Biznes i finanse

SG Analytics wzmacnia swoją obecność na rynku polskim: nowe biuro w Polsce

Clé de Peau Beauté zaprasza na trzydniowe, globalne wydarzenie, w trakcie którego zaprezentowane zostaną rewolucyjne, naukowe metody pielęgnacji skóry. Będzie to również okazja do premiery inspirującej instalacji „Unseen Intelligence”, stworzonej przy wykorzystaniu sztuki AI autorstwa Refika Anadola.

SG Analytics właśnie otworzyło nowoczesny gmach w samym sercu Wrocławia, co wzmacnia jego zaangażowanie w dostarczanie najbardziej innowacyjnych i prorozwojowych usług badawczo-analitycznych na całym świecie. Nowy budynek ma służyć jako centrum doskonałości w dziedzinie badań i analiz, które umożliwi zaoferowanie klientom wyjątkowych doświadczeń.

Nowoczesne centrum SG Analytics w samym sercu wrocławskiej dzielnicy biznesowej, pośród eleganckich kamienic, ma na celu wzmocnienie długotrwałych relacji z strategicznymi klientami oraz odkrywanie nowych możliwości na rynku. Business Link oferuje współpracującym zespołom SG Analytics przestrzeń, w ramach której mogą tworzyć wnikliwe koncepcje, korzystać z innowacyjnych technologii oraz przygotowywać skalowalne rozwiązania, które przyczynią się do osiągania znaczących rezultatów.

Simran Wadhwy, wspólniczka SG Analytics, stała się wizjonerem w zakresie rozwoju biznesowego, który poprowadził firmę do skutecznej ekspansji w Berkeley Square Park w Londynie i do otwarcia nowego biura we Wrocławiu. Jej niezachwiane zaangażowanie w koncentrację na kliencie sprawiło, że firma otworzyła swoją siedzibę w Nowym Jorku, co stanowi kluczowy krok w ramach globalnej strategii firmy na rzecz wzrostu.

„Nasze nowe biuro strategicznie stawia nas w epicentrum prowadzonej działalności biznesowej. Bliskość naszych globalnych klientów strategicznych umożliwia wypracowywanie silniejszych partnerstw i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do ich zmieniających się potrzeb. Jako dynamicznie rozwijająca się organizacja, jesteśmy gotowi, by wywierać spektakularny wpływ, umożliwiając szybsze podejmowanie decyzji na podstawie wartości” – stwierdziła Simran, członkini zarządu.

„Otwarcie nowego biura w Polsce wyznacza kolejny istotny krok w ramach realizacji naszych planów globalnej ekspansji. W miarę dalszego dynamicznego rozwoju naszej działalności Europa i Wielka Brytania pozostają kluczowe dla naszej strategii długoterminowej. Dążymy do zacieśnienia więzi z klientami, zrozumienia ich wymagań i dostarczenia im niezrównanej wartości w drodze zaangażowania” – zaznaczył Sid Banerjee, dyrektor generalny SG Analytics.

1. SG Analytics to firma świadcząca usługi badawczo-analityczne na skalę globalną, specjalizująca się w ESG, danych, analizach i badaniach rynku.

2. Sztab ponad 1200 profesjonalistów, wspierany przez silne zaplecze technologiczne, pozwala SG Analytics działać wielokierunkowo, zapewniając jednocześnie usługi z zakresu danych, analizy inwestycyjnej i badań rynku.

3. SG Analytics działa na całym świecie, z ugruntowanymi oddziałami w Zurychu, Nowym Jorku, Londynie, Pune, Hajdarabad i Bengaluru.

Tekst źródłowy tego zawiadomienia jest wersją mającą skutki prawne. Wszelkie tłumaczenia sporządzone w celu ułatwienia zrozumienia zawiadomienia służą wyłącznie celom orientacyjnym i należy je interpretować zgodnie z tekstem oryginalnym.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM