych ekspertów z dziedziny zdrowia, aby dzielić się najlepszymi praktykami, tworzyć innowacje i rozwiązywać problemy w zakresie zdrowia. Konferencja HLTH Europe będzie miała miejsce w dniach 28-30 września 2020 r. w Amsterdamie z udziałem największych graczy w branży zdrowotnej i dostawców usług medycznych z całej Europy.

HLTH aktywnie współpracuje z partnerami europejskimi i amerykańskimi, w tym ECH Alliance, Digital Salutem, Galen Growth, HealthXL, HolonIQ i Healthcare World, aby zapewnić optymalne wykorzystanie nowych technologii i innowacji w sektorze opieki zdrowotnej.

HLTH Inc. i HLTH Europe łączą się, aby dostarczyć wysoce innowacyjne produkty i usługi, które wspierają rozwój i współpracę oraz zwiększają efektywność w sektorze służby zdrowia. Obie organizacje współdziałają w celu wypracowania skutecznych rozwiązań dla klientów i partnerów na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje tworzenie i udostępnianie wysokiej jakości zasobów graficznych, które pomogą w dopełnieniu wyjątkowych mocy wizualnej komunikacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Media Image Album (Open) i wypróbowania naszych darmowych zasobów.

HLTH Inc i HLTH Europe połączyły siły, aby w pełni wykorzystać potencjał innowacji w sektorze opieki zdrowotnej. Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty, które pozwalają na skuteczne wdrożenie nowych technologii i rozwiązań. Jako partnerzy w służbie zdrowia, wspieramy naszych klientów i partnerów w ich dążeniach do zwiększenia efektywności i poprawy jakości usług.

Ponadto mamy do dyspozycji różnorodne zasoby graficzne, które mogą być pomocne w tworzeniu wyjątkowych kampanii reklamowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Media Image Album (Open) i skorzystania z naszych zasobów.

Dzięki współpracy HLTH Inc. i HLTH Europe możemy wspierać rozwój i współpracę w sektorze służby zdrowia na całym świecie. Naszym celem jest wspieranie osób w podejmowaniu działań, które wpłyną na pozytywne zmiany w służbie zdrowia i zapobieganie problemom.

HLTH Europe, pierwsze międzynarodowe wydarzenie HLTH Inc. w Europie, zostało utworzone w 2018 r., aby zgromadzić liderów opieki zdrowotnej z całego kontynentu, aby omówić najnowsze trendy w innowacjach w zakresie opieki zdrowotnej. Przy wsparciu wykwalifikowanego zespołu ekspertów z Londynu i Berlina, HLTH Europe skupia się na macierzystych potrzebach europejskich rynków opieki zdrowotnej, przy jednoczesnym uwzględnieniu najlepszych praktyk z amerykańskiej edycji HLTH. Wydarzenie zapewnia platformę do wymiany pomysłów i dyskusji, która dąży do zapewnienia lepszych doświadczeń i wyników dla pacjentów w całej Europie.

Już wkrótce rozpocznie się pierwsza edycja HLTH Europe, która odbędzie się w siedzibie RAI Amsterdam w dniach 17-20 czerwca 2020 roku. Liczba uczestników, prelegentów oraz sponsorów zapowiada się imponująco – odpowiednio: 3500, 250 i 350.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM