Biznes i finanse

Polskie akcenty na pokładach PLL LOT – nowa inicjatywa wprowadzająca piękno polskiej porcelany

Aby umożliwić skuteczną dekarbonizację sektora gazowego w Europie do 2050 r., konieczne jest przeprowadzenie szeregu regulacji, inwestycji i ustalenia taryf przesyłowych. Rozwój technologii pozwalających na transport biogazu, biometanu i wodoru lub ich mieszanek z gazem ziemnym, stanowi podstawę do osiągnięcia tego celu. Przykłady z europejskiego rynku pokazują, jak ważne jest dostosowanie sieci do wymogów dekarbonizacji.

“Cieszę się, że możemy zaprezentować Państwu kolejne udogodnienia, które doskonale oddają to, w jakim kierunku rozwija się nasza firma. Do tej współpracy zaprosiliśmy bardzo doświadczonego producenta, którego produkty charakteryzują się wyjątkową dbałością o detale. Projektując wspólnie porcelanę poszukiwaliśmy rozwiązań dobrze prezentujących nasze menu, które regularnie zmieniamy zgodnie z oczekiwaniami pasażerów, inspirując się zarówno kuchnią polską, jak i tradycjami kulinarnymi z destynacji, do których latamy. Ważne więc było dla nas także to, aby wprowadzić na pokłady nowe, świeże formy, które jednocześnie będą ponadczasowe” – mówi Izabela Leszczyńska, dyrektor Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience.

PLL LOT otrzymał specjalnie zaprojektowaną porcelanową zastawę od hiszpańskiego producenta Kaelis Group. 11 elementów skomponowanych w zestawie pozwolą podkreślić wygląd i smak posiłków, które podawane będą na pokładzie narodowego przewoźnika. Wśród nich znalazły się m.in. talerzyki na przystawkę, miseczki na sałatkę, casserola, filiżanki do espresso i cappuccino, miska na zupę czy talerz na danie główne.

Polskie Linie Lotnicze LOT z dumą prezentują unikalny element zastawy – talerz do dania głównego, wyprodukowany przez jednego z najstarszych polskich producentów porcelany – Zakłady Porcelany Stołowej Karolina. Przedsiębiorstwo, które świętuje swoje 160-lecie istnienia, dostarczyło unikatowy element, który w każdym locie podkreśli bogactwo polskiej tradycji i kultury.

PLL LOT w ostatnim czasie podjął kolejne kroki, aby zaoferować swoim pasażerom jeszcze lepsze doświadczenie podczas podróży. Porcelana dostarczana przez Krosno Glass będzie zastępowana przez inną, nową markę, która zapewni pasażerom wyjątkowe wrażenia i wygląd. Ponadto, współpraca PLL LOT z marką Phenomé to dalsze wzmocnienie jakości usług, dostarczając pasażerom kosmetyczki wypełnione naturalnymi produktami w LOT Business Class. Przy współpracy z Krosno Glass, PLL LOT oferuje szkło na pokłady samolotów w LOT Business Class i LOT Premium Economy, dostępne na ponad 100 portach lotniczych na całym świecie.

Polskie Linie Lotnicze LOT to wyjątkowy przewoźnik, łączący Europę Środkową i Wschodnią z resztą świata. Dzięki bezpośrednim połączeniom dalekodystansowym do portów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Japonii i Korei Południowej, pasażerowie mogą odwiedzić najodleglejsze zakątki świata. LOT systematycznie zwiększa częstotliwość i poprawia ofertę na tych trasach, wzmacniając swoją pozycję na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Niezawodne przeloty odbywają się na pokładzie najnowocześniejszych samolotów świata – Boeingów 787 Dreamliner. Od 1929 roku, kiedy została założona, LOT jest jedną z najstarszych linii lotniczych na świecie, a zarazem jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM