Biznes i finanse

Wyjątkowa jakość dźwięku i obrazu: Toshiba TV gwarantuje najwyższy poziom wrażeń

Uber i Lotnisko Chopina świętują pierwszy rok współpracy z innowacyjną funkcją zamawiania przejazdu z wykorzystaniem PINu, która stała się trzecim na świecie portem lotniczym do tego przystosowanym. Z usługi Uber Airport skorzystało w ciągu pierwszego roku współpracy ponad 700 tysięcy pasażerów z całego świata, aż z 86 krajów. Lotnisko Chopina jest z tego powodu wyjątkowym miejscem, w którym łatwo i szybko można dostać się do celu.

Toshiba TV zawsze stawia na jakość i innowacyjność, oferując swoim klientom najnowocześniejsze telewizory Smart TC 4K wyposażone w inteligentne funkcje, które zaspokajają ich rosnące potrzeby. Każdy telewizor jest zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najlepszego doświadczenia oglądania za pomocą najnowocześniejszych technologii.

W asortymencie firmy znajdują się flagowe serie C350 i M550, które cieszą się uznaniem na rynku. Urządzenia C350 gwarantują wspaniały obraz 4K i wyjątkowe doznania dźwiękowe, natomiast M550 zachwycają realistycznym obrazem i dźwiękiem wywołującym głębokie emocje.

Jeśli szukasz wyjątkowego telewizora, Toshiba TV ma Ci do zaoferowania dwa wyjątkowe modele: przełomowy X9900L oraz nowy Z870. Oba zostały wyposażone w szereg unikalnych funkcji, które czynią je produktami wyjątkowymi na rynku.

Modele X9900L i Z870 wyposażone są w silnik REGZA i system nagłośnienia REGZA Power Audio, które zapewniają dynamiczną wydajność. W szczególnych przypadkach model Z870 wyposażony jest w silnik REGZA ZRi i REGZA Power Audio Pro+, które gwarantują najlepszą jakość obrazu i dźwięku.

Modele Z870 i X9900L były stworzone z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości obrazu ruchomego. X9900L został wyposażony w technologię Ultimate Motion 120Hz, a nowy model Z870 wyposażono w innowacyjny, natywny wyświetlacz, pozwalający uzyskać płynność ruchu i wyjątkową przejrzystość obrazu podczas oglądania filmów akcji, gier czy innych dynamicznych scen.

Telewizor X9900L OLED oferuje również innowacyjną technologię Tru Colour OLED, która zapewnia wyraźne, żywe barwy i precyzyjną czerń. Ta funkcja jest wspierana przez system Tru Screen Sound, który skutecznie współgra z obrazem i oferuje dynamiczny dźwięk idealnie dopasowany do sceny.

Toshiba TV oferuje szeroki wybór produktów, w których zaawansowana technologia spotyka się z wszechstronnymi innowacjami, zapewniając konsumentom możliwość wyboru idealnego produktu dopasowanego do ich wymagań i budżetu.

Toshiba Z870 to najnowszy telewizor, który wprowadzi na rynek ten sezon. Ten model zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i obrazu, wprowadzając rewolucyjne rozwiązania w technologii telewizyjnej.

Toshiba TV jest synonimem wyjątkowości. Od 71 lat firma produkuje najbardziej zaawansowane technologicznie telewizory, wyróżniające się wyjątkową jakością obrazu i dźwięku. Wszystkie produkty wyposażone są w inteligentne funkcje, które oferują wyjątkowe doświadczenia oglądania telewizji oraz pozwalają użytkownikom w pełni wykorzystać potencjał telewizji. Dzięki innowacyjnym technologiom Toshiba TV jest standardem wśród telewizorów.

Toshiba TV

Firma Toshiba jest światowym liderem w produkcji telewizorów już od 71 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć szeroką gamę urządzeń z funkcjami, które dotąd nie były dostępne. Toshiba TV zapewnia wyjątkowe wrażenia i nowe możliwości oglądania telewizji dla użytkowników na całym świecie, dostarczając przy tym doskonałej jakości obrazów.

Toshiba TV to połączenie najnowszych technologii z wyjątkową jakością obrazu i dźwięku. Wyposażone w inteligentne funkcje, telewizory firmy zapewniają doskonałe doświadczenia oglądania telewizji, a ich innowacyjne technologie sprawiają, że stanowią one standard wśród produktów w tej kategorii.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM