Polityka i społeczeństwo

Nowe horyzonty kariery: Shanghai Electric przyjmuje ponad 700 absolwentów na Międzynarodowy Dzień Młodzieży 2023

Shanghai Electric poinformowała, że w nowym sezonie rekrutacyjnym zatrudniła ponad 700 absolwentów z wiodących uczelni z całego świata. Wśród nich znaleźli się laureaci nagród, wyróżniający się uczniowie i nagradzani absolwenci. Firma wyraziła swoje zadowolenie z faktu, że młodzi profesjonaliści dołączyli do jej zespołu.

Dzięki nowym specjalistom Shanghai Electric będzie w stanie wykorzystać ich wyjątkowe umiejętności, kreatywność i innowacyjne pomysły do wspierania rozwoju innowacyjnych projektów w zakresie inteligentnych rozwiązań energii, produkcji i cyfryzacji. Dodatkowo, wdrażane innowacje przyczynią się do przyspieszenia globalnych celów związanych z ochroną środowiska i neutralnością pod względem emisji dwutlenku węgla. Młodzi pracownicy stanowią obecnie 40% załogi Shanghai Electric, z czego połowa to wysoce wykwalifikowani pracownicy techniczni.

„Shanghai Electric jest ośrodkiem innowacji, gdzie absolwenci kierunków technicznych będą mogli zdobyć najnowsze umiejętności i wiedzę branżową, które umożliwią im budowanie solidnych podstaw swojej kariery zawodowej. Jest to miejsce, które umożliwia najlepszym i najzdolniejszym młodym specjalistom wykorzystać swój potencjał dzięki udziałowi w projektach, aby mogli mierzyć się z najważniejszymi wyzwaniami w branży i spotkać mentorów, którzy łączą teorię naukową z realiami sektora. Jestem przekonany, że nowi członkowie naszego zespołu będą poszukiwać i osiągną wspaniałe wyniki wspólnie z Shanghai Electric w dziedzinie energetyki, inżynierii i cyfryzacji, wnosząc świeże spojrzenie, które inspiruje do transformacji branży” – powiedział Liu Ping, dyrektor i prezes Shanghai Electric Group.

Shanghai Electric jako jeden z największych producentów na świecie w zakresie energii i technologii, przyjmuje do rekrutacji 2023 ambitnych absolwentów z wiodących uczelni na całym świecie. Wybrani kandydaci uzyskali wyjątkowe wykształcenie na kierunkach takich jak materiałoznawstwo na Uniwersytecie Tsinghua, chemia na Uniwersytecie Pekińskim, inżynieria elektroniczna na Uniwersytecie w Glasgow oraz inżynieria elektryczna na Uniwersytecie Technicznym w Berlinie. Spółka przyjmuje również absolwentów z renomowanych uczelni z Chin i Europy.

Shanghai Electric oferuje szereg możliwości kariery dla młodych pracowników, którzy ukończyli studia w dziedzinach związanych z działalnością i kierunkami rozwoju firmy. Dzięki nim Shanghai Electric może zwiększyć zdolność do tworzenia inteligentnych systemów energetycznych, produkcji i cyfrowych urządzeń integrujących. Będąc liderem w tych trzech dziedzinach, Shanghai Electric stwarza doskonałe środowisko do rozwoju, nauki i osiągania sukcesów dla inżynierów i techników zainteresowanych tworzeniem innowacyjnych, efektywnych i ekologicznych rozwiązań. Dzięki temu możemy zapewnić wysokiej jakości usługi naszym klientom, a jednocześnie kreować lepszą przyszłość dla wszystkich.

Od 40 lat Shanghai Electric jest liderem w technologii, tworząc produkty i usługi, które wyznaczają nowe standardy w branży. Firma pomogła w zapoczątkowaniu wielu przełomowych projektów w Chinach i na świecie, w tym pierwszego w Chinach zakładu energetycznego termicznego, pierwszego na świecie silnika elektrycznego z podwójnym systemem wewnętrznego chłodzenia, pierwszej w Chinach prasy hydraulicznej o wydajności 10 000 ton oraz pierwszej w Chinach grupy reaktorów jądrowych.

Poprzez konsekwentne wdrażanie innowacyjnych technologii, spółka Shanghai Electric wspiera wysiłki Chin w zakresie osiągnięcia celów szczytowej emisji i neutralności węgla. Dzięki wykorzystaniu wiedzy specjalistycznej oraz wypracowanym przez nią praktykom, spółka przyczynia się do wzmocnienia synergii przemysłowej wśród swoich partnerów, mającym na celu wsparcie ich transformacji na niskoemisyjne rozwiązania. W ramach realizacji tego planu, spółka Shanghai Electric opracowała strategię krótko- i długoterminową, aby zminimalizować ślad węglowy zarówno w nowych, jak i istniejących instalacjach energetycznych.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM