Biznes i finanse

Nowy świat mebli i wzornictwa w ramach Furniture China 2023 i Maison Shanghai 2023 – Dołącz do IN NOW!

Forum Ekonomiczne w Karpaczu to międzynarodowa konferencja, która od ponad trzech dekad stanowi platformę wymiany myśli i poglądów dla przedstawicieli z ponad 60 krajów. To tutaj liderzy polityczni, gospodarczy i społeczni z całego świata mają okazję spotkać się, wymienić poglądy i motywować się nawzajem do pracy na rzecz lepszej przyszłości. Forum Ekonomiczne w Karpaczu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowej i Wschodniej.

Z okazji tegorocznej edycji Furniture China 2023 i Maison Shanghai 2023, Shanghai Sinoexpo Informa Markets International Exhibition Co., Ltd. zorganizuje wydarzenie, którego celem jest promowanie nowej fali innowacyjnych rozwiązań w zakresie mebli i wystroju wnętrz. W dniach 11-15 września 2023 r. w Szanghaju odbędzie się wydarzenie na powierzchni 300 tys. m2, które przyciągnie ponad 200 tys. gości z 160 krajów. To jedna z największych wystaw mebli i wystroju wnętrz, która pozwoli wyeksponować wysublimowane designy i łączenie ich z codziennym życiem.

Hasło wydarzenia – „IN NOW!” („NOWE OTWARCIE!”) – symbolizuje pojawienie się pokolenia Z jako nowej grupy konsumenckiej, a targi skupiać się będą na aspektach, które odpowiadają na aktualne potrzeby rynku – wyjątkowym designie, personalizacji na wysokim poziomie, innowacyjnym rozwiązaniom proekologicznym, inteligentnym aranżacjom biurowym i butikom na świeżym powietrzu, optymalnej jakości snu, wyjątkowych materiałach, artystycznych dekoracjach oraz oryginalnym oświetleniu.

GIDA – to chińskie wyróżnienie dla projektantów mebli, które ma ambicje stać się międzynarodowym wydarzeniem. Przyznane nagrody będą ogłoszone podczas tegorocznej edycji GIDA, do którego jury powołano wybitnych ekspertów z całego świata.

Design jako czynnik kreujący zmiany w naszym świecie i w naszym życiu będzie kluczowym elementem targów Design of Designers (DOD). Tutaj zobaczyć będzie można wielowymiarowe innowacje projektowe, a w Design Q&A będą dostępne usługi konsultingowe z zakresu projektowania. Dodatkowo, w ramach konkursu Genie Award – Aesthetics Space Design Competition, nagrody zostaną przyznane za najbardziej estetyczny projekt.

Innowacja i zmiany są niezbędne dla skutecznego rozwoju rynku meblarskiego. Aby to umożliwić, wystawy, takie jak „Office Kitchen” oraz „Office Future Development Summit Forum”, będą skupiać się na przyszłości projektowania przestrzeni biurowych. Dodatkowo, prestiżowe wyróżnienie Golden Axe Award zostanie przyznane za innowacje materiałowe w branży wystroju wnętrz.

Cyfryzacja i inteligentne rozwiązania są kluczowe dla przyszłości branży. Furniture China 2023 i Maison Shanghai 2023 połączyły koncepcje online i offline, oferując przestrzeń do skutecznej komunikacji i tworzenia lepszych relacji między popytem i podażą. Podczas targów udostępniane są usługi cyfrowe, takie jak pozyskiwanie klientów, e-commerce i marketing cyfrowy.

Furniture China 2023 oraz Maison Shanghai 2023 to niepowtarzalna okazja do poznania największych trendów z zakresu wystroju wnętrz. Targi te oferują profesjonalistom w branży szansę na nawiązanie kontaktów z innymi ekspertami i poznanie najbardziej zaawansowanych rozwiązań w projektowaniu wnętrz.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o wydarzeniu, odwiedź oficjalną stronę internetową pod adresem https://bit.ly/45qWiVr lub zarejestruj się pod adresem https://bit.ly/3rUniOn, aby uzyskać dostęp do pełnego zakresu informacji.


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM