Biznes i finanse

Nowy tytuł: „Pakiet AGRO od Wienera – ubezpieczenia dla rolnika

Polscy rolnicy przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa i stabilizacji. Wraz z dynamicznie zmieniającymi się czasami potrzebują jednak innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą im efektywnie zarządzać gospodarstwem. Warto również zauważyć, że polscy konsumenci cenią wytwarzane w kraju produkty spożywcze – aż 60% z nich uważa je za lepszej jakości niż te z zagranicy, wynika z badania firmy Wiener. Wysoka jakość produkcji to także zaawansowane technologie, które ułatwiają pracę i zapewniają najwyższe standardy. Gospodarstwa rolne stają się coraz bardziej dochodowymi biznesami, dlatego też warto je ubezpieczyć, by chronić się przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

Polscy rolnicy wykazują dużą odpowiedzialność w swojej pracy i dokładają wszelkich starań, aby dostarczać konsumentom produkty o wysokiej jakości. Stosują oni nowoczesne technologie, aby zachować naturalny smak produktów i zadbać o ich wygląd. Asortyment produktów rolnych stale się rozszerza, wzbogacony o nowe smaki, a także wybór ekologicznych produktów.

Polscy rolnicy oferują szeroki wybór produktów spożywczych o wysokiej jakości, które są zdrowe i pochodzą z naturalnych źródeł. Kupując produkty od polskich rolników, konsumenci mogą być pewni, że są one dobrej jakości, naturalne i zdrowe. Nie trzeba wątpić, że produkt od polskiego rolnika to dobry produkt.

„Badanie pokazuje, że codzienna praca polskich rolników jest doceniana przez rodaków. Jednocześnie jesteśmy świadkami cyfrowej i technologicznej rewolucji, która dzieje się w polskich gospodarstwach. Rolnicy inwestują w najnowsze rozwiązania, aby prowadzone przez nich gospodarstwa były nowoczesne, dochodowe i przyjazne środowisku. Gospodarstwo rolne to coraz częściej dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo i nowoczesna firma, z kosztownymi budynkami, maszynami czy instalacjami OZE. Dlatego przygotowaliśmy Pakiet AGRO w nowej odsłonie, który odpowiada na potrzeby nowoczesnych rolników i gwarantuje pełną ochronę” – tłumaczy Beata Raszkiewicz, ekspertka Wiener.

Pakiet AGRO to kompleksowe rozwiązanie dla rolników. Zakres ubezpieczeń obejmuje wariant All Risk, wliczając w to ubezpieczenie budynku mieszkalnego, mienia i maszyn rolniczych. Dodatkowo, możliwość ubezpieczenia instalacji OZE w osobnym przedmiocie oraz darmowy Assistance Podstawowy. Co więcej, zakres ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym został poszerzony.

Pakiet AGRO to kompleksowe rozwiązanie dla rolników. Ubezpieczenie All Risk obejmuje m.in. budynek mieszkalny, mienie i maszyny rolnicze. Dla klientów przygotowano dodatkowo możliwość ubezpieczenia instalacji OZE jako osobny przedmiot oraz bezpłatny Assistance Podstawowy. Ponadto, rozszerzono również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Pakiet AGRO to idealne rozwiązanie dla wszystkich rolników, którzy pragną skutecznie chronić swoje mienie. Można z niego skorzystać w wybranym zakresie, unikając nadmiernych kosztów. Rolnicy mają możliwość dopasowania pakietu do własnych potrzeb, odpowiednio konfigurując zakres ubezpieczenia, cenę i okres obowiązywania polisy.

Pakiet AGRO to idealne rozwiązanie dla rolników, którzy chcą zabezpieczyć swoje gospodarstwo przed ryzykiem związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej. Ubezpieczenie zawiera skuteczną ochronę majątku, w tym budynków rolniczych, budowli, dobytku rolnictwa, maszyn, instalacji OZE, ziemiopłodów i zwierząt gospodarskich. Można je łatwo dopasować do potrzeb rodziny i gospodarstwa, unikając nadmiernych kosztów.

Zakres podstawowy pokrywa ochronę mienia przed szkodami wynikającymi z przepięć, degradacji lub złamania. Polisa może być również rozszerzona o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, których ofiarami mogą być najbliżsi, bez względu na ich wiek. Agrocasco oferuje ubezpieczenie maszyn rolniczych, nawet tych do 10 lat, bez potrącenia stopnia ich zużycia. Wiener pokrywa maszyny rolnicze aż do 30 lat. W ofercie znajduje się także ubezpieczenie dóbr materialnych, zarówno tych związanych z gospodarstwem (zwierzęta gospodarskie, plony), jak i domowych (zwierzęta domowe, rzeczy codziennego użytku).

Pakiet AGRO oferuje rolnikom możliwość dobrowolnego ubezpieczenia zdrowia. Wiener zapewnia świadczenia w przypadku uszczerbku na zdrowiu, śmierci, pobytu w szpitalu oraz poniesionych kosztów leczenia po nieszczęśliwym wypadku, takim jak zawał serca lub udar mózgu. Co więcej, Wiener zorganizuje i pokryje koszty świadczeń medycznych, eksperckiej opinii medycznej oraz leczenia chorób odzwierzęcych i wywołanych przez kleszcze.

Pakiet AGRO to kompleksowe ubezpieczenie, które zapewnia szeroki zakres ochrony w różnych sytuacjach, które mogą spotkać współczesnych rolników. Obejmuje ono nie tylko dobytek, maszyny i urządzenia rolnicze, ale także polisę OC i assistance. Do zarządzania i koordynacji procesu assistance odpowiedzialna jest firma Global Assistance Polska, dzięki której użytkownicy pakietu AGRO mają gwarancję bezpieczeństwa i wsparcia.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM