Biznes i finanse

Essentially Beautiful: Nowa kolekcja Alpha od TUMI

Kolekcje Alpha X i Alpha Hybrid marki TUMI wprowadzają unikatowe produkty, które zapewniają wyższy poziom funkcjonalności, a jednocześnie nadają markowej charakterystyce nowy wymiar. Nowy kampania pozwala klientom cieszyć się wyjątkowymi doświadczeniami, wychodząc naprzeciw ich najwyższym wymaganiom.

20 września 2023 r. TUMI, międzynarodowy lider w dziedzinie podróżowania i życia w stylu, wprowadza swoją kampanię „Essentially Beautiful” Jesień 2023, aby uczcić swoją słynną linie produktów Alpha. Kampania ta pokazuje szczegółowo przemyślane wzornictwo produktów z kolekcji Alpha X i Alpha Hybrid, które posiadają ponad 600 patentów i wzorów zarejestrowanych na całym świecie. Te wysokiej jakości produkty są nie tylko piękne, ale także wygodne w użytkowaniu.

Kampania „Essentially Beautiful” to nowa odsłona DNA marki TUMI. Uwypuklając jedną z najbardziej lubianych kolekcji, marka pokazuje, że innowacje produktowe, materiały i opatentowane wzory są w stanie zmienić sposób, w jaki ludzie patrzą na swoje produkty podróżnicze.

„Nieustannie rozwijamy i zmieniamy siebie i nasze kolekcje, tworząc wytrzymałe produkty, które nie tylko spełniają lecz wręcz przekraczają oczekiwania naszych klientów” – powiedział Victor Sanz, dyrektor kreatywny TUMI. „Kolekcja Alpha X, nie tylko jest świadectwem naszego niestrudzonego dążenia do precyzji i koncentracji na detalach, lecz również jest dowodem na nasze nieustanne zaangażowanie w zapewnienie trwałej jakości i wytrzymałości produktów, rozszerzając nasza flagową kolekcję Alpha, na której podróżni mogą polegać”.

Kolekcja Alpha X to wyjątkowa gama produktów, które zostały zaprojektowane z myślą o przekroczeniu wymaganych wartości 40 testów wytrzymałościowych TUMI. Walizki są wykonane z wyjątkowo trwałej tkaniny PX6, która jest charakteryzowana przez niezwykłą wytrzymałość i stabilność termiczną. Wszystkie produkty z tej kolekcji zostały wyposażone w udoskonalone wykończenie, w tym twardy i miękki materiał, oraz metalowe części ze stopu miedzy, cyny i cynku.

Nowa kolekcja Alpha Hybrid łączy w sobie modny wygląd produktów z kolekcji Alpha z wyjątkowymi właściwościami. Rączka X-Brace 45® i system wysuwanych elementów wykonany z aluminium lotniczego zapewniają niezawodność, a podwójne chowane kółka zapewniają łatwość przemieszczania się. Nylon balistyczny FXT i poliwęglanowa obudowa zewnętrzna sprawiają, że kolekcja jest lekka i trwała, a twarde akcenty wzornictwa oraz krawiectwo elementów produktów Alpha Hybrid z miękkiego materiału zapewniają wyjątkowe doświadczenia dla wymagających podróży służbowych.

Kampania TUMI Alpha obejmuje również innowacyjny materiał Tegris®, który zapewnia wyjątkową wytrzymałość i trwałość. Kolekcja TEGRA-LITE® oferuje najwyższą jakość w bardzo lekkiej formie.

Śledź profil @TUMITravel, aby poznać wszystkie zalety produktów marki TUMI. Kolekcja Alpha jest dostępna w sklepach TUMI i na stronie TUMI.com na całym świecie.

Produkty marki TUMI zapewniają wyjątkowe połączenie wytrzymałości i luksusu. To rozwiązania, które znacznie zwiększają komfort i stylu podróżowania. Od plecaków, walizek i toreb, aż po akcesoria podróżne, wszystkie produkty zostały zaprojektowane tak, by dostosować się do indywidualnych potrzeb i preferencji. Każdy produkt TUMI zapewnia najwyższą jakość wykonania, a jednocześnie jest charakterystyczny dla marki i jej wytrzymałych produktów.

Od 1975 r. firma TUMI stawia sobie za cel upiększenie i ułatwienie wszystkich aspektów podróżowania. Wyjątkowe produkty marki są wygodne, wytrzymałe i eleganckie, co czyni je idealnym towarzyszem dla osób, które cenią sobie wygodę i styl podczas podróży. Produkty TUMI usprawniają podróżowanie, zapewniając wyjątkowe połączenie trwałości i luksusu. Oprócz tego, wszystkie produkty zostały zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Więcej informacji na temat marki znajdziesz na TUMI.com.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM