Biznes i finanse

Nowy poziom wygodnego odkurzania – Jimmy H10 Flex

Odkurzacz zapewnia najwyższą wydajność dzięki mocy ssania na poziomie 245AW, elastycznej metalowej rurze oraz demontowalnemu akumulatorowi, pozwalając na szybkie i sprawne odkurzanie.

WARSZAWA, Polska, 21 lipca 2023 r. /PRNewswire/ — JIMMY, firma świadcząca usługi AGD od ponad 29 lat, z przyjemnością ogłasza wprowadzenie do oferty innowacyjnego, bezprzewodowego odkurzacza H10 Flex. Charakteryzuje się on wysoką mocą ssania (245AW), co oznacza wyższą skuteczność w usuwaniu kurzu. Ponadto, posiada tryb automatyczny, dzięki któremu odkurzacz inteligentnie dostosowuje moc ssania w zależności od poziomu zakurzenia. Metalowa rura z 90-stopniowym obrotem pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a sześć diod doskonale oświetlają ciemniejsze zakamarki. Użytkownikom zapewnia to wygodę i oszczędność czasu dzięki wyjmowanemu akumulatorowi i demontowalnemu pojemnikowi na kurz.

Jeśli jesteś zainteresowany nowym odkurzaczem JIMMY H10 Flex, koniecznie skorzystaj z wyjątkowej oferty – obniżka ceny z 399,99 euro aż do 100 euro! Oferta obowiązuje od 20 lipca do 3 sierpnia na wybranych platformach online, takich jak Geekbuying, Geekuying.pl, Geekmaxi i Jimmy.eu.

2. Łatwość w czyszczeniu i konserwacji

Dzięki wbudowanej funkcji samooczyszczania, odkurzacz H10 Flex zawsze działa bez zakłóceń, a jego czyszczenie i konserwacja są bardzo proste i szybkie.

3. Wygodna i ergonomiczna konstrukcja

Odkurzacz H10 Flex posiada smukłą, ergonomiczną konstrukcję, która ułatwia jego przechowywanie, transport i użytkowanie. Ponadto, lekka konstrukcja i rozsądny układ rączek sprawiają, że odkurzanie jest wygodne i łatwe.

1. Niezrównana skuteczność filtracji cząsteczek pyłów zawieszonych

Odkurzacz H10 Flex zapewnia wyjątkową skuteczność w wychwytywaniu cząsteczek pyłów zawieszonych na poziomie 99,9%, za sprawą silnika o mocy 245AW oraz opatentowanej technologii podwójnego cyklonu poziomego, która oszczędza powietrze i zapobiega jego zanieczyszczeniu.

2. Łatwość w czyszczeniu i konserwacji

Odkurzacz H10 Flex wyposażono w funkcję samooczyszczania, która ułatwia jego utrzymanie w czystości. Co więcej, czyszczenie i konserwacja są bardzo łatwe i szybkie.

3. Przyjemna i ergonomiczna konstrukcja

Smukła, ergonomiczna konstrukcja odkurzacza H10 Flex ułatwia jego przechowywanie, transport i użytkowanie. Ponadto, lekka konstrukcja i rozsądnie rozmieszczone rączki sprawiają, że odkurzanie jest wygodne i przyjemne.

Dzięki wbudowanemu filtrowi HEPA, ten odkurzacz jest w stanie odzyskać nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu i alergenów z trudno dostępnych miejsc, zapewniając optymalną czystość i komfort dla alergików.

3. Żywotny i demontowalny akumulator

Akumulator o pojemności 8 * 2500mAh gwarantuje długotrwałą, nieprzerwaną i bezproblemową pracę do 80 minut. Jego demontowalna konstrukcja zapewnia wygodne ładowanie.

JIMMY

Firma JIMMY od ponad 29 lat dostarcza wysokiej jakości urządzenia AGD, posiadając przeszło 1800 patentów. Ponad 160 mln użytkowników z całego świata ufa jej odkurzaczom. Więcej na stronie www.Jimmy.eu.

3. Żywotny i demontowalny akumulator

Nieprzerwana praca do 80 minut dzięki pojemności 8 * 2500mAh. Demontowalna konstrukcja akumulatora ułatwia wygodne i bezproblemowe ładowanie.

JIMMY

JIMMY dostarcza wysokiej jakości urządzenia AGD od ponad 29 lat i posiada przeszło 1800 patentów. Ponad 160 mln użytkowników z całego świata wybrało jej odkurzacze. Więcej informacji na stronie www.Jimmy.eu.

3. Żywotny i demontowalny akumulator

Pojemność 8 * 2500mAh zapewnia nawet 80 minut ciągłej i bezproblemowej pracy. Demontowalny akumulator umożliwia wygodne ładowanie.

JIMMY

Firma JIMMY oferuje wyroby AGD od ponad 29 lat i ma przeszło 1800 patentów. Jej odkurzacze zaufało ponad 160 mln użytkowników na całym świecie. Więcej na stronie www.Jimmy.eu.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM