Biznes i finanse

Rok z Uber i Lotniskiem Chopina: 700 tysięcy przewiezionych pasażerów

Uber i Lotnisko Chopina świętują pierwszy rok współpracy, która okazała się bardzo owocna. Lotnisko Chopina stało się trzecim na świecie portem lotniczym, z którego pasażerowie mogą skorzystać z innowacyjnej funkcji zamawiania przejazdu z wykorzystaniem PINu. Przez pierwszy rok współpracy z usługą Uber Airport skorzystało ponad 700 tysięcy pasażerów pochodzących z 86 różnych krajów.

Ubiegły miesiąc lipiec przyniósł duże zmiany dla największego portu lotniczego w Polsce – Lotniska Chopina. Połączyło ono siły z najbardziej popularną aplikacją do zamawiania przejazdów – Uber. W wyniku tego partnerstwa, pasażerowie Lotniska Chopina mogą korzystać z usługi zamawiania przejazdów bezpośrednio z Hali Przylotów.

Zapewniamy najwyższą jakość usługi Uber Airport, dlatego naszych kierowców wybieramy spośród tych o najlepszych ocenach, którzy spełniają wysokie wymagania lotniska, w tym posiadających polskie prawo jazdy. W ramach oferty dostępnych jest ponad 400 samochodów z segmentu C i wyższego, zapewniających najwyższy komfort i bezpieczeństwo podróżującym.

„Dojazd na i z lotniska to nieodłączny element podróży lotniczych. Jako zarządzający lotniskiem staramy się ten etap jak najbardziej naszym pasażerom ułatwić. Dlatego ogromnie cieszy nas trwająca już od roku bardzo dobra współpraca z firmą Uber. W sezonie wakacyjnym Lotnisko Chopina odprawia średnio około 61 tys. osób w ciągu doby. Przy tak dużym ruchu pasażerskim sprawny transfer z i do portu, który zapewnia Uber, pozytywnie wpływa na komfort podróżujących oraz całą organizację komunikacji wokół terminalu lotniska” – mówi Anna Dermont, zastępca dyrektora biura zarządu, rzecznik prasowy.

Uber jest jednym z najbardziej znanych i udanych usług w dziedzinie transportu. Od momentu założenia firmy w 2009 roku, Uber stał się jednym z najbardziej popularnych środków transportu w całym świecie. W ciągu dnia, tysiące pasażerów wybiera Uber jako środek transportu.

Uber jest znany ze swojej komfortowej i wygodnej jazdy. Jest to jeden z powodów, dla których wielu pasażerów wybiera ten środek transportu. Wysoce zaawansowana technologia jest używana do śledzenia i monitorowania czasu przejazdu, aby zapewnić jak najlepszą obsługę pasażerom.

Stało się to możliwe dzięki wprowadzeniu usługi Uber, która zapewnia szybki, bezpieczny i wygodny środek transportu. Każdego dnia tysiące pasażerów wybierają Uber jako środek transportu. Wszystko to dzięki wygodzie, bezpieczeństwu, a także niskim kosztom podróżowania, które są oferowane przez Uber.

Uber zrewolucjonizował transport i sprawił, że podróżowanie stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki regularnej i niezawodnej usłudze, tysiące pasażerów codziennie wybierają Uber jako swój środek transportu.

Uber wykorzystuje wysokiej jakości technologię, aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas podróżowania. Bezpłatne aplikacje mobilne i innowacyjne funkcje śledzenia są używane do monitorowania czasu przejazdu i wykonywania wielu innych czynności. Dzięki temu tysiące pasażerów codziennie wybiera Uber jako swój środek transportu.

Uber zrewolucjonizował usługi transportowe na całym świecie, oferując wygodną, bezpieczną i przystępną cenowo alternatywę dla tradycyjnych środków transportu. Tysiące pasażerów dziennie wybiera Uber jako środek transportu, co świadczy o dużym zaangażowaniu i uznaniu dla tej usługi.

Od kiedy usługa została uruchomiona, nieustannie cieszy się dużą popularnością wśród osób przylatujących na lotnisko w stolicy. Przez ostatni rok skorzystało z niej ponad 700 tysięcy pasażerów, a ich podróże objęły łącznie prawie 92 obwody Ziemi.

Usługi naszej firmy obejmują zarówno krótkie przejazdy po Warszawie, jak i nietypowe zamówienia. Najdłuższy przejazd, jaki zrealizowaliśmy, miał aż 621 km i zaczynał się na lotnisku, kończąc w centrum stolicy.

Usługa cieszy się ogromnym powodzeniem wśród pasażerów z całego świata: z 86 krajów skorzystało z niej już ponad milion osób. Najpopularniejszymi krajami były Polska, Ukraina, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Rumunia, Portugalia, Kanada i Holandia.

Lotnisko Chopina w Warszawie jest trzecim lotniskiem na świecie, które wdrożyło usługę Uber Airport z dostępną opcją PIN. Jest to innowacyjna usługa, która pozwala na zamawianie przejazdów w prosty i szybki sposób. Użytkownicy mogą teraz zaoszczędzić czas, zamiast szukać kierowcy w okolicy.

„Wprowadzenie PINu skróciło proces oczekiwania na przejazd. Początkowo wynosił on około 4 minuty, ale obecnie w wielu przypadkach samochód jest dostępny dla pasażera już w momencie zamówienia. To innowacja, jakiej Uber jeszcze nie wprowadzał w Europie” – powiedział Marcin Moczyróg, dyrektor regionalny Uber w regionie CEE.

Lotnisko Chopina jest pierwszym terminalem w Europie, a trzecim na świecie, który wprowadził funkcję zamawiania przez PIN. Poza stołecznym portem, taka opcja jest dostępna na lotniskach w Dubaju i Melbourne.

Lotnisko Chopina jest pierwszym terminalem w Europie i trzecim na świecie, który wyposażono w funkcję zamawiania przez PIN. Ta opcja jest również dostępna na lotniskach w Dubaju i Melbourne.

Lotnisko Chopina w Warszawie jest miejscem, w którym w czerwcu liczba pasażerów po raz pierwszy przekroczyła wartość z roku 2019. Obecnie w lipcu i sierpniu, na to wyjątkowe lotnisko przylatuje i odlatuje około 60 000 osób dziennie. Aby ułatwić pasażerom dotarcie do portu, Lotnisko Chopina współpracuje z taksówkami Uber Airport, które zatrzymują się na pierwszej, najbliższej terminalowi nitce dojazdowej na poziomie przylotów.

27 lipca Uber obdarzył swoich klientów w strefie przylotów wyjątkowym prezentem – specjalnymi gadżetami i kodami na bezpłatne przejazdy. To nasz sposób na uczczenie wspaniałego roku współpracy.

Uber to nowoczesna aplikacja, łącząca pasażerów z licencjonowanymi kierowcami. Z roku na rok firma rozszerza swoją działalność, oferując swoim użytkownikom szeroki wachlarz usług. Obecnie w Polsce Uber umożliwia zamówienie transportu osób, dostawy posiłków, a także drobnych przesyłek. Jest dostępny w 19 lokalizacjach i stale się rozwija. Więcej wiadomości na temat aplikacji i jej usług można znaleźć na stronie internetowej Uber.pl.

Uber to nie tylko wygodny i bezpieczny sposób poruszania się po mieście. To także jedna z najbardziej innowacyjnych firm technologicznych, działająca na całym świecie. Aplikacja jest obecna w ponad 70 krajach i ponad 10 000 miastach, a jej usługi zdobyły już miliony zadowolonych klientów. Uber to wygodny i ekonomiczny sposób korzystania z usług przewozowych. Więcej informacji na temat aplikacji i jej usług można znaleźć na stronie internetowej Uber.pl.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM