Biznes i finanse

Otwierając Drogę do Debiutu Giełdowego: Arm Holdings wchodzi na Giełdę

Szymon Ogłaza, członek zarządu województwa opolskiego, powiedział w rozmowie z PAP, że ich priorytetem jest ochrona środowiska, zrównoważony transport i szkolnictwo. Wciąż mają blisko miliard euro z obecnej perspektywy do wydania, dlatego chcą, aby konkursy na dofinansowania projektów odbyły się jeszcze w 2023 roku.

Arm Holdings plc ogłosiło dzisiaj, że rozpoczął wycieczkę poświęconą ofercie publicznej (IPO) akcji na amerykańskie depozytariusze (ADS) reprezentujące jego akcje zwykłe.

W ofercie IPO, w całości podlegający pod SoftBank Group Corp. – sprzedający akcjonariusz, oferuje 95,500,000 ADS. Arm oczekuje, że sprzedający akcjonariusz udzieli podmiotom tworzącym grupę syndyków opcji zakupu do 7,000,000 ADS na okres 30 dni po dacie ostatecznego prospektu. Cena IPO za jeden ADS szacowana jest na $47.00 – $51.00. Arm ubiega się o wprowadzenie ADS na Nasdaq Global Select Market pod symbolem „ARM”.

Raine Securities LLC pełni rolę doradcy finansowego w związku z planowaną emisją akcji. Barclays, Goldman Sachs & Co. LLC, J.P. Morgan i Mizuho pełnią rolę wspólnych księgowych w odniesieniu do planowanej emisji akcji. Barclays odpowiada za Billing i Delivery Agent, Goldman Sachs & Co. LLC pełni rolę koordynatora IPO, J.P. Morgan jest Stabilization Agentem, a Mizuho odpowiada za Roadshow Launch Coordinator & Salesforce Presentation Host.

Zainteresowane osoby mogą uzyskać kopię wstępnego prospektu dotyczącego IPO, który będzie stanowić jedyną podstawę dokonania oferty, poprzez odwiedzenie strony EDGAR na stronie U.S. Securities and Exchange Commission (SEC) pod adresem www.sec.gov. Alternatywnie, kopię wstępnego prospektu można uzyskać od Barclays Capital Inc., c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, dzwoniąc pod numer 1-888-603-5847 lub mailowo na adres barclaysprospectus@broadridge.com; Goldman Sachs & Co. LLC, Attn: Prospectus Department, 200 West Street, New York, NY 10282, dzwoniąc pod numer 866-471-2526 lub mailowo na adres prospectus-ny@ny.email.gs.com; J.P. Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, dzwoniąc pod numer 866-803-9204 lub mailowo na adres prospectus-eq_fi@jpmorganchase.com lub Mizuho Securities USA LLC, Attention: U.S. ECM Desk, 1271 Avenue of the Americas, New York, NY 10020, dzwoniąc pod numer (212) 205-7602 lub mailowo na adres US-ECM@mizuhogroup.com.

Rejestracja dotycząca tych papierów wartościowych została złożona do SEC, lecz nie jest jeszcze skuteczna. Nie można sprzedać tych papierów wartościowych, ani akceptować ofert zakupu, przed czasem, kiedy rejestracja stanie się skuteczna. Niniejszy komunikat prasowy nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do złożenia oferty zakupu jakichkolwiek papierów wartościowych, ani też nie będzie stanowił oferty, zaproszenia lub sprzedaży w jakimkolwiek państwie, w którym taka oferta, zaproszenie lub sprzedaż byłyby niezgodne z obowiązującymi w tym państwie przepisami dotyczącymi prawa papierów wartościowych. Wszelkie oferty, zaproszenia lub oferty zakupu, lub jakiekolwiek sprzedaże papierów wartościowych będą dokonywane zgodnie z wymogami rejestracyjnymi Ustawy o Papierach Wartościowych z 1933 roku, w jej zmienionej wersji. IPO podlega warunkom rynkowym i innym warunkom oraz procesowi oceny przez SEC.

Oświadczenia dotyczące przyszłości

Niektóre kwestie w niniejszym komunikacie prasowym są omawiane w języku prognoz, a zatem mogą dotyczyć znanych i nieznanych ryzyk, niepewności i innych czynników, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki lub wyniki będą się różnić od tych zawartych w prognozach przyszłości. Te oświadczenia dotyczą terminu i szczegółów emisji akcji, liczby akcji oferowanych w emisji, oczekiwanej ceny, na jaką zostaną one oferowane, oraz udzielenia opcji przeciążenia podmiotom pośredniczącym oraz tego, czy podmioty pośredniczące skorzystają z takiej opcji. Nie można zapewnić, że emisja zostanie zakończona na opisanych warunkach lub w ogóle. Zakończenie emisji według opisanych warunków zależy od wielu warunków, w tym wielu warunków poza kontrolą Arm, w tym warunków rynkowych, ogólnych warunków gospodarczych i innych czynników, w tym tych wskazanych w rozdziale „Czynniki ryzyka” w wstępnym prospekcie emisyjnym.

O Arm

Technologia Arm buduje przyszłość informatyki. Nasze energooszczędne projekty procesorów i platformy oprogramowania umożliwiły zaawansowaną obliczalność w ponad 250 miliardach układów scalonych, a nasze technologie zapewniają bezpieczne zasilanie produktów od czujnika do smartfona i superkomputera. Wspólnie z ponad 1000 partnerami technologicznymi umożliwiamy sztuczną inteligencję do pracy wszędzie, a w zapewnieniu bezpieczeństwa dostarczamy podstawy wiarygodności w cyfrowym świecie – od układu scalonego do chmury. Przyszłość jest budowana na bazie Arm.

O rozwoju

Rozwój sieci Arm obejmuje zaawansowane technologie i produkty, które umożliwiają obliczenia w dowolnym miejscu, od czujników po superkomputery. Współpracujemy z naszymi partnerami technologicznymi, aby wspólnie tworzyć innowacyjne rozwiązania informatyczne, które zwiększą wydajność, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Nasza praca umożliwia tworzenie zaawansowanych systemów, które wykorzystują sztuczną inteligencję i wykorzystują potencjał danych, aby wyprzedzić przyszłość informatyki.

O innowacjach

Arm jest liderem w zakresie innowacji w informatyce. Nasze twórcze myślenie i zdolność do przetwarzania danych pozwalają nam tworzyć energooszczędne projekty procesorów i platformy oprogramowania, które wspierają wszystkie rodzaje obliczeń, od czujników do superkomputerów. Połączenie naszych technologii z zasobami milionów naszych partnerów technologicznych pozwala nam tworzyć innowacje, które pomagają tworzyć lepszy, bezpieczniejszy i bardziej energiczny świat.

Wszystkie informacje są dostarczone „tak jak są” i bez gwarancji ani reprezentacji. Ten dokument może być swobodnie udostępniany, przypisywany i niezmieniany. Arm jest zarejestrowanym znakiem towarowym Arm Limited (lub jej spółek zależnych). Wszystkie marki lub nazwy produktów są własnością odpowiednich właścicieli. © 1995-2023 Arm Group.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM