Zdrowie i styl życia

Odkryj nadchodzące trendy SHEIN: 'SHEIN Live: Front Row’ Jesień/Zima 2023

Pokaz poprowadzi aktorka i influencerka Teala Dunn, zaś jako specjalny gość wystąpi EJ King – najbardziej ceniony stylista wśród celebrytów.

22 września 2023 r. SHEIN ogłosiło, że 24 września zaprezentuje stylizacje z dziewięciu nowych kolekcji jesień/zima w specjalnym odcinku transmitowanego online programu „SHEIN Live: Front Row”. Transmisja potrwa trzy godziny, a prezentację poprowadzą uznana aktorka i influencerka Teala Dunn oraz prezenter SHEIN Renee Ariel. Dołączy do nich stylista EJ King, który współpracuje z celebrytami. Podczas transmisji widzowie będą mogli dokonywać zakupów prezentowanych produktów.

Transmisja pokazu „SHEIN Live: Front Row” rozpocznie się o godzinie 17 czasu wschodniego (ET), a fani będą mogli ją śledzić za pośrednictwem aplikacji SHEIN, jak również na profilach społecznościowych SHEIN na Facebooku, X, YouTubie oraz Instragramie (@sheinofficial, @sheinus). Program zostanie wzbogacony o dziewięć nowych kolekcji, w tym Iconic Chic, Totally Timeless, Comfy Cool, Street Style, Ready for Romance, „It” Girl, Boho Glam, Fits For All oraz SHEIN X, które idealnie sprawdzą się na każdą okazję – od biura, po wypad na miasto, aż po romantyczną kolację w restauracji.

„SHEIN powstałą z myślą o tym, by moda była dostępna dla wszystkich. >>SHEIN Live: Front Row<< to znakomita okazja dla wszystkich fanów, by doświadczyć modowych wrażeń z bliska – powiedział George Chiao, prezes SHEIN U.S. – Transmitując ten wirtualny pokaz, chcemy przedstawić naszą szeroką ofertę ubrań z kolekcji jesień/zima, dając fanom możliwość zakupu pełnych stylizacji zaczerpniętych bezpośrednio z wybiegu”.

W dniu transmisji 24 września miłośnicy marki będą mieli szansę zgarnąć aż 10 mln punktów SHEIN! Aby zebrać punkty czytelnicy mogą dołączyć do zabawy, udostępniając swoje osobiste stylizacje z użyciem tagów #SHEINFW23 oraz #SHEINforAll.

24 września w godzinach od 9:00 do 24:00 czasu lokalnego, SHEIN Live: Front Row, czyli bezprecedensowa transmisja na żywo, pozwoli czytelnikom poczuć się, jakby siedzieli w pierwszym rzędzie pokazu mody.

Uczestnicy transmisji 24 września będą mieli szansę zgarnąć nagrody i punkty SHEIN. Aby wziąć udział w zabawie i zebrać punkty, użytkownicy mogą udostępniać swoje stylizacje z użyciem odpowiednich tagów @sheinofficial i @sheinus oraz hashtagów #SHEINFW23 i #SHEINforAll.

Czytelnicy mogą przyłączyć się do SHEIN Live: Front Row, aby oglądać najnowsze trendy mody i uzyskać punkty SHEIN. Wystarczy użyć hashtagów #FrontRowLive, #SHEINFW23 lub #SHEINforAll, by dostać się do gry.

SHEIN przygotował niezapomniane doświadczenie dla swoich użytkowników. W ciągu jednego dnia można zebrać do 10 mln punktów SHEIN, udostępniając swoje stylizacje w mediach społecznościowych z użyciem odpowiednich tagów i hashtagów.

24 września, od 9:00 do 24:00 czasu lokalnego SHEIN Live: Front Row zaprasza czytelników do doświadczenia mody na żywo z możliwością zgarnięcia nagród i punktów. Użyj hashtagów #FrontRowLive, #SHEINFW23 lub #SHEINforAll, aby uzyskać dostęp do wyjątkowych nagród.

SHEIN to wyjątkowa platforma, dzięki której wszyscy mogą cieszyć się modą. Oferujemy szeroką gamę produktów odzieżowych i lifestyle’owych – od odzieży marki SHEIN po produkty z międzynarodowej sieci sprzedawców, wszystkie w przystępnej cenie. Firma została założona w 2012 roku, a naszym priorytetem jest wprowadzanie zmian w branży odzieżowej, tworząc inteligentne i przyszłościowe rozwiązania. Dzięki temu, każdy może czerpać z piękna mody i cieszyć się stylem. Więcej informacji na temat SHEIN można znaleźć na stronie www.SHEINgroup.com.

SHEIN jest wyjątkową platformą, która daje możliwość wszystkim, aby radować się modą. Sprawiamy, by każdy mógł czerpać radość z piękna mody i dostarczać najlepsze i najbardziej pożądane metody produkcji. Od 2012 roku z siedzibą w Singapurze, SHEIN jest w pełni zaangażowany w tworzenie inteligentnych i przyszłościowych rozwiązań w branży odzieżowej. Więcej informacji na temat SHEIN można znaleźć na stronie www.SHEINgroup.com.

Shein przedstawiło niedawno swój najnowszy projekt – Shein Front Row. Platforma ta oferuje klientom możliwość uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach modowych na żywo w dowolnym miejscu na świecie. Jest to pierwsza taka usługa w swoim rodzaju, która łączy modę, technologię i zakupy online w jednym miejscu.

Shein Front Row to niezwykłe doświadczenie, w którym konsumenci mają możliwość uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach modowych z udziałem gwiazd, w tym pokazów mody i sesji zdjęciowych. To wyjątkowe połączenie mody, technologii i zakupów online sprawia, że konsumenci mogą doświadczyć mody na żywo, spotykając się z projektantami i innymi ekspertami z branży modowej.

Shein Front Row to nowa generacja mody. Platforma ta umożliwia klientom tworzenie własnych wystąpień modowych i uczestniczenie w wyjątkowych sesjach zdjęciowych dzięki wyjątkowym funkcjom, takim jak wirtualne trybuny, kamery 360 stopni, transmisje na żywo i wiele innych. Dzięki temu konsumenci mogą doświadczyć mody w nowy sposób, będąc bliżej projektantów i ekspertów z branży modowej niż kiedykolwiek wcześniej.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM