Biznes i finanse

Oszczędzaj wakacje z Circle K: zniżki na paliwo od 23 czerwca

Korzystając z oferty Circle K, będziesz mógł zaoszczędzić na paliwie! Już od 23 czerwca w ramach akcji „Summer Day”, posiadacze karty lojalnościowej EXTRA otrzymają 50 gr/l rabatu na paliwa miles®, milesPLUS®. Umożliwi to zakup paliw w niższych cenach. W kolejnych dniach akcji „Summer Weekends”, będzie można skorzystać z jeszcze większych zniżek na wszystkie rodzaje paliw. Nie zwlekaj i nie przegap okazji do oszczędności!

Z okazji nadchodzących wakacji, Circle K zaprasza swoich klientów na cykl zniżek na paliwa miles® oraz milesPLUS®. Już w piątek 23 czerwca w godzinach 14:00-17:00, na blisko 400 stacjach w całej Polsce, każdy posiadacz karty lojalnościowej EXTRA będzie mógł skorzystać z rabatu w wysokości 50 gr/l. Osoby, które tego samego dnia postanowią dołączyć do programu, również będą miały szansę skorzystania z promocji.

Zapraszamy do skorzystania z letniej promocji „Summer Weekends”. Od piątku 23 czerwca do niedzieli 3 września każdy posiadacz karty lojalnościowej EXTRA będzie miał możliwość zatankowania paliw miles®, milesPLUS® lub SupraGas w obniżonej o 35 gr/l cenie. Promocja będzie obowiązywać w każdy weekend wakacji, od piątku do niedzieli, a każdy klient będzie mógł skorzystać z niej dowolną ilość razy. Maksymalna ilość paliwa w ramach jednej transakcji, to 85 litrów. Oprócz wakacyjnych zniżek, wszyscy uczestnicy programu mają również stałe rabaty. Wystarczy zatankować łącznie 50 litrów, aby otrzymać pierwszy voucher z rabatem 10 groszy na litrze na paliwo bazowe (w tym LPG) lub 15 groszy na paliwo premium.

„Zakończenie roku szkolnego to moment, kiedy Polacy rozpoczną wakacyjne podróże, a wielu z nich jako środek transportu wybierze samochód. Chcemy sprawić, aby wyjazdy naszych klientów stały się łatwiejsze i przyjemniejsze, dlatego już 23 czerwca powitamy wakacje cyklem zniżek na stacjach paliw Circle K. Tego dnia wystartujemy z rabatem w wysokości aż 50 gr/l, który pozwoli obniżyć koszt jednorazowego tankowania nawet o 25 zł. Dodatkowo w każdy wakacyjny weekend od 23 czerwca godz. 17:00 aż do 3 września nasi klienci zatankują dowolne paliwo o 35 gr/l taniej. Przy intensywnych podróżach możemy sporo zyskać – przykładowo zakup 85 litrów paliwa z weekendowym rabatem pozwoli zaoszczędzić blisko 30 zł. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprawi, że klienci jeszcze chętniej będą odwiedzać nasze stacje podczas tegorocznych wakacji” – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

Uczestnicy akcji mogą skorzystać z atrakcyjnych nagród, jakie oferuje Circle K. Wszelkie szczegóły na temat promocji, regulaminu oraz listy dostępnych stacji można znaleźć na stronie internetowej: https://www.circlek.pl/summer.

Ciesz się nagrodami, jakie oferuje Circle K! Szczegóły na temat promocji, regulaminu oraz listy dostępnych stacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://www.circlek.pl/summer.

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych nagród oferowanych przez Circle K! Więcej informacji na temat promocji, regulaminu oraz listy dostępnych stacji znajdziesz na stronie internetowej: https://www.circlek.pl/summer.

Circle K Polska jest własnością kanadyjskiego koncernu Alimentation Couche-Tard Inc., który jest światowym liderem w obszarze convenience i mobilności. Sieć sklepów zrzeszonych pod markami Couche-Tard i Circle K obejmuje blisko 14 100 placówek rozsianych w 24 krajach i terytoriach na całym świecie. Na terenie Polski firma zarządza siecią składającą się z ponad 400 stacji paliw, w tym z flagowych stacji własnych, ekonomicznych i franczyzowych. Circle K Polska zatrudnia 122 000 pracowników i ciągle się rozwija, oferując swoim klientom najwyższą jakość produktów i usług. Więcej szczegółów na temat firmy można znaleźć na stronie http://corpo.couche-tard.com/en/.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku, Instagramie, LinkedIn oraz do obserwowania naszego kanału na Youtube, aby być na bieżąco z naszymi treściami.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM