Biznes i finanse

Intrum i Cognizant łączą siły: Przyspieszanie transformacji cyfrowej w Intrum

Firma Cognizant współpracuje z światowym liderem w zarządzaniu wierzytelnościami, aby wdrożyć nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pomogą klientom z Europy lepiej zarządzać zadłużeniem oraz korzystać z kompleksowych usług windykacyjnych.

TEANECK, New Jersey, 20 września 2023 r. /PRNewswire/ — Firma Cognizant (Nasdaq: CTSH) współpracuje z Intrum, globalną spółką zajmującą się zarządzaniem wierzytelnościami mającą siedzibę główną w Szwecji, aby udzielić jej usługi kompleksowej integracji cyfrowej oraz kluczowej modernizacji platformy technologicznej. Poprzez rozszerzenie funkcjonalności biura obsługi klienta Intrum będą w stanie wykorzystać informacje oparte na danych, aby dostarczyć zadłużonym klientom europejskim innowacyjnych rozwiązań i wsparcia, oprócz już istniejących pokładów empatii i przychylności.

Jako część tej umowy wieloletniej, Cognizant wraz z pracownikami i partnerami Intrum, zaprojektuje i zapewni usługi wsparcia dla kluczowego systemu cyfrowego oraz podejmie działania w celu wdrożenia nowej warstwy integracyjnej. System ten ma pomóc Intrum w celu redukcji kosztów własności, przyspieszenia modernizacji platformy integracyjnej i stworzenia efektywnego zespołu usług cyfrowych, aby lepiej służyć klientom w ponad 20 krajach Europy, szczególnie tym, którzy są dotknięci negatywnymi skutkami obecnego kryzysu makroekonomicznego.

Usługi firmy Cognizant mogą uproszczyć zarządzanie wierzytelnościami i proces restrukturyzacji, dzięki czemu Intrum może oferować kompleksowe rozwiązania dla całego portfela kredytowego klienta, a nie tylko jego części. Nowe technologie i funkcjonalności pozwolą na wprowadzenie innowacyjnych praktyk zarządzania wierzytelnościami, a także zwiększą możliwości sprzedaży nowych lub dodatkowych produktów. Ponadto, zautomatyzowane procesy zwiększą wydajność i przyspieszą przetwarzanie płatności, zapytań i oświadczeń od klientów, co skróci czas oczekiwania na obsługę i zwiększy poziom jakości usług.

Intrum, jako lider w branży, stale wprowadza innowacje mające na celu zapewnienie najwyższego poziomu usług swoim klientom. W szczególności, firma stawia na uczciwą i etyczną windykację długów, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów. Do realizacji tego celu Intrum współpracuje z Cognizant, który świadczy eksperckie usługi transformacji cyfrowej, by stworzyć światowej klasy platformę technologiczną zapewniającą elastyczne i przyjazne klientowi wsparcie oraz lepsze zrozumienie potrzeb klientów.

Branża windykacyjna wkracza w obliczu globalnych wyzwań w nową erę. Modernizacja i cyfryzacja są niezbędne, aby zaspokoić rosnące potrzeby klientów oraz zapewnić im lepsze, prostsze i skuteczniejsze usługi – powiedział Mats Johard, dyrektor krajowy Cognizant Szwecja. – Współpraca z Intrum pozwoli nam wykorzystać nasze techniczne doświadczenie, empatię i intuicję, by stworzyć i wdrożyć nowoczesne rozwiązanie, umożliwiające osiągnięcie skali i przewagi konkurencyjnej. Jesteśmy zachwyceni, że możemy w ten sposób wesprzeć Intrum w rozwoju i tworzeniu nowego, strategicznego systemu cyfrowego.

Pierwszą wersją paragrafu może być:

Intrum to jeden z liderów w branży dostawców usług zarządzania wierzytelnościami w Europie. Wspierając firmy w uzyskaniu wynagrodzenia i wsparciu osób spóźniających się z płatnościami, Intrum tworzy drogę do bardziej efektywnej gospodarki oraz pełni istotną rolę w społeczeństwie.

Drugą wersją paragrafu może być:

Intrum jest wiodącą firmą w branży usług zarządzania wierzytelnościami w całej Europie. Przez pomoc spółkom w uzyskiwaniu należnych im wynagrodzeń i wspieranie osób spóźniających się z płatnościami, Intrum wspiera i wzmacnia gospodarkę oraz realizuje ważne zadanie w społeczeństwie.

Nasza wizja jest prosta – nieustannie wspierać innowacje, aby pomóc naszym klientom w osiąganiu sukcesu. Cognizant zapewnia wsparcie technologiczne i biznesowe, aby pomóc firmom w przekształcaniu i optymalizacji ich procesów biznesowych. Nasza zdobyta wiedza pozwala nam wyprzedzić przyszłość, dzięki czemu możemy rozwijać innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów.

Cognizant jest wiodącą firmą w dziedzinie konsultingu technologicznego i usług zarządzania. Nasza wysoce wykwalifikowana i doświadczona załoga może pomóc firmom w usprawnieniu ich procesów, aby osiągnąć zrównoważony wzrost. Nasze usługi obejmują zarządzanie strategiami cyfrowymi, zarządzanie cloud, zarządzanie usługami, inteligentne automatyzacje, zarządzanie aplikacjami i wiele innych. Naszym celem jest wspieranie klientów w odkrywaniu nowych sposobów na zwiększenie efektywności i wzmocnienie ich działań.

Cognizant to innowacyjne przedsiębiorstwo, które wspiera klientów na całym świecie w tworzeniu nowych technologii, procesów i doświadczeń. Nasi specjaliści wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, aby pomóc firmom w optymalizacji ich procesów biznesowych i wzmocnieniu ich działań. Połączenie wysokiej jakości usług zarządzania, konsultingu technologicznego i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższy poziom wsparcia na rynku. Więcej informacji na temat naszej działalności można znaleźć na stronie www.cognizant.com lub @cognizant.

Cognizant kładzie nacisk na tworzenie innowacyjnych rozwiązań i usług, które pomogą naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług zarządzania, konsultingu technologicznego i innowacyjnych rozwiązań, które są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. Poprzez wiedzę, umiejętności i zaangażowanie naszych specjalistów pomagamy firmom w optymalizacji ich procesów i wzmocnieniu ich działań. Chcemy, aby nasi klienci odnieśli sukces poprzez wykorzystanie naszych usług w celu przekształcenia ich biznesu i wyprzedzenia konkurencji.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM