Biznes i finanse

Przebijając szczyty popularności: Kulki popping boba jako przyszłość napojów bubble tea

W ciągu ostatniego roku Tachiz Group zanotował wzrost zamówień o 20% w Europie, co jest wyrazem znaczącego zapotrzebowania na jego unikalne produkty pękających boba. Marka cieszy się wyjątkowym uznaniem konsumentów, którzy uwielbiają możliwość dostosowania produktu do swoich indywidualnych potrzeb. Aby wspierać i rozwijać tę międzynarodową dynamikę, marka poszerza swoje przedsięwzięcia biznesowe dla europejskich klientów i weźmie udział w europejskim centrum handlowym IFSEC International, który odbędzie się w dniach 22-24 września.

1. Firma Tachiz Group oferuje specjalne promocje dla europejskich klientów. Aby skorzystać z tych wyjątkowych okazji, skontaktuj się z nami pod adresem sales.tw@tachiz.com.tw.

2. Firma Tachiz Group oferuje dostosowywanie produktów do indywidualnych potrzeb klientów. Jest to jeden z najważniejszych elementów, który pozwala naszym klientom i sprzedawcom napojów zapewnić nieskończone możliwości modyfikacji, aby zaspokoić preferencje konsumentów.

3. Firma Tachiz Group oferuje szeroki wybór wysokiej jakości materiałów i narzędzi do dostosowywania produktów do różnych potrzeb. Zapewniamy profesjonalną pomoc, aby pomóc w optymalizacji produktów do wymagań i preferencji naszych klientów.

Sprzedawcy, którzy chcą skorzystać z tego zapotrzebowania na nowe doświadczenia płynące ze spożywania napojów, mogą wybrać spośród szerokiej gamy smaków lub stworzyć smak dostosowany do konkretnego rynku. Faktura i wrażenia dotykowe kulek mogą być również dostosowane w celu optymalizacji doskonałych wrażeń sensorycznych. Ponadto opakowanie może być dostosowane, aby poprawić atrakcyjność wizualną marek.

Zalety kulek popping boba

Kulki popping boba są niezwykle popularne wśród konsumentów, ponieważ zapewniają one niezwykłe wrażenia smakowe i wizualne. Po wypiciu napoju kulki zaczynają pękać w ustach, dostarczając dodatkowej smakowej kombinacji i wrażenia dotykowe. Ponadto pękające kulki są niskokaloryczne, a warstwa wodorostów zapewnia właściwości prozdrowotne.

Nowe trendy

Producenci starają się wyjść naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na nowe doświadczenia płynące ze spożywania napojów, tworząc wiele nowych smaków i opakowań. Obecnie na rynku dostępne są nowe smaki owoców, połączenia owoców i warzyw oraz nowe opakowania, w tym opakowania wielokrotnego użytku.

Konkluzja

Kulki popping boba są niezwykle popularne, ponieważ dostarczają niezwykłych wrażeń smakowych i wizualnych. Sprzedawcy mogą wybrać z szerokiej gamy smaków lub stworzyć smak dostosowany do konkretnego rynku, a także poprawić atrakcyjność wizualną swoich marek dzięki opakowaniom na specjalne zamówienie. Nowe trendy obejmują nowe smaki i opakowania, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na nowe doświadczenia płynące ze spożywania napojów.

„Tachiz Group z powodzeniem wypełnia to duże zapotrzebowanie, a nasze tempo wzrostu na rynku międzynarodowym osiągnęło imponujący średni roczny poziom 65% – stwierdziła Iris Chang, dyrektor generalna Tachiz Group. – W szczególności rozwijaliśmy naszą działalność koncentrując się na dużych podmiotach w takich europejskich krajach jak Niemcy, Włochy i Francja, przy czym liczba zamówień w tym segmencie wzrosła o około 20%. Dynamika ta przyniosła pomyślne partnerstwa z 30 franczyzobiorcami z całej Europy i Australii, przy czym nadal zamierzamy poszerzać i pogłębiać zasięg naszych sieci w tych regionach”.

1. Tachiz Group wprowadza swoje kulki popping boba na targi Fine Food Australia, aby umożliwić odwiedzającym zanurzenie się w ich wyjątkowych smakach i doświadczeniu. Firma oferuje wysoce elastyczne dostosowanie kulek boba, aby konsumenci mogli cieszyć się smakiem, który jest wyjątkowy dla ich podniebienia.

2. Targi Fine Food Australia to idealne miejsce, aby zaprezentować innowacyjne produkty Tachiz Group – kulki popping boba. Firma podejmie wszelkie kroki, aby zapewnić, że każdy konsument otrzymuje produkt dopasowany do jego podniebienia.

3. Tachiz Group z dumą prezentuje swoje kulki popping boba na targach Fine Food Australia, aby pokazać, jak ich produkty są elastyczne i dopasowane do potrzeb wszystkich konsumentów. Każdy odwiedzający będzie miał okazję przekonać się o jakości ich produktów, co zapewni im wyjątkowe jedzeniowe doświadczenie.

4. Na targach Fine Food Australia Tachiz Group zaprezentuje swoje kulki popping boba i pokaże, jak szybko i łatwo można je dostosować do potrzeb różnych konsumentów. Firma chce, aby każdy mógł cieszyć się wyjątkowym i osobistym doświadczeniem smakowym.

1. Odwiedzający targi Fine Food Australia będą mieli okazję poznać wyjątkowe smaki i doświadczenie produktów firmy Tachiz Group. Kule boba oferowane przez markę są wysoce elastyczne i dostosowane do każdego podniebienia, co sprawia, że każdy konsument może cieszyć się smakiem, który jest wyjątkowy dla niego.

2. Podczas targów Fine Food Australia Tachiz Group zaprezentuje swoje produkty i pokaże, jak szybko i łatwo można je dostosować do potrzeb różnych konsumentów. Firma chce, aby każdy mógł cieszyć się wyjątkowym i osobistym doświadczeniem smakowym.

3. Targi Fine Food Australia są doskonałym miejscem, aby zaprezentować innowacyjne produkty firmy Tachiz Group. Kule boba oferowane przez markę są dostosowane do potrzeb wszystkich konsumentów, a odwiedzający będą mieli okazję osobiście przekonać się o jakości tych produktów.

Tachiz Group oferuje swoim klientom niezapomniane doświadczenie z pękającymi perełkami, dostosowanymi do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie firma udowadnia, że jej marka opiera się na najlepszych, naturalnych składnikach. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii żywności i uważnej kontroli jakości, Tachiz Group zapewnia, że jej produkty są wyjątkowe i spełniają wszelkie wymagania.

Tachiz będzie obecny na targach Fine Food Australia, gdzie zajmie stoisko HU30. Więcej informacji o naszych działaniach na tej wystawie znajdziesz na stronie https://finefoodaustralia.com.au/exhibitor-directory/exhibitor/?id=73258649.

Tachiz Group

Od momentu powstania w 2015 r., firma Tachiz Enterprise Co, Ltd. wykorzystuje najnowsze technologie i wprowadza nowatorskie podejście do biznesu, aby dostarczyć klientom wyjątkowy smak kulki popping boba. Wszystkie produkty są wykonane z naturalnych składników najwyższej jakości, przechodzą skrupulatne procedury jakościowe i posiadają certyfikaty FSSC 22000 i Halal. Jesteśmy liderem w branży produktów spożywczych dla dostawców i konsumentów.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM