Polityka i społeczeństwo

Nowe możliwości edukacyjne w Warszawie – Rekrutacja do Liceum Civitas trwa do 23.08!

Od września 2023 roku Liceum Civitas oferuje szansę na uczestnictwo w wyjątkowym programie edukacyjnym, w którym wykorzystywany będzie język angielski na poziomie podstawowym. Rozpoczęcie zajęć planowane jest na początek września, a rodzice mają możliwość zapisania swoich dzieci do tego programu do 23 sierpnia. Pragniemy podkreślić, że cieszy nas duże zainteresowanie i mamy nadzieję, że program będzie miał wielu entuzjastycznych uczestników.

Liceum Civitas to szkoła, która łączy w sobie przyjazne uczniom otoczenie z profesjonalnym podejściem do nauczania. Została ona założona przez przedstawicieli Collegium Civitas i Warsaw Bilingual School im. Władysława Bartoszewskiego, aby zapewnić uczniom jak najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji i zdobycie cennych umiejętności w zakresie posługiwania się językami obcymi.

Nowo utworzona klasa ogólna z językiem angielskim na poziomie podstawowym z pewnością wyróżni się spośród klas podstawowych. Uczniowie będą mieli wyjątkową szansę wspólnego uczenia się w atmosferze profesjonalizmu, współpracy i radości.

Uczniowie będą mieli także możliwość przygotowania się do egzaminów językowych, takich jak FCE czy CAE. Na tym poziomie nauczania założeniem jest, że uczniowie będą mieli możliwość opanowania podstawowych zagadnień językowych i uzyskania wystarczającego poziomu wiedzy, aby bez problemu przejść egzamin.

Szkoła Liceum Civitas stworzyła także program zajęć pozalekcyjnych, dostosowany do potrzeb uczniów. Uczniowie będą mieli możliwość skorzystania z wielu dodatkowych zajęć, takich jak warsztaty językowe, warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe czy kursy językowe.

Klasa ogólna w Liceum Civitas będzie doskonałym miejscem, aby uczniowie mogli tworzyć wspólnie swoją przyszłość, wsłuchując się w potrzeby każdego i poznając język angielski.

Dzięki nowo utworzonej klasie ogólnej uczniowie w Liceum Civitas zyskają szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności, które pozwolą im w przyszłości osiągnąć sukces.

Liceum Civitas jest dumne, że może zaoferować swoim uczniom możliwość realizacji ich marzeń i zasłużyć na miano najlepszej szkoły w Warszawie.

– Aby w pełni wykorzystać potencjał wszystkich uczestników, Liceum Civitas zachęca uczniów do tworzenia grup realizujących dane rozszerzenia. Warunkiem uruchomienia takiej grupy jest zebranie odpowiedniej liczby uczniów (minimum 6 osób).

Szkoła stara się zapewnić uczniom przyjazne i sprzyjające rozwojowi warunki. Dlatego też już w pierwszej klasie oferuje ona wsparcie profesjonalnego doradcy zawodowego, a od drugiej – indywidualną opiekę mentorską.

Liceum współpracuje z Collegium Civitas, jedną z najbardziej renomowanych niepublicznych uczelni w Polsce. Dzięki współpracy uczniowie mogą korzystać z bogatej oferty dydaktycznej Collegium Civitas, w tym udziału w warsztatach, zajęciach i wydarzeniach, a także nawiązywać kontakty z środowiskiem akademickim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas w dniach 16 i 23 sierpnia, w godzinach od 12:00 do 17:00 w siedzibie Liceum Civitas, ul. 1 sierpnia 8, Wiśniowy Business Park, Budynek A. Do zobaczenia!

Chcesz wiedzieć więcej? Więcej informacji można znaleźć na stronie www.liceum-civitas.pl lub skontaktować się z dyrektorem Barbary Łochowskiej pod numerem telefonu +48 736 672 407 lub adresem e-mail: barbara.lochowska@liceum-civitas.pl.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM