Biznes i finanse

Przegląd szczoteczek sonicznych Smilesonic: modele EX, GO, UP

Szczoteczka soniczna Smilesonic to zaawansowane urządzenie do higieny jamy ustnej, które wykorzystuje technologię fal dźwiękowych, aby skutecznie i bezpiecznie czyścić zęby i dziąsła. Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom – Smilesonic EX, Smilesonic GO lub Smilesonic UP – i ciesz się zdrową i piękną jamą ustną każdego dnia.

Szczoteczka soniczna Smilesonic EX

Szczoteczka soniczna Smilesonic EX zapewnia pełen komfort i wygodę użytkowania, a także skuteczną ochronę przed bakteriami, płytką nazębną i codziennymi osadami. Smilesonic EX wyposażony jest w pięć programów, dzięki którym każdy użytkownik może wybrać odpowiedni dla siebie tryb szczotkowania:

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO została stworzona, aby zapewnić Ci każdego dnia skuteczną ochronę przed bakteriami atakującymi jamę ustną. Wyposażona jest w wydajną baterię oraz dwa czasomierze, a także w trzy programy: Clean, White i Sensitive. Za to w zestawie nie znajdziesz etui podróżnego czy dodatkowych końcówek wymiennych, ale za to otrzymasz ładowarkę indukcyjną, instrukcję obsługi i dwie główki DailyCare, które są idealne do codziennego czyszczenia jamy ustnej. Szczoteczka jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Cały zestaw kosztuje 299 złotych i jest godny polecenia!

Szczoteczka soniczna Smilesonic UP to lider technologii w swojej klasie. Umożliwia dostosowanie szczotkowania do własnych potrzeb, dzięki trzem trybom pracy, trzem zakresom ruchów główki czyszczącej oraz dziewięciu kombinacjom szczotkowania. W zestawie znajduje się etui podróżne oraz sześć końcówek wymiennych, w tym wyjątkowo skuteczna końcówka SupremeWhite. Urządzenie wyposażone jest w czasomierz oraz wydajną baterię. Do wyboru mamy dwa warianty kolorystyczne: biały i różowy. Smilesonic UP to idealne połączenie wszystkich zalet szczoteczki sonicznej i wyjątkowa cena – tylko 479 złotych.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM