Biznes i finanse

43 lata innowacji technologicznych: KONKA na IFA 2023

Podróżni mogą korzystać z dwóch nowych peronów oraz przejścia podziemnego na stacji w Ożarowie Mazowieckim. Inwestycja ta, dostosowana do potrzeb osób o ograniczonych możliwościach poruszania się, kosztowała ok. 127 mln zł, z czego 85 proc. pochodziło z Unii Europejskiej.

KONKA zaszczyciła gości swoim udziałem w targach IFA 2023, największym na świecie wydarzeniu branży elektroniki użytkowej. Przez ostatnie czterdzieści trzy lata marka wyznaczała standardy w zakresie opracowywania pionierskich technologii, a jej wprowadzenie bogatej oferty produktów flagowych na targi to kolejny dowód na jej innowacyjność. Odwiedzający mogli zapoznać się z najnowocześniejszymi telewizorami OLED serii 812, rewolucyjnymi telewizorami R7 Mini QD-LED TV oraz nowoczesną lodówką 558, dzięki czemu mogli oni osobiście doświadczyć światowej klasy technologii.

KONKA OLED TV serii 812 to połączenie wyjątkowej jakości obrazu i najnowszych technologii wyświetlania. Technologia samoświecących pikseli i bogata paleta barw zapewniają wyjątkowe wrażenia wizualne. Ultra szybki czas reakcji i wysoka częstotliwość odświeżania pozwalają cieszyć się płynnymi animacjami i wyraźnymi kolorami w grach. 99,1% stosunek ekranu do obudowy gwarantuje bezramkowy, elegancki design. Podczas targów IFA 2023 marka KONKA zaprezentowała w jaki sposób telewizory OLED serii 812 łączą w sobie czysty komfort, wydajność i najwyższą jakość obrazu, tworząc idealny sprzęt do domowego odbioru.

KONKA wzbudziła zainteresowanie zebranych dziennikarzy i gości swoimi nowymi telewizorami Mini LED serii R7. Wyposażony w system dynamicznego podświetlania Mini QD-LED i ekran z powłoką antyrefleksyjną oraz przeciwodblaskową AGLR (Anti-glare & Low Reflection), telewizor serii R7 pozwala na doświadczenie niesamowitej rozrywki. Łącząc najnowocześniejsze technologie Mini QLED i LED, telewizor oferuje wyjątkowy kontrast i bogatą paletę barw. Użytkownicy mogą korzystać z ultra-wysokiej częstotliwości odświeżania 240 Hz, zapewniając płynną i niezakłóconą jakość obrazu. Wbudowana sztuczna inteligencja pozwala na wygenerowanie efektów dźwiękowych kinowej jakości, dostarczając użytkownikom pełnego wrażeń doświadczenia.

Telewizor KONKA Serii R7 został uhonorowany Złotym Medalem za doświadczenia audiowizualne podczas IFA 2023, co jest najlepszym dowodem na wysoką jakość jego technologii i designu. Uznanie to świadczy o międzynarodowej renomie marki KONKA, a także potwierdza jej 43-letnią działalność w dziedzinie produktów do użytku domowego.

KONKA 818 to odświeżona wersja lodówki marki KONKA, która wyróżnia się eleganckim wyglądem i wytrzymałością. Wzbogacona o autorską technologię zachowania świeżości przez 15 dni, lodówka ta jest wyposażona w inteligentne czujniki, dzięki którym możliwe jest zachowanie świeżości mięsa, warzyw i owoców przez ten sam okres. Ponadto, specjalna przegroda o kontrolowanej temperaturze (4oC) ułatwia przechowywanie żywności dla niemowląt, a funkcje ochrony antybakteryjnej zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo poprzez eliminację 99,79% bakterii. KONKA 818 to zatem najlepszy wybór dla wszystkich poszukujących nowoczesnego i wydajnego rozwiązania do przechowywania żywności.

Grupa KONKA ma zamiar kontynuować innowacyjne podejście do technologii, tworząc produkty optymalizowane pod kątem pozytywnych doświadczeń użytkownika. Wspierane przez działania globalizacji, celem firmy jest stworzenie marki o uznanej międzynarodowej reputacji, oferującej klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty zaprojektowane i wyprodukowane w Chinach.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM