Biznes i finanse

Kształcenie w zakresie zarządzania projektami: współpraca Santander Bank Polska, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i IPMA Polska

Santander Bank Polska, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i IPMA Polska łączą siły, aby przygotować bezpłatny, interaktywny kurs online w zakresie zarządzania projektami. Uczestnicy zakończą kurs z certyfikatem IPMA-D. Składając wniosek o stypendium do 13 listopada, mają szansę skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

Zarządzanie projektami stanowi niezwykle istotny aspekt pracy w dzisiejszych organizacjach. Projekty są powszechne – od zakupu nowych narzędzi, zmian w strukturze organizacyjnej, wdrożenia systemów informatycznych, aż po przygotowanie kampanii reklamowych. Projekty są doskonałym narzędziem do realizacji wszelkich inicjatyw oraz celów strategicznych. Branża poszukuje ludzi, którzy potrafią skutecznie zarządzać projektami, aby efektywnie realizować postawione przed nimi wyzwania.

„W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, umiejętność zarządzania projektami umożliwia szybką adaptację do zmian, minimalizację ryzyka i utrzymanie kontroli nad procesami. W banku jak i poza nim, przez liczne programy edukacyjne, promujemy rozwój i równe szanse. Dlatego już po raz drugi, wspólnie z IPMA Polska oraz Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, uruchomiliśmy nabór na bezpłatne kursy online. Oferujemy miejsca dla 250 uczestników. Aby dodatkowo zmotywować kursantów do aktywności i zaangażowania w naukę, dla najlepszych 30 osób sfinansujemy kurs certyfikacji IPMA-D. Zachęcam do aplikowania i rozwijania swoich umiejętności” – mówi Wojciech Leśniewski, dyrektor Biura Santander Universidades. 

Nasz program to świetna okazja dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i przygotować się na rynku pracy, bez względu na to czy mają już doświadczenie z zakresu zarządzania projektami, czy też są dopiero na początku swojej drogi. Aby dołączyć do programu należy mieć ukończone 18 lat oraz być mieszkańcem Polski.

„Z dużą satysfakcją przystępujemy do realizacji kolejnego projektu, który dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców, pozwala nieodpłatnie poszerzać wiedzę oraz doskonalić kompetencje w zakresie zarządzania projektami pod okiem profesjonalistów. Wydział Zarządzania UŁ jest od wielu lat bardzo aktywny na polu współpracy z biznesem. Kluczowym elementem naszej misji jest łączenie nauki z praktyką i otwieranie nowych możliwości rozwoju. Wieloletnia współpraca z Santander Bank Polska oraz IPMA Polska jest najlepszym tego potwierdzeniem. Zachęcam wszystkich chętnych do aplikowania” – komentuje dr hab. Jakub Marszałek, prof. UŁ, prodziekan ds. jakości kształcenia i współpracy z Otoczeniem na Wydziale Zarządzania UŁ.

Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu tę wyjątkową możliwość. Przyłącz się do innych 250 uczestników i rozpocznij swoją przygodę z zarządzaniem projektami!

Zapraszamy do skorzystania z naszego darmowego kursu. Oferuje on 250 miejsc, które zostały przygotowane w formule online. Dzięki niemu uczestnicy będą mogli zdobyć umiejętności z zarządzania projektami.

Kurs jest podzielony na dwa etapy. Pierwszy z nich to 16 godzinne szkolenie, na którym zostaną omówione tematy takie jak wprowadzenie do zarządzania projektami, tworzenie, zarządzanie i komunikacja w zespole projektowym oraz planowanie realizacji projektu.

Drugi etap to przygotowania do egzaminu certyfikującego IPMA-D. 30 najlepszych uczestników będzie miało okazję zdobyć certyfikat, który pozwoli im wyróżnić się na rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym kursie. Nie zastanawiaj się dłużej – dołącz do 250 innych uczestników i rozpocznij swoją przygodę z zarządzaniem projektami!

Aby złożyć wniosek, wystarczy wypełnić formularz online, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Po dokonaniu wpłaty i podaniu wszystkich wymaganych informacji, wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu trzech dni roboczych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Aplikowanie do programu stypendialnego jest szybkie i łatwe. Wystarczy otworzyć stronę internetową i wypełnić formularz online. Możesz dołączyć wszystkie potrzebne dokumenty i wpłacić opłatę weryfikacyjną. Wniosek zostanie rozpatrzony najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych.

Dołącz do naszego programu stypendialnego już dziś i korzystaj z wielu korzyści, jakie oferuje. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu becas-santander oraz wypełnić formularz aplikacyjny, odwiedź stronę pod adresem: https://app.becas-santander.com/pl/program/zp_ul_ipma i zapoznaj się z regulaminem.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM