Biznes i finanse

Podróż promocyjna 134. Targów Kantońskich: Od Niemiec do Turcji i Holandii

Inflacja może stanowić duże wyzwanie dla rynków, jednak wygląda na to, że mocne tendencje dezinflacyjne w Polsce w przyszłym roku mogą doprowadzić do spadku inflacji aż do pięciu procent. To optymistyczna prognoza, która została omówiona podczas XXXII Debaty TFI w Centrum Prasowym PAP.

Chu Shijia, wiceprezes i sekretarz generalny Targów Kantońskich oraz dyrektor generalny Chińskiego Centrum Handlu Zagranicznego, odbył wizytę promocyjną w Niemczech, Turcji i Holandii w dniach od 5 do 13 września 2023 roku. Przedstawiciele biznesu z całego świata, w tym 210 osób, wzięło udział w spotkaniach i seminariach w tych trzech krajach. Wizyta była także okazją do odwiedzenia takich wpływowych wystawców, jak Messe Frankfurt, Koelnmesse, Messe Düsseldorf, Niemiecko-Azjatyckie Stowarzyszenie Biznesu, Izba Handlu w Ankarze, Izba Handlowa w Istambule, Rada Zagranicznych Stosunków Handlowych z Turcją (DEİK) i Europejsko-Chińska Sieć MICE.

Po zakończonych z sukcesem analizach terenowych, współpraca praktyczna w zakresie projektów wystawienniczych została nawiązana między takimi renomowanymi firmami jak Metro AG i Koopman International.

Chu Shijia zachęcił przedsiębiorców z wymienionych trzech krajów do wzięcia udziału w Targach Kantońskich, aby w pełni wykorzystać szansę na nawiązanie nowych partnerstw i odkrycie nowych możliwości biznesowych. Dzięki bezwarunkowemu poparciu czołowych podmiotów doszło do przełomowego postępu w nawiązaniu kompleksowej współpracy między Chinami a tymi państwami, co w znacznym stopniu przyczynia się do dobrostanu przedsiębiorstw i obywateli.

Przedstawiciele trzech państw zainteresowanych współpracą w kontekście handlu z Chinami zapewnili organizatorom swój udział w targach, aby w pełni wykorzystać niespotykane możliwości jakie dają Targi Kantońskie.

134. sesja Targów Kantońskich zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Organizatorzy dokonali modyfikacji i optymalizacji części obszarów wystawowych, dlatego wszyscy nabywcy powinni zaplanować swoją obecność wraz z tymi zmianami. Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie targów, a także na specjalne przypomnienie skierowane do wszystkich zagranicznych nabywców o wcześniejszym wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem linku https://www.cantonfair.org.cn/en-US/pages/655692320955457536.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM