Biznes i finanse

Christopher Magee: Nowy Wiceprezes Starr odpowiedzialny za Międzynarodowe Ubezpieczenia Finansowe i Ubezpieczenia Odpowiedzialności Zawodowej

Firma Starr Insurance ogłosiła dzisiaj, że Christopher Magee dołączył do jej zespołu na stanowisku wiceprezesa odpowiedzialnego za kwestie ubezpieczeń finansowych i odpowiedzialności zawodowej na arenie międzynarodowej. Jego zadaniem będzie rozszerzenie działalności firmy na rynki poza Stanami Zjednoczonymi oraz pomoc klientom w zarządzaniu ryzykiem na całym świecie.

Dołącz do nas i przeczytaj pełną treść informacji prasowej, która zawiera także multimedia. Kliknij tutaj, aby ją odwiedzić.

Chris posiada imponujące 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu ubezpieczeniami finansowymi w największych firmach ubezpieczeniowych z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. W trakcie swojej kariery zawodowej specjalizował się w ryzyku finansowym oraz odpowiedzialności zawodowej.

Chris, absolwent Uniwersytetu Rhode Island, niedawno przeprowadził się do Nowego Jorku, aby rozpocząć nową pracę w firmie Starr Insurance. Firma ta oferuje ubezpieczenia majątkowe, wypadkowe i zdrowotne, a także ubezpieczenia lotnicze, morskie, energetyczne i nadwyżkowe. Jej spółki zależne w USA, Bermudach, Chinach, Hongkongu, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i na Malcie mają ocenę „A”, a syndykat Starr Lloyd’s Syndicate posiada ocenę „A+”.

Chris cieszy się z możliwości pracy w tak wybitnej firmie i jest gotów do podjęcia wyzwania, jakim jest zaangażowanie w jej działalność.

Chris z przyjemnością przyjął nowe stanowisko w Nowym Jorku po ukończeniu Uniwersytetu Rhode Island. Firma Starr Insurance, w której pracuje, oferuje szeroki zakres ubezpieczeń, w tym majątkowe, wypadkowe, zdrowotne, lotnicze, morskie, energetyczne i nadwyżkowe. Wszystkie jej spółki zależne i syndykat Starr Lloyd’s Syndicate mają wyższe oceny agencji ratingowych – „A” i „A+”. Chris jest pod wrażeniem tego, jak wysokie standardy stawia ta firma i jest gotów do podjęcia wyzwania, jakim jest zaangażowanie w jej działalność.

Chris dołączył do firmy Starr Insurance w Nowym Jorku, aby wykorzystać swoje wykształcenie i doświadczenie w ramach jej działalności. Starr posiada siedziby w USA, Bermudach, Chinach, Hongkongu, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i na Malcie, a jej towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenia majątkowe, wypadkowe, zdrowotne, lotnicze, morskie, energetyczne i nadwyżkowe. Oceny agencji ratingowych przyznane jej spółkom zależnym i syndykatowi Starr Lloyd’s Syndicate to „A” i „A+”. Chris odczuwa dumę z tego, że może pracować w tak wybitnej firmie i jest gotów do przyjęcia wyzwania.

Firma Starr Companies serdecznie zaprasza do zapoznania się z jej ofertą na stronie www.starrcompanies.com, a także na kontach na portalach społecznościowych LinkedIn i Twitter.

Zgodnie z prawem obowiązującym wersją niniejszego zawiadomienia jest tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Wszelkie tłumaczenia stanowią jedynie ułatwienie w zrozumieniu zawiadomienia i powinny być interpretowane w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedynym skutecznym prawnie dokumentem.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM