Biznes i finanse

Wyzwanie Globalne zostało uhonorowane nagrodą Premier Raytheon Technologies za zarządzanie biznesem i konkurencyjność kosztów

Dzięki nowym narzędziom internetowym licencjobiorców Oracle i SAP umożliwiającym optymalizację środków, możliwe jest obniżenie całkowitego kosztu posiadania, poprawa i zabezpieczenie obsługiwanych systemów oraz wykorzystanie zasobów informatycznych do realizacji strategicznych projektów, co wpływa na zmniejszenie kosztów, wzrost zysków, zwiększenie konkurencyjności i przyspieszenie rozwoju.

Z dumą ogłaszamy, że firma Quest Global, jedna z czołowych na świecie firm usług inżynierskich, otrzymała Premier Award od Raytheon Technologies za wybitne wyniki w 2022 roku oraz wyjątkową wydajność w zarządzaniu biznesem i konkurencyjność cenową. Premier Award to coroczna platforma nagród Raytheon Technologies w ramach programu Performance+, która ma na celu wyróżnienie dostawców o doskonałej wydajności i wyjątkowych wartości dla Raytheon Technologies w jednej z czterech kluczowych kategorii: Konkurencyjność cenowa, Technologia i Innowacje, Zarządzanie Biznesem oraz Współpraca i Obsługa Klienta.

Receiving the Premier Award, Quest Global has demonstrated its dedication to providing the highest quality services and solutions. With its innovative approach and cost-effective strategies, the company has stood out among its competitors and has rightly earned this prestigious accolade.

Dzięki niezachwianej wierze w współpracę, poprawę produktywności oraz dostarczanie wysokiej jakości wsparcia firmie Raytheon Technologies, Quest Global osiągnęło wiele sukcesów. Dzięki swoim kosztowo efektywnym rozwiązaniom i skupieniu się na zwiększeniu produktywności, Quest Global znacząco wpłynęło na swoich klientów i systematycznie przekracza oczekiwania w zakresie wydajności.

„It is an absolute honor to be recognized and to have received the Premier Award as part of the Performance+ Program from Raytheon Technologies. This award is a true testament to the successful partnership and collaboration between Raytheon Technologies and Quest Global. It is a great pleasure to work with a world-class organization and together provide solutions that advance technology and innovation in the Aerospace and Defense Industries.”

Andrew Lewis, Global Business Head (Aerospace & Defense) wyraził swoje zadowolenie z przyznania nagrody Quest Global. Ten wspaniały wyróżnienie przez Raytheon Technologies potwierdza wkład firmy w osiąganie wyjątkowych wyników oraz jej zdolność do zapewniania niezmiennie wysokiej jakości usług.

Quest Global jest cenionym partnerem w branży lotniczej i obronnej na całym świecie. Dzięki wytrwałemu zaangażowaniu w dostarczanie najwyższych standardów jakości i doskonałości operacyjnej, firma odgrywa istotną rolę w sukcesach swoich klientów.

Quest Global stale wprowadza nowe metody i rozwiązania, aby zapewnić jeszcze lepszą jakość i wydajność. Przyznana nagroda jest pochwałą dla zaangażowanego zespołu, który stale pracuje nad ciągłym ulepszaniem naszych usług.

Zaangażowanie i kompetencje Quest Global są wysoce cenione przez klientów z całego świata. Nagroda Raytheon Technologies to wyraz uznania dla ich wysiłków i wysokiego poziomu usług.

Pierwszy paragraf:

Quest Global to firma zajmująca się inżynierią, która buduje lepszą przyszłość. To, co robimy, wyróżnia nas wśród innych. Uważamy, że inżynieria posiada niepowtarzalną szansę rozwiązywania problemów dzisiejszego świata, które staną na drodze do przyszłości. Od ponad 25 lat staramy się być najbardziej zaufanym partnerem dla najtrudniejszych problemów inżynierskich na świecie. Zachęcani przez 17 500 wyjątkowych pracowników, którzy codziennie czynią to, co wydawałoby się niemożliwe, z siedzibą w Singapurze, pracujemy i żyjemy w 17 krajach, z 67 globalnymi centrami i biurami dystrybucyjnymi.

Drugi paragraf:

Jako Quest Global, koncentrujemy się na rozwiązaniach opartych na technologii, które są wyjątkowe i dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze usługi obejmują projektowanie, wdrożenie i rozwój produktów przy użyciu najnowszych technologii, aby zapewnić, że wszystkie Twoje projekty są zgodne z wymaganiami i pozostają w harmonii z otoczeniem. Łączymy wiedzę inżynierską z efektywnymi rozwiązaniami, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów.

Dzięki swojej głębokiej wiedzy branżowej i cyfrowej ekspertyzie, Quest Global oferuje światowej klasy rozwiązania inżynieryjne od A do Z. Łączenie technologii i branż, w połączeniu z wkładem różnych osób i ich obszarów specjalizacji, pozwala nam lepiej i szybciej rozwiązywać problemy. Ta wielowymiarowa metoda umożliwia nam rozwiązywanie najbardziej krytycznych i dużych wyzwań dla przemysłów lotniczych i obronnych, motoryzacyjnych, energetycznych, hi-tech, ochrony zdrowia, urządzeń medycznych, kolei i sektorów półprzewodnikowych.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM