Polityka i społeczeństwo

Młodzi rolnicy – czas na skorzystanie z premii MRiRW!

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje: wszyscy młodzi ludzie w wieku do 40 lat, którzy planują samodzielne prowadzenie gospodarstwa, mają szansę skorzystać z pomocy finansowej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej (PS WPR) na lata 2023-2027. Nabór wniosków o pomoc rozpocznie się 30 sierpnia 2023 roku i potrwa do 29 września. Wszystkie szczegóły można uzyskać w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).

Rolnicy, którzy w dniu składania wniosku o przyznanie wsparcia w wysokości 200 tys. zł mają nie więcej niż 40 lat (nieukończone 41 lat), mogą liczyć na szczególne premię.

Wszystkie niezbędne informacje i dokumenty aplikacyjne, w tym wnioski o przyznanie pomocy, znajdą Państwo na stronie internetowej ARiMR pod adresem: https://www.gov.pl/web/arimr/plan-strategiczny-dla-wspolnej-polityki-rolnej-na-lata-2023-2027.

PAP SA publikuje komunikaty bez wprowadzania żadnych zmian w ich treści, zgodnie z tym, jakie zostały dostarczone przez nadawcę. Nadawca ponosi odpowiedzialność za treść komunikatu zgodnie z art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM