Biznes i finanse

TandUuml;V RHEINLAND gwarantuje ekologiczną i energooszczędną zmywarkę firmy Midea na IFA 2023 w Berlinie

Podróżni mogą już skorzystać z nowoczesnych udogodnień, jakimi są dwa perony i przejście podziemne na stacji w Ożarowie Mazowieckim. Inwestycja została zrealizowana w kwocie ok. 127 mln zł, a jej finansowanie stanowią 85 proc. środki unijne. Obydwa obiekty są dostosowane do potrzeb osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.

Midea, marka uznana za lidera w dziedzinie inteligentnych urządzeń domowych, z dumą prezentuje swoje innowacyjne produkty na targach IFA 2023 w Berlinie, które odbywają się w dniach od 1 do 5 września. Wśród oferty firmy znajduje się ekologiczna i energooszczędna zmywarka Midea WQP12-U7809X, z certyfikatem TÜV RHEINLAND, która jest przykładem jednego z najbardziej przyjaznych dla środowiska urządzeń.

Podczas targów IFA Midea zaprezentowała swoje sześć działań na rzecz zachowania zrównoważonego rozwoju, aby zapewnić, że wszystkie etapy cyklu życia ich zmywarek ‒ od projektu i produkcji po pakowanie, transport i recykling ‒ spełniają zasady ochrony środowiska i przyczyniają się do tworzenia czystszego świata. Najnowszym produktem jest zmywarka NXT-GEN, wyróżniająca się wyjątkową energooszczędnością ‒ do 20 proc. niższym zużyciem energii w porównaniu do standardowych urządzeń klasy A, a także pierwszy w branży inteligentny system TopDose typu „wszystko w jednym”.

Firma Midea zaprezentowała swoją zmywarkę na wydarzeniu „Green is the New Clean” i odebrała certyfikat TÜV RHEINLAND przyznawany dla ekologicznych produktów. Meteor Liu, dyrektor generalny ds. sprzedaży zagranicznej w Midea KWHA, uczestniczył w uroczystości i przybliżył działania Midea na rzecz zrównoważonego rozwoju, przedstawiając linię urządzeń kuchennych i podgrzewaczy wody.

Certyfikat TÜV RHEINLAND, który wydano dla zmywarki Midea, zapewnia wiarygodną ocenę w sześciu obszarach: odpowiedzialność społeczna biznesu, zarządzanie środowiskiem, wpływ produktu na zmiany klimatu (np. emisja dwutlenku węgla), zawartość materiałów pochodzących z recyklingu, substancje rakotwórcze i postępowanie po wycofaniu z eksploatacji. Te rygorystyczne standardy gwarantują, że produkty Midea są przyjazne dla środowiska i wyjątkowo wydajne.

Zmywarka Midea zaprojektowana została zgodnie z najwyższymi standardami efektywności energetycznej, oznaczając ją jako produkt klasy A. Certyfikat TÜV RHEINLAND Green Product Mark potwierdza, że produkt został zaprojektowany i oznaczony zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska.

Midea wykorzystuje innowacyjne technologie, aby zminimalizować szkodliwy wpływ substancji chemicznych na środowisko i potencjalne zagrożenia dla ludzkiego zdrowia. Zmywarka i opakowania zostały przebadane i spełniają europejskie przepisy dotyczące ochrony środowiska. Wszystkie niebezpieczne substancje, takie jak ftalany, TBBPA i MCCP, znajdują się poniżej limitów wyznaczonych przez przepisy. Dodatkowo, Midea stosuje odpowiednie materiały do kontaktu z produktami spożywczymi, aby zagwarantować bezpieczeństwo żywności.

Midea zmierza do ograniczenia niepotrzebnych odpadów, w tym tworzyw sztucznych, poprzez inicjatywy recyklingu i ponownego wykorzystania. Firma może pochwalić się imponującym wskaźnikiem ponownego użycia/recyklingu WEEE (zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) dla zmywarki – powyżej 87 proc. oraz wskaźnikiem odzysku przekraczającym 94 proc. Ponadto, Midea wykorzystuje powyżej 30 proc. materiałów pochodzących z recyklingu w plastikowych częściach zmywarki, takich jak obudowa i podstawa.

Midea przykłada szczególną uwagę do ochrony środowiska poprzez wdrażanie działań na rzecz ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Dzięki zastosowaniu materiałów niskoemisyjnych, wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, np. energii słonecznej i użyciu transportu na krótkich dystansach, emisja dwutlenku węgla wynosi 192,87 kg ekwiwalentu dwutlenku węgla / szt. (od produkcji do bramy), przy wysokim wskaźniku naprawialności produktów (8,3).

Midea wychodzi naprzeciw przyszłości, dążąc do ciągłego doskonalenia swojej strategii ekologicznego rozwoju. W tym celu współpracuje z TÜV RHEINLAND, aby zaoferować swoim klientom produkty, które są bezpieczne i przyjazne dla środowiska.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch zdjęć: https://mma.prnewswire.com/media/2200563/Photo1.jpg oraz https://mma.prnewswire.com/media/2200562/Photo2.jpg, które mogą Państwa zaciekawić.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM