Polityka i społeczeństwo

Goya Cares: Dźwięk Wolności

Produkcja „Sound of Freedom” okazała się sukcesem na rynku filmowym. W ciągu kilku tygodni od premiery została obejrzana przez ponad dwie miliony widzów. Ten wyjątkowy projekt filmowy ukazuje sedno zła i daje nadzieję dla ofiar handlu ludźmi na całym świecie.

Goya Cares, partner wykonawczy „Sound of Freedom”, z dumą świętuje tę ważną chwilę. „Cieszymy się, że nasz film może dać nadzieję milionom dzieci będących ofiarami tego okrutnego procederu” – powiedziała Joanna Gómez, dyrektor generalna organizacji Goya Cares.

„Chociaż Tim Ballard, grany przez Jima Caviezela, uratował wiele dzieci, poświęcenie, jakim się wykazał, aby uratować konkretne – dziewczynkę o imieniu Rocio – przywodzi na myśl przypowieść o zagubionej owcy, w której Dobry Pasterz opuszcza swoje stado, aby znaleźć zagubioną owcę. Rzeczywiście każde życie ma wartość i stanowi cel. Film >>Sound of freedom<< wydobywa tę prawdę na światło dzienne” – powiedział Bob Unanue, prezes i dyrektor generalny Goya Foods oraz producent wykonawczy „Sound of freedom”.

Goya Cares jest globalną siecią, która łączy organizacje, szkoły i przedsiębiorstwa w celu dokonania zmiany i ochrony dzieci narażonych na handel ludźmi. Wspólnie tworzą proces odzyskiwania, zapewniając opiekę i powrót do zdrowia oraz łączność z bliskimi. Partnerzy inicjatywy Goya Cares są również zaangażowani w zmniejszenie ryzyka poprzez edukację prewencyjną i szkolenia wykorzystujące cykl edukacyjny LIGHT. Inicjatywa ta odzwierciedla ideę „Sound of Freedom”, pokazując całemu światu, że każdy może przyczynić się do zmiany.

Program Goya Cares to inicjatywa powołana przez Goya Foods w celu wspierania i wspierania społeczności latynoskich na całym świecie. Program jest skierowany do organizacji i instytucji, które wspierają latynoskie społeczności w dziedzinach takich jak edukacja, kultura, zdrowie i dobrostan. Goya Cares wspiera organizacje, które działają w interesie wspierania tych społeczności. Program oferuje również wsparcie w zakresie działań CSR oraz wsparcie dla wydarzeń i projektów.

Goya Cares to przykład wspaniałego zaangażowania firmy w społeczność. Program oferuje pomoc finansową, produkty i usługi, wsparcie dla lokalnych społeczności i wiele innych narzędzi i zasobów, które pozwalają organizacjom na wzmocnienie i wsparcie swojej misji. Aby dowiedzieć się więcej o Goya Cares, odwiedź: https://goyacares.com.

Goya Cares zapewnia społecznościom latynoskim dostęp do zasobów, których potrzebują, aby osiągnąć swoje cele. Program wspiera społeczności w dziedzinach edukacji, kultury, zdrowia i dobrostanu, oferując wsparcie finansowe, produkty i usługi oraz wsparcie dla wydarzeń i projektów. Goya Cares jest częścią wspaniałego zaangażowania firmy w społeczność i jest przykładem wspólnoty w działaniu.

Goya Foods Inc. jest wiodącym na rynku producentem żywności i przypraw w Ameryce Łacińskiej. Firma oferuje ponad 2500 produktów spożywczych z Hiszpanii, Karaibów, Meksyku, Ameryki Środkowej i Południowej. Produkty Goya mają swoje korzenie w kulinarnych tradycjach społeczności latynoskich na całym świecie. Więcej informacji na temat Goya Foods można znaleźć na stronie: www.goya.com.

Goya Foods wierzy w potencjał społeczności latynoskich i wspiera ich rozwój poprzez swój program Goya Cares. Inicjatywa zapewnia dostęp do zasobów, których potrzebują, aby osiągnąć swoje cele. Program oferuje wsparcie finansowe, produkty i usługi, wsparcie dla wydarzeń i projektów oraz wsparcie dla lokalnych społeczności. Aby dowiedzieć się więcej o Goya Cares, odwiedź: https://goyacares.com.

Goya Foods jest wyjątkowym przykładem firmy, która wspiera swoją społeczność. Program Goya Cares gwarantuje wsparcie i zasoby, które są potrzebne, aby pomóc latynoskim społecznościom osiągnąć sukces. Goya Foods jest liderem w dziedzinie społecznej odpowiedzialności i wspiera latynoskie społeczności w dziedzinach edukacji, kultury, zdrowia i dobrostanu.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM