Biznes i finanse

Hisense – wiodąca pozycja w dostawach telewizorów na skalę światową

Poczta Polska, której długa historia sięga aż 1558 roku, rozpoczęła proces digitalizacji wraz z wielomilionowymi inwestycjami. W najbliższych kilku latach, narodowy operator pocztowy z pewnością umocni swoją pozycję na konkurencyjnym rynku usług kurierskich i paczkowych, w którym udział wiodą międzynarodowe korporacje.

Hisense zajęło drugie miejsce wśród producentów telewizorów na całym świecie w II kwartale 2023 roku, według najnowszych danych Omdia, czołowego instytutu badań rynkowych. Firma z siedzibą w Qingdao, Chiny, jest jednym z najbardziej cenionych na świecie producentów urządzeń domowych.

Raport Omdia potwierdza, że od trzeciego kwartału 2022 roku marka Hisense ciągle zajmuje drugie miejsce wśród największych producentów telewizorów na świecie. Przez cały rok 2022 i pierwszą połowę 2023 roku Hisense utrzymała tę pozycję, co widać w wolumenie dostaw telewizorów.

II kwartał 2023 r. przyniósł Hisense rekordowy wzrost udziału w globalnych dostawach, który wyniósł 13,7%. W porównaniu z poprzednim rokiem, dostawy wzrosły aż o 19,3%, podczas gdy średnie rynkowe wzrosty są znacznie niższe, wynosząc zaledwie 5,3%. Hisense została uznana za największy wzrost udziału w rynku, z 1,6 punktu procentowego więcej niż w poprzednim roku.

Od wielu lat Hisense cieszy się ogromnym sukcesem w dostarczaniu innowacyjnych produktów swoim użytkownikom. Znaczące flagowe modele telewizorów ULED X i U8 są tego najlepszym przykładem. Co więcej, Hisense zaktywizowało swoją obecność w świecie sportu, będąc sponsorem klubu Paris Saint Germain F.C., Ligi Mistrzów UEFA i Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA. Firma ceni swoje relacje z klientami i partnerami, a zamiłowanie do sportu stało się istotną częścią jej strategii marketingowej, która wspiera markę Hisense na rynkach międzynarodowych.

Hisense zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego stoiska podczas IFA 2023, aby przekonać się jak oferowane przez markę produkty i innowacje przyczyniają się do osiągnięcia celu jakim jest dostarczanie niezwykłych doświadczeń, które przyczyniają się do wysokiej jakości życia i zdrowia milionom rodzin. Stoisko Hisense znajdziecie Państwo w Hali 23a w Messe Berlin i będzie otwarte w godzinach 10:00-16:00 w dniach 1-5 września 2023.

Hisense to znana marka uważana za lidera w dziedzinie nowoczesnych technologii. Firma oferuje produkty z różnych sektorów – od sprzętu AGD, po multimedia, aż po inteligentne rozwiązania IT. Nowe produkty są stale wprowadzane w ponad 160 krajach, co potwierdza, że Hisense stale się rozwija i jest postrzegane jako dynamiczna marka.

Hisense to międzynarodowa marka, oferująca innowacyjne produkty z różnych sektorów. Firma zajmuje się produkcją sprzętu AGD, multimediów, a nawet inteligentnych rozwiązań IT. Zdobywa coraz większą popularność w ponad 160 krajach, co potwierdza, że jest jednym z najważniejszych graczy na międzynarodowym rynku technologii.

Hisense to znany na całym świecie producent sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Firma łączy w sobie innowacyjne technologie, a jej produkty obejmują szeroki wachlarz kategorii, w tym Smart TV, AGD, multimedia i inteligentne IT. Hisense stale się rozwija, a jego produkty są dostępne w ponad 160 krajach, co pokazuje, że jest jednym z najbardziej wpływowych graczy na rynku nowych technologii.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM